Велико Търново - пролетна тема

  • 91 508
  • 737
# 300
За тези, които нямат коли ще е едно добро решение този басейн.  Simple Smile
Виж целия пост
# 301
Аз имам гимназиални спомени с този басейн и питомците на радиото, които подсвиркваха  Mr. Green Laughing

Има ли някъде снимки/фб страница - да видим какво се е получило ?  Wink
Виж целия пост
# 302
Аз имам гимназиални спомени с този басейн и питомците на радиото, които подсвиркваха  Mr. Green Laughing

Има ли някъде снимки/фб страница - да видим какво се е получило ?  Wink

http://www.kmeta.bg/mladi-velikot%D0%B0rnovci-v%D0%B0zstanoviha- … basejn-75732.html

Във фейсбук има още малко снимки: https://www.facebook.com/vt.kmet/posts/1076102785783484

От днес е затворен за ремонт пътя към Горна през Арбанаси, до колкото четох до края на август ще е така  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 303
Аз имам гимназиални спомени с този басейн и питомците на радиото, които подсвиркваха  Mr. Green Laughing

Има ли някъде снимки/фб страница - да видим какво се е получило ?  Wink

http://www.kmeta.bg/mladi-velikot%D0%B0rnovci-v%D0%B0zstanoviha- … basejn-75732.html

Във фейсбук има още малко снимки: https://www.facebook.com/vt.kmet/posts/1076102785783484

От днес е затворен за ремонт пътя към Горна през Арбанаси, до колкото четох до края на август ще е така  Rolling Eyes

 bouquet

Наистина доста мъничко изглежда, но пък симпатично   Peace
Виж целия пост
# 304
Петъка бях там. Доста хубаво много място има и има място направено със пясък да се играе волейбол, но не трябва да биете силни удари, в противен случай топката ви отива в храсталаците. Басейна не става за волейбол ако не си висок, прекалено дълбок е. Аз съм 1,79см и ми е до брадичката, пък детския прекалено плитък Grinning. Чисто, поддържано, абе като цяло е добре. Билетите са до 4 години мисля, че е безплатно, от 5-16г - 5лв и от 16+ - 7 лева.
Виж целия пост
# 305
Здравейте за тази година имам два добри отзива от басейн в с. Вонеща вода към хотела Велиста казаха ме че дори има отопление на водата, защото там остава по-студена и още в село Драгижево при англичаните но не съм била лично на нито единия. Simple Smile
Виж целия пост
# 306
Басейът в Драгижево е с предварителна резервация.
Ние ходихме в недвля в Лясковец. Хубаво е и нямаше много хора, защото пътят беше затворен заради рали. Входът е 7 лв.
Виж целия пост
# 307
Басейът в Драгижево е с предварителна резервация.
Ние ходихме в недвля в Лясковец. Хубаво е и нямаше много хора, защото пътят беше затворен заради рали. Входът е 7 лв.

В Лясковец не са ли 2 басейна? Единия Светицата, другия кой е? Иначе съм ходил на Светицата, най-готиния басейн от всички, които съм ходил. Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 308
Не знам колко са. И ние бяхме на Светицата. Комплексът е голям, басейните са няколко и са също големи.
Виж целия пост
# 309
Басейът в Драгижево е с предварителна резервация.
Ние ходихме в недвля в Лясковец. Хубаво е и нямаше много хора, защото пътят беше затворен заради рали. Входът е 7 лв.
Къде по- точно се прави резервация и с какво се ходи до там /освен с кола/ ?
Виж целия пост
# 310
Басейът в Драгижево е с предварителна резервация.
Това му е хубавото и пускат само толкова души колкото шезлонги има, не става навалица както по другите места. Ккато казах още не съм ходила но цената през седмицата е доста по-ниска което не се сещам други места да предлагат.
Виж целия пост
# 311
Като се прибера от работа ще ви пусна пресни снимки от басейна на Драгижево Heart Eyes
Виж целия пост
# 312
Басейът в Драгижево е с предварителна резервация.
Ние ходихме в недвля в Лясковец. Хубаво е и нямаше много хора, защото пътят беше затворен заради рали. Входът е 7 лв.
Къде по- точно се прави резервация и с какво се ходи до там /освен с кола/ ?
Мисля че няма директен автобус. Има с прикачване от Горна. Щях да започвам там работа преди месец, но точно транспорта ме стопира. Собствениците са лъчезарно английско семейство, мисля че си разбират от бизнеса. Сиска- сподели как е като цени.
Резервация би могла да се направи и във Фейсбук страницата им, предполагам,  отговарят почти веднага.

Да споделя че съм изумена от басейн Асеневци. 16.30, миналата неделя, с детето отиваме. 9 лв. на човек, ок. При получаване на касовия бон, чак тогава ми се съобщава от момичето на рецепция, която събира парите, че шезлонгите на слънце са заети от гостите  на хотела- имало само на сянка такива. Добре че преди това се бях пържила на друг басейн, та бях там заради детето, което искаше да се плацика. Не ми се занимаваше да се правя на интересна.

Пътят е затворен от малката бензиностанция вляво, нагоре към Арбанаси. В околността работя и мислех че от Царевец ще го затварят. Тази вечер имаше доста голям поток от коли, минаващи покрай реката и спиращи ни за упътване.
Виж целия пост
# 313
Не знам за цени, ние снимахме.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206945090331190&se … ype=3&theater
Мога да кажа само, че платихме 15 лв. за хапки, картофи, кафе, вода, някакво безалкохолно
Виж целия пост
# 314
Не знам за цени, ние снимахме.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206945090371191&se … ype=3&theater
Мога да кажа само, че платихме 15 лв. за хапки, картофи, кафе, вода, някакво безалкохолно
На мен не ми  отваря нищо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия