Страхотни неща сте напускали пак. 

разбира се, че няма, мила!
Очаквам момента, в който ще има за какво да пишем и ще се съберем пак.



, уважавам фенската ти обич към Хазал и знам колко я харесваш.
Е, все пак, която и да е, ще гледаме заради Керем, нали така?






Но тя може да избере Мурат Йълдъръм, щом и такива предложения има. 

От прощалната вечеря. 


Ха, дано!
ще се чуе накрая коя ще е.
Още е с въпросителна новината, значи не е подписала.
А пък ранини какво иска да каже, няма да гадая, така или иначе скоро трябва да стане ясно. 
Ехе, сватба - щом се обичат, нека.
Но дотогава има време, сега чакаме филмчета, сериалче...
сватба я, стягай роклята.
Много я познават, тя често ходеше на сетовете на ГБ и ДЧ, даже е подарила на Керем книгата "Мотивация". 
Препоръчани теми