Светли празници и на теб! 
Съжалявам, наистина, защото те обичам много !
Светли празници и на теб! 
Съжалявам, наистина, защото те обичам много !
, както знаеш на мен ми е много ценно твоето искренно мнение, така , че не си и помисляй да ни го спестяваш


, много ми се иска

, твоя Марс е ретрограден, така, че той е виновен 
ай, стига бе - 4 месеца



Нещата са различни, когато общуването е индиректно и не виждаш очите на човека и не чуваш интонацията на гласа му. Толова сте ми мили и двете с Айричка, че не бих се лишила от вас заради никакви спорове. Още повече, че в тази тема заобичах Киво аз, покрай вас. Тук е моят виртуален "дом" и ние сме като семейство - понякога има различия, но винаги има решение, защото наистина се сприятелихме за тези три години и се заобичахме. А когато има добро желание и от двете страни, всичко е лесно. 
Ще се опитам заради Фенчето обаче да съм по-мека и щадяща. 
Нещата са различни, когато общуването е индиректно и не виждаш очите на човека и не чуваш интонацията на гласа му. Толова сте ми мили и двете с Айричка, че не бих се лишила от вас заради никакви спорове. Още повече, че в тази тема заобичах Киво аз, покрай вас. Тук е моят виртуален "дом" и ние сме като семейство - понякога има различия, но винаги има решение, защото наистина се сприятелихме за тези три години и се заобичахме. А когато има добро желание и от двете страни, всичко е лесно. 
Ще се опитам заради Фенчето обаче да съм по-мека и щадяща. 





не се натъжавай, мила ... и това се случва понякога, за съжаление ... няма да те натъжавам повече, обещавам! 
благодаря!
споко, планетите са виновни 





утрепа ме
планетите били виновни 


утрепа ме
планетите били виновни 



Препоръчани теми