
Да се обадя набързо ,да не ме забравите.
Пошетах малко из България . В Русе стана една много весела и зареждаща среща.Щастлива съм,че в Русе се видяхме с Янчето , запознах се и с красавицата Галена . За малко се видяхме и повеселихме , но пак е нещо.
Много се радвам,че вчера Маринка , Хриси и нейна приятелка дойдоха в Пловдив. Спретнахме си набързо една зареждаща мини среща. Беше ми изключително приятно ,но мноооого за кратко. Хайде момичета ,организирайте се и идвайте . Време и пари никога няма да стигнат , но нашите годините тропат

Момичета честито празници на всички,които са имали през последните две седмици.!
Чела съм от тук от там
Тези дни съм с доста ангажименти .Внуците са при мен ,големите деца са на почивка .
Не съм чистила Великденски ,, време не ми остана , а трябва да правя и курабии . Козунаци мисля да си направя, купените ми са много жилави и дунапренени. Нямат този вкус на домашен козунак.
Яйца искам да си купя бели и сега чета че в Кауфланд имало и ще взема да отскоча до нашият.
Кари
весели празници !Фло
спорна работа и по кротко ! 
Ставам да правя обяд ,че децета отидоха на английски , връщат се, обядват и тръгват на училище.
Весел , слънчев ден мили приятелки !


Ихичка
хубави почивни дни !
Все пак съм безкрайно щастлива и исках да го споделя с вас!

, та започвам броенето от 11 





