Габриел Гарко, "Чест и уважение"... и още италианско - тема 22

  • 64 569
  • 768
# 315
Елвина Hug, пожелавам и на теб всичко онова, което пожелах на Муци Hug




Скрит текст:
Виж целия пост
# 316

Елвина - 4рд сбъдване на вси4ки желания
Виж целия пост
# 317
elvina , хахах досега съм срещала само един 4овек на моята дата - ти си втория  Mr. Green Ще си делим Гарко на тоя ден това е ясно  Joy
Виж целия пост
# 318

muci18,прощавайте , то хубаво да си го разделите,  само да успеете да го откраднете от  адуа, 4е тя едва ли го дава   
Виж целия пост
# 319
Елвина Hug, пожелавам и на теб всичко онова, което пожелах на Муци Hug




Скрит текст:

Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 320
elvina , хахах досега съм срещала само един 4овек на моята дата - ти си втория  Mr. Green Ще си делим Гарко на тоя ден това е ясно  Joy

Отстъпвам ти го с удоволствие! Simple Smile По-добре Гарко да е само мираж за мен, защото така мога да го идеализирам и да му се възхищавам. Срещна ли го в реала, ще му срещна и лошите черти от характера. Laughing
Виж целия пост
# 321

Елвина - 4рд сбъдване на вси4ки желания

Благодаря много! Simple Smile

Една снимка на Габриел:

Виж целия пост
# 322
к-маро , нали 4етохме 4е Адуа ще си кара ваканцията дале4 от Гарко защотото няма съвпадение в ангажиемнтите им .. няколко месеца са много време  Joy
Виж целия пост
# 323
не знам muci18,  сега са по4ти неразделни двамата , /май пове4е от година/  кариерата предполагам е от  най-съществено зна4ение в живота на  ГАРКО , но той отдава голямо внимание и на  връзката си също.
/пък то  едно написано, а после друго може да излезе /
Виж целия пост
# 324
не знам muci18,  сега са по4ти неразделни двамата , /май пове4е от година/  кариерата предполагам е от  най-съществено зна4ение в живота на  ГАРКО , но той отдава голямо внимание и на  връзката си също.
/пък то  едно написано, а после друго може да излезе /

ама не пре4и да си ме4таем нали  Mr. Green
Виж целия пост
# 325
Мария, така трябва, човек да е позитивен и нещата ще се оправят Hug
Виж целия пост
# 326
Добра да е вечерта ви, момичета Hug

Да си спомним друга една визия на Габриел Heart Eyes

Виж целия пост
# 327
lia-martin добре ни припомняш. На хубавото "" ни"момче  според мен  му отива всичко -  със светла ,тъмна, 4е даже  и с бяла, много  къса  го бях  видяла на една снимка / ако не е било някаква обработка /


но, аз най го харесвам с черната коса
Виж целия пост
# 328
lia-martin добре ни припомняш. На хубавото "" ни"момче  според мен  му отива всичко -  със светла ,тъмна, 4е даже  и с бяла, много  къса  го бях  видяла на една снимка / ако не е било някаква обработка /


но, аз най го харесвам с черната коса

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 329
Здравейте! wavey wavey wavey

Извинете ме, че нахлувам в темата ви, но ми е нужна евентуално вашата помощ. Praynig
Тук ,доколкото разбирам, се обсъжда италианското кино, поне така си мисля от заглавието на темата.
А помощта ми е нужна да намеря евентуално сериите на новия италиански сериал, който БТВ започна да излъчва от 21.30 ч. “Страсти в Тоскана“ или дословния превод от оригиналното заглавие  е “Три рози на Ева“.
Ако някой може да ме ориентира къде да намеря сериите ще бъда изключително признателна и благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия