Съпруги на военнослужещи - 17

  • 61 596
  • 744
# 405


Добро утро момичета.Днес явно е мой ред за кафето.Да се надяваме днес на по малко дъждове.Пожелавам ви един прекрасен и слънчев ден.

Виж целия пост
# 406
Докато вляза да пиша в темата свършиха Великденските празници, но сме на прага на Гергьовден, което е много хубаво. Тази седмица е кратка , ама другата...

Макар и студен, и дъждовен днес 4 май е много важна дата за моето семейство, а тази година е още по-специална, защото ще отбележим 20 години като семейство. Понякога ми се струва, че толкова скоро е било, а друг път си мисля,че така сме се сляли с ММ като че ли цяла вечност сме заедно. Както и да е важно е всички да сме живи и здрави, а поводът си е сериозен за отпразнуване. Така с днешния празник започва една серия от много хубави поводи за празнуване през целия месец май за моето семейство, на които не бива да попречи кофти прогнозата за много студен и валежен м.май...
Виж целия пост
# 407
Докато вляза да пиша в темата свършиха Великденските празници, но сме на прага на Гергьовден, което е много хубаво. Тази седмица е кратка , ама другата...

Макар и студен, и дъждовен днес 4 май е много важна дата за моето семейство, а тази година е още по-специална, защото ще отбележим 20 години като семейство. Понякога ми се струва, че толкова скоро е било, а друг път си мисля,че така сме се сляли с ММ като че ли цяла вечност сме заедно. Както и да е важно е всички да сме живи и здрави, а поводът си е сериозен за отпразнуване. Така с днешния празник започва една серия от много хубави поводи за празнуване през целия месец май за моето семейство, на които не бива да попречи кофти прогнозата за много студен и валежен м.май...


ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА.... bouquet bouquet bouquet

И за напред само положителни емоции в семейството - Любовта да Ви е постоянен гост...





 bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 408
Kativita, Честита годишнина и от мен! Нека всеки месец ви е празничен!
Виж целия пост
# 409
Здравейте момичета!
Явявам се и аз след празниците - Оцелях Simple Smile Беше страхотно, събрахме се семейтвото с децата и беше много хубаво.
Кативита честита ви годишнина, дано сте винаги така щастливи и винаги заедно!!!!
 Днес моето малко момченце става на 4 години!!! Да ми е жив и здрав, ето почерпка (макар и виртуална) от мен



И още нещо ще се похваля, вече имам кола....много съм щастлива. Тези дни ми се събраха само хубави неща и много положителни емоциии...... Two Hearts

Липсвах тези дни, но не се сърдете, нещата около мен се развиват много бързо......и все хубави, дано все така да е!

 bouquet bouquet bouquet




Виж целия пост
# 410
kativita честита годишнина bouquet
danity_79 честит рожден ден и на твоето момченце да бъде много здраво и щастливо дете bouquet
 Hug за всички останали
Виж целия пост
# 411
Здравейте момичета!
Явявам се и аз след празниците - Оцелях Simple Smile Беше страхотно, събрахме се семейтвото с децата и беше много хубаво.
Кативита честита ви годишнина, дано сте винаги така щастливи и винаги заедно!!!!
 Днес моето малко момченце става на 4 години!!! Да ми е жив и здрав, ето почерпка (макар и виртуална) от мен



И още нещо ще се похваля, вече имам кола....много съм щастлива. Тези дни ми се събраха само хубави неща и много положителни емоциии...... Two Hearts

Липсвах тези дни, но не се сърдете, нещата около мен се развиват много бързо......и все хубави, дано все така да е!

 bouquet bouquet bouquet








Да ти е живо и здраво детенцето Честит Рожден Ден  newsm59 party023

А на теб с новата кола без аварийно шофиране  car003
Виж целия пост
# 412
Danity Честит празник и във вашето семейство! Нека малкото ти момченце да бъде здраво, много щастливо и много да ви радва! Нека има незабравим празник!
А на каква марка кола се спря в крайна сметка? Вземи я полей хубаво, че нашата все каръшки я удрят - за 3 години вече 4 пъти я удрят както е паркирана пред блока. И още 2-3пъти в движение, все много тъпо и не по наша вина.
Виж целия пост
# 413
Seti_Beti, в крайна сметка взехме Honda Jazz, дано ни е на късмет.....За всеки случай й направихме пълно автокаско....
Виж целия пост
# 414
kativita честита годишнина,още много по 20 винаги ръка за ръка.
danity_79 честит рожден ден на твоето момченце.Да расте здраво и щастливо и винаги да се гордеете с него.Честита придобивка и безаварийно шофиране,а Хондите са железни коли.
Виж целия пост
# 415
Привет красавици. Въпреки дъждовния ден, в нашето блокче има празници! Simple Smile

КАТИВИТА, ЧЕСТИТА ВИ ГОДИШНИНА ОТ СВАТБАТА! ОЩЕ НЯКОЛКО ПЪТИ ПО 20 ДА ПРАЗНУВАТЕ И ВСЕ ТАКА РАМО ДО РАМО И РЪКА В РЪКА. РАНО Е ДА ВИ ЖЕЛАЯ ВНУЦИ И ПРАВНУЦИ. ТОВА ЩЕ СИ ДОЙДЕ ПО РЕДА. СЕГА ВИ ЖЕЛАЯ ДА СЕ ОБИЧАТЕ КАКТО ТОГАВА, КОГАТО СТЕ СЕ ВРЕКЛИ ЕДИН НА ДРУГ И ДА ЗАПАЗИТЕ ЗАНАПРЕД ЖИВА ТАЗИ ОБИЧ, ЗА ПРИМЕР НА ДЕЦАТА ВИ. ГОР-ЧИ-ВО!!!

За двамата:



ДАНИТИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВЪВ ВАШАТА КЪЩА. ДА Е ЖИВО И ЗДРАВО ЮНАЧЕТО, ДА МУ ОСИГУРИТЕ ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!



ДАНИТИ, честита ти придобивка. Пожелавам ти безаварийно кормуване и дано пред теб, зад теб и срещу теб да карат нормални шофьори. newsm01

Прегръщам ви момичета Hug Hug Hug Хубава вечер.
Отивам да избера музикален поздрав за булката ни и за любимото ѝ момче.
Виж целия пост
# 416
Добро утро, мили дами! Голям дъжд, не се спря... Кативита честита ви годишнина - сериозна дата. С пожелание за разбирателство, любов и все хубави неща занапред в съвместния ви живот!!! Данити честит рожден ден и на твоето момченце - жив и здрав да е! А на теб безаварийно каране на новата кола! Радинка  Hug помрачили са ви се празниците, то и моето момиченце се разболя - кашля много и сега е в къщи  ooooh!. СетиБети ама голям карък е тази ваша кола.
Виж целия пост
# 417
Добро утро и от мен,много гадно времето бе,дъжд,студ,а аз си мислех че като родя и ще хукна по разходки,а то какво стана в къщи до климатика,но поне имам време да уча и да наваксам изпуснатото,че от другата седмица пак потеглям на лекции.
Хубав ден на всички.
Виж целия пост
# 418
Здравейте, мацкиии! Не съм ви забравила, но само ви четях, че неудобно се пише от телефона...
Поздравявам ви с отминалите празници и ви желая много топлина в семействата и светлина в душите!

Честит имен ден на празнуващите днес!

КатиВита, честита годишнина! Колко хубаво и вълнуващо е да се празнуват годишнини на любов и разбирателство!
Данити, да ти е здраво детенцето и много да ви радва!


И при мен празниците минаха подобаващо  Laughing. Миналия петък пътувахме за ЮБ, събрахме се целия род при мойте баба и дядо. В събота боядисвах яйца. Станаха страхотни - обожавам жълти яйца, е, тази година беше невероятно жълтото - наситено и много свежо; направих и няколко златни, те пък станаха приказни. Заколи се яренце, направихме питка...баба беше направила невероятните си курабийки...Вечерта в събота масата беше сложена навън, нищо, че беше малко хладно - много музика, смях, игра. В полунощ отидохме до близката църква всички. Не можах да си донеса огъня вкъщи, моята свещ изгоря по пътя  Simple Smile. На другия ден - същата програма - маса,маса и пак маса, навън  Simple Smile
тези дни си пуснах отпуска, пък имах и компенсация, да слея двата празника. Сега съм в София. Много ви лошо тук времето, софианки  Grinning.  Довечера се каним да ходим в Арена Армеец на концерта, въпреки че програмата на търновци и старозагорци я знам наизуст (в Търново не пропускам да ги гледам  Simple Smile), но си е събитие, много интересно при това...Два дни прелитат самолетите от парада, та видях и тях  Simple Smile. Утре не знам дали ще стигнем до площада, въпреки че ми се иска, но като се сетя каква охрана е, докато стигнеш да гледаш, пък и не се знае дали ще се пласираш добре сред множеството, май е по-добре по тв вкъщи, повече работи ще се видят, и ако времето е такова начумерено пак... И малко инфо от кухнята  Simple Smile - ще има интервю с двама курасанти от блока на НВУ-то, който по спомени май ще е трети след ВА.

И понеже стана почти обяд:

Да ви е сладко!
Виж целия пост
# 419
Добър ден и от мен,

Данити, да ти е живо и здраво детенцето и прекрасно детство му пожелавам, а на теб - честита придобивка и безаварийно шофиране  Hug

Кативита, честит празник и на вашето семейство, бъдете здрави и се подкрепяйте, обичайте още дълги години!  Hug Hug

При мен всичко по старо му, утре пак при мама и тати, че имаме именик и не бива да пропускаме събитието  Party Party Whistling Днес и мен ме зарадва шефа, че ми става вече една година във фирмата и решил да ми повиши заплатата  Embarassed Rolling Eyes Laughing и така..
Хайде пожелавам Ви много успешен ден, тук е едно мрачно, студено.. май трябва зимното яке да слагам като гледам...  Crazy Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия