От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 15

  • 122 156
  • 795
# 375
Не бих разчитала на някой, който не отговаря дори на такива запитвания на потенциален клиент. Има поне 3 други доставчика от Германия.

   А, те и GGBG често не отговарят или отговарят, но с голямо закъснение. Simple Smile

Не ги ползвам!  Mr. Green Значи станаха поне 4 превозвачи. Simple Smile
Виж целия пост
# 376
Аз пък нямам никакви оплаквания от GGBG. Когато имам въпроси, им звъня и винаги отговарят. Simple Smile
Виж целия пост
# 377
И на мен ГГБГ винаги са ми отговаряли.
Виж целия пост
# 378
Не бих разчитала на някой, който не отговаря дори на такива запитвания на потенциален клиент. Има поне 3 други доставчика от Германия.
shrekie , и аз мисля като теб...Но само при тях видях услуга "общи поръчки от kik.de "- а това е именно, което ме интересува.



https://www.facebook.com/dostavkitt/?fref=ts

Не знам дали е добре като цена, но поръчват от сайта.
Виж целия пост
# 379
Не бих разчитала на някой, който не отговаря дори на такива запитвания на потенциален клиент. Има поне 3 други доставчика от Германия.
shrekie , и аз мисля като теб...Но само при тях видях услуга "общи поръчки от kik.de "- а това е именно, което ме интересува.



https://www.facebook.com/dostavkitt/?fref=ts

Не знам дали е добре като цена, но поръчват от сайта.

Тук, обаче пише, че се отказва http://www.dostavkitt.com/
Виж целия пост
# 380
Извинявам се, не знаех. Не ползвам подобни услуги, но си спомних, че съм го мяркала. Дано успеете да поръчате  bouquet
Виж целия пост
# 381
Не бих разчитала на някой, който не отговаря дори на такива запитвания на потенциален клиент. Има поне 3 други доставчика от Германия.
shrekie , и аз мисля като теб...Но само при тях видях услуга "общи поръчки от kik.de "- а това е именно, което ме интересува.



https://www.facebook.com/dostavkitt/?fref=ts

Не знам дали е добре като цена, но поръчват от сайта.

Това не е превозвач, а 1 жена, която поръчва вместо вас срещу комисионна, и пратките и пътуваха с Габиели. Един вид посредник. Като за капак пратките се взимаха от Обеля.
Виж целия пост
# 382
Момичето явно не търси превозвач, а някой , който прави общи поръчки от въпросния сайт. Не знам защо необходимa обща поръчка, виждам че може да се плаща дори с paypal.
Виж целия пост
# 383
Според мен не са нужни нито обща поръчка, нито посредник. Един досъавчик само.  Peace
Виж целия пост
# 384
Според мен не са нужни нито обща поръчка, нито посредник. Един доставчик само.  Peace
Виж целия пост
# 385
Според мен не са нужни нито обща поръчка, нито посредник. Един доставчик само.  Peace

На нас не са ни нужни Wink
Виж целия пост
# 386
 Peace
Виж целия пост
# 387
Момичето явно не търси превозвач, а някой , който прави общи поръчки от въпросния сайт. Не знам защо необходимa обща поръчка, виждам че може да се плаща дори с paypal.
Ами защото има доставка в рамките на Германия 5 евро. Плюс още 3 лв/кг до БГ и още 3-4- лв с Габиели примерно от Пловдив...Така само транспорта ми става към 14-15 лв, при положение, че поръчам 4 блузи и една пижама - няма смисъл...Досега ползвах споменатите dostavkitt - предпочитах да си платя 2,40 лв/евро отколкото да поръчвам сама.
Виж целия пост
# 388
Някой получавал ли скоро поръчки от kdshopping?Чакам няколко от края на ноември и вече започвам да се притеснявам.
Виж целия пост
# 389
Може ли някой на ЛС да ми помогне да си изпиша английския адрес на GGBG
Сменям си превозвача и се насочих към тях, регистрирах се в сайта им, но се притеснявам нещо да не объркам в Амазон (ук)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия