Айде, малко патрони и от мен по "Мави".


Направооо пълни шерефсизи...
Ели виждам те на балконаа къде се губиш душицо


Така или иначе на Керем приоритет са му сериалите и филмите.
Така или иначе на Керем приоритет са му сериалите и филмите. 
чакай след бомба хабера, да ти кажа нещо друго.
Рускините са ти постнали клипа Мерве-Керем в темата на Керем в контакта и са написали, че е много свеж, както и че много обичат Мервошка.
чакай след бомба хабера, да ти кажа нещо друго.
Рускините са ти постнали клипа Мерве-Керем в темата на Керем в контакта и са написали, че е много свеж, както и че много обичат Мервошка. 


дори можеше пак да рекламира Чико (Франсиско) огромна грешка за която ще съжелят като си видят продажбите

Всяко зло за добро
Мави не са някакви начинаещи, знаят какво правят, не се косете... Аз пък очаквам с нетърпение да видя тази двойка, а Керем да си гледа актьорството


Всяко зло за добро
Мави не са някакви начинаещи, знаят какво правят, не се косете... Аз пък очаквам с нетърпение да видя тази двойка, а Керем да си гледа актьорството

дали е имало нещо те си знаят ни са и бъркам
ама търпение за Серенай и Илкер да имам си е все едно да ги оженя и да оставя Бурчин да зяпа след тях съжелявам


Аз искам като двойка в реклама да ги видя Илкер и Серенай. Ще ми е интересно какво са измислили точно защото той не е модел. Иначе всеки да си седи при половинката, никакви нови любови
Препоръчани теми