как да познаете, че излизате с женен мъж след бързи срещи на clubr

  • 119 454
  • 2 450
# 1 995
А какво в днешно време се води за твърде бързо? Много пъти съм се замисляла над този въпрос.....
Виж целия пост
# 1 996
А какво в днешно време се води за твърде бързо? Много пъти съм се замисляла над този въпрос.....

В какъв контекст? Ферарито е твърде бързо в сравнение с каруцата.
Виж целия пост
# 1 997
Скрит текст:
Ще поживеем и ще видим . Аз лично съм много любопитна какво ни очаква . Силно се надявам само да не се превърнем в маса консуматори без мозъчни гънки, на които роботи им прислугват.
Към Anna-Bell  bouquet , за да не спамя темата.
Виж целия пост
# 1 998
Айде, айде, 5 страници поне изисквате да ви се кланят и да ви благодарят горещо за имането на деца и внуци, които са пеленачета, и да ги питаме дали искат ли да ни плащат пенсиите, сега на романтика го обърнахте. Нагли хора, на които никой не им е забранил да се размножават, се опитват да чертаят мрачно бъдеще и да  издевателстват над хора, които не са толкова престарели, че наистина да останат без деца, а пък и да останат, голямата работа. На вас някой погледна ли ви накриво, че не сте достатъчно интелигентни, красиви, успели и пр., а си позволявате да се размножавате? Или никого не сте питали?
Почваш да злобееш, което е знак, че имаш проблем, само че, не опонентите са виновни за каквото и да е.
Къде видя призив да ни се кланят, че сме направили нещото, което ни е заложено от Природата и което е жизнено необходимо, за да не изчезне човекът въобще?
Няма наглост в чертането на мрачно бъдеще, а само реализъм, тъй като то- мрачното бъдеще се отнася и за имащите деца. Просто, колкото по- малко се възпроизвеждаме, толкова по- зле за всички.
Романтичната страна на родителството е също много важен компонент- като тоягата и моркова го е докарал Създателят.
И последно- виж в световен мащаб, най- известните модели, всепризнатите хубавици- ами, " размножават се", та теорията ти за не достатъчно успелите и интелигентни, и красиви, които без да питат се размножават, издиша отвсякъде. Peace
Виж целия пост
# 1 999

Почваш да злобееш, което е знак, че имаш проблем, само че, не опонентите са виновни за каквото и да е.


Разбира се, че имам проблем да ми размахват пръст и да ме обвиняват, че лежа на гърба на децата и внуците им, хора, за които аз в момента плащам, и то немалко. Толкова ли не можете да го разберете. Като плащате за мен, тогава имайте претенции, нахалници. Когато аз плащам за вас и вашите деца, си трайте поне от куртоазия.
Виж целия пост
# 2 000
А какво в днешно време се води за твърде бързо? Много пъти съм се замисляла над този въпрос.....

Бързо е когато е насилват нещата - при всяка двойка е различно,но е важно нещата да се случват натурално и двамата да са на една вълна.
Пример от темата виждам въпроса с децата,живеенето заедно,брак или бракоподобно съжителстване и т.н. - прекалено бързане е единия да си представя деца след 6 месеца и брак след 4,а другия да е на вълна опознаване и ''да видим какво ще стане''.
Виж целия пост
# 2 001
Е колко да плащаш, като ОЗМ е мъничък процент. Плащаш колкото си плащаш, само дето не го ползваш- а имаш право. Тоест ти не плащаш на мен, а си купуваш опцията да излизаш в платен болничен или дори майчинство. Освен това ще ти напомня, че да плащаш на деца е естествено, смислено и е инвестиция. Да плащаш на пенсионери е хубаво, но не е инвестиция. Сещаш се защо.
Виж целия пост
# 2 002
Е колко да плащаш, като ОЗМ е мъничък процент. Плащаш колкото си плащаш, само дето не го ползваш- а имаш право. Тоест ти не плащаш на мен, а си купуваш опцията да излизаш в платен болничен или дори майчинство. Освен това ще ти напомня, че да плащаш на деца е естествено, смислено и е инвестиция. Да плащаш на пенсионери е хубаво, но не е инвестиция. Сещаш се защо.

4-цифрена сума плащаме всеки месец с приятеля ми. Колко да плащаме. Аман от нагли хора.
Виж целия пост
# 2 003

Разбира се, че имам проблем да ми размахват пръст и да ме обвиняват, че лежа на гърба на децата и внуците им, хора, за които аз в момента плащам, и то немалко. Толкова ли не можете да го разберете. Като плащате за мен, тогава имайте претенции, нахалници. Когато аз плащам за вас и вашите деца, си трайте поне от куртоазия.
Е, прекаляваш, какво искаш, да ти кажа, че съм плащала за теб, докато си учила?
Че и за здравните ти осигуровки по това време?
Колкото и да се дърпаш, факт е, че щом живееш в социална държава, плащаш и ползваш, когато ти дойде времето.
И за последен път ще се опитам да ти обясня, че каквото и да плащаш сега, ако не се " размножим" достатъчно, няма да има кой да ти изработва пенсията.
Ще чакаш само на тези деца, на които сега участваш в плащането на детските, но те ще са прекалено малко, за да ти заработят достойна пенсия.
Виж целия пост
# 2 004
При макс. осигурителен доход 2600 лева няма как да плащаш четирицифрена сума ОЗМ от джоба си. Това, че ги получавам не значи, че ти ги плащаш от джоба си.

Не знам защо с цел да си права понякога се изказваш така, че звучи грешно и глупаво.
Виж целия пост
# 2 005
Е, прекаляваш, какво искаш, да ти кажа, че съм плащала за теб, докато си учила?
Че и за здравните ти осигуровки по това време?
Колкото и да се дърпаш, факт е, че щом живееш в социална държава, плащаш и ползваш, когато ти дойде времето.
И за последен път ще се опитам да ти обясня, че каквото и да плащаш сега, ако не се " размножим" достатъчно, няма да има кой да ти изработва пенсията.
Ще чакаш само на тези деца, на които сега участваш в плащането на детските, но те ще са прекалено малко, за да ти заработят достойна пенсия.

Това, което са платили за мен, докато съм учила, вече съм си го изплатила и продължавам да надплащам. Сега в момента децата, родени през бума на раждаемост през 1989 г., са възрастни хора. Много ли ти е достойна пенсията?  

Мамасита, чети, преди да обвиняваш. 4-цифрена сума плащаме заедно с приятеля ми за нашите доходи.  Не ОЗМ, а осигуровки и удръжки общо. Аз, за разлика от теб, съм наясно колко точно е ОЗМ.
Виж целия пост
# 2 006
Е то и ние плащаме четирицифрена сума, само че нали преди 100 страници изчисли, че няма как от моите вноски за ОЗМ да се съберат 40 хил. лева. А сега излиза, че ще се съберат, и още как, ако не са се събрали вече. Нали ти писах, че няма как държавата да не ми ги вземе тия пари под някаква форма.

Виж целия пост
# 2 007
Е то и ние плащаме четирицифрена сума, само че нали преди 100 страници изчисли, че няма как от моите вноски за ОЗМ да се съберат 40 хил. лева. А сега излиза, че ще се съберат, и още как, ако не са се събрали вече. Нали ти писах, че няма как държавата да не ми ги вземе тия пари под някаква форма.



Да, но ние тези 40+ хиляди не сме ги взели. Не ползваме като хора без деца голяма част от инфраструктурата и социалните дейности. Нито детска градина, нито училище, нито детските площадки, нито безплатна (платена от някой друг) здравна грижа ползваме. Сещаш ли се каква е разликата? Само даваме.
Виж целия пост
# 2 008
Ако си направите дете или деца , ще вземате. Ваш е избора само да давате !  Peace
Виж целия пост
# 2 009
Не, купувате си опция. И после ще вземате от децата, няма как да не е така.

Всъщност какво значи, че сте спестили на държавата тия пари...нищо не сте спестили. Парите са само носител на свършена работа, а работата я вършат хора. Няма хора- няма работа, няма и пари. Пенсионната ни система не е с фонд, а разходопокривна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия