Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 149
  • 18 324
# 4 875
 Joy

Егати, много съм задръстена.
Виж целия пост
# 4 876

Тези са най-опасни.  hahaha
Виж целия пост
# 4 877
Абе, смеете се, ама да ви питам, ако ви се случи това, което ми се случи на мен.
Лятно време, аз на работа, врати, прозорци отворени, по обедно време кварталът се оглася от звуци на бурен секс – разбирай кръвосмразяващи писъци, все едно някоя кака я дерат и изяждат жива. В този момент влизат клиенти – мъже. И те, и аз се чудим накъде да гледаме, че ситуацията е много комплицирана. В един момент по-възрастният мъж не издържа и се зачуди на глас: "Абе, тази какво ли я правят?". По-младият само се червеше. А аз си отдъхнах, че явно не съм сбъркана нещо, щом не намирам нищо естествено в този вой.
Та, по-добре комедийни оргазми, отколкото като от филм на ужасите.   newsm43
Виж целия пост
# 4 878
 Joy

Сконфузна ситуация, представям си на комшиите им какво им е било. Joy
Виж целия пост
# 4 879
Същия случай имах в хотела преди няколко лета. Нощна смяна. Малък хотел (20 стаи, но не е дупка, а мн хубав хотел). Часът е след полунощ. Тя вика ли вика. Чак комшиите в отсрещната сграда събуди. Минахме от смях, през чуденка та до звънене по телефона и "съседите по стая се оплакват от шум идващ от вашата стая.". Шум -  hahaha
Виж целия пост
# 4 880
Как` Сийка и Ice Queen, объркали сте се всички! Naughty
Туй ше да е било някоя кинопродукция от сорта на "Последен изход", "Убийствен пъзел", "Психо" и подобни. Сигурно е било близо до киностудио Бояна, така ги виждам нещата..... bowuu
Виж целия пост
# 4 881
Ей, като сте се хванали за тези оргазми! Бебета не стават с оргазми, а с бебеправене. Последното не е свързано с оргазъм ....... явно.

Покрай поста на  Как` Сийка се замислих, дали видът оргазъм е от значение за пола на бебето? Thinking
Виж целия пост
# 4 882
Колкото повече чета темата, толкова повече съчувствам на партньорите им  ooooh! То е направо страшно. Представям си как мъжът спокойно си спи и онази го буди в 03:21 ч. и му казва, че е усетила болки в яйчника и е в УвОлация, време е за бебеправене. А той, милият, с едно отворено око се клати напред-назад в поза, която естествено е подходяща за бебеправене, а оная го е стиснала с краката през кръста, за да не изпадат семчовците и матката безпощадно да ги засмуче  Mr. Green ooooh! Представих си го цветно, стана ми лошо  Laughing Mr. Green Joy

И да ви кажа - имам близка приятелка, която е бременна, давайте бизнес идеи как да реализираме печалба от положителни тестове  Laughing
Виж целия пост
# 4 883


И да ви кажа - имам близка приятелка, която е бременна, давайте бизнес идеи как да реализираме печалба от положителни тестове  Laughing
Каква печалба да реализираш като на бременните тестовете винаги са отрицателни Mr. Green Не си чела явно внимателно Crossing Arms
Виж целия пост
# 4 884


И да ви кажа - имам близка приятелка, която е бременна, давайте бизнес идеи как да реализираме печалба от положителни тестове  Laughing
Каква печалба да реализираш като на бременните тестовете винаги са отрицателни Mr. Green Не си чела явно внимателно Crossing Arms

Хаха, пак разбрала-недоразбрала се изказвам  Laughing Mr. Green

Сега видях един пост в една група във ФБ, няма как да не ви го споделя:

"Zdraveite mami iskam da popitam kolko struva da ti napravqt fatalna morfiq i kak stava kakvo pravqt ako znae nqkoi da.mi kaje che na men mi predatoi molq vi"

Мдаа, като пък бебеправенето даде резултат най-накрая, нещата стават фАтални с някаква си морфия  newsm78 hahaha ooooh!
Виж целия пост
# 4 885
За мигновените симптоми:
Цитат
с мъжа ми решихме, че искаме бебе и на 7-ми го направихме без презерватив. по принцип на 11 трябва да ми дойде и още на 7-ми имах характерните симптоми- болки в гърдите, подут корем, изнервеност... сега обаче ми се прибави още един симптом, който усетих още на 8-ми- непрекъснато ми се пишка   възможно ли е да съм заченала, но да продължавам да си имам предменструалните симптоми+това, че често ми се пишка, дори ставам през нощта?

За антибиотиците като метод за контрацепция:
Цитат
Преди около 2 месеца пиех много силни антибиотици,от които получих много тежка алергия,по време на приемането на антибиотиците правих секс с приателят си и вече 2-ри месец не ми идва менструацията,важможно ли е да сам забременяла,защото ,докато бя болна ми правиха много изследвания ............ или просто ме гони пароноя????????

За биологичните мистерии:
Цитат
Искам да попитам дали някой има подобни изживявания: към 18,19 ден от началото на овулацията получавам всеки път нещо като спукване на водите образно казано. Обикновено става след ставане от сън но може да ме свари и на работи. При тестване за овулация  с тестове почти няма такава. Какво може да означава това?

За сигурните признаци на бременност:
Цитат
Vazmojno li e oste v ranna bremennost kravnoto da stane nisko. Попитах, защото се съмнявам дали не съм бременна а исках да поизчакам с тестта.Странното е че от няколко дни съм постоянно с ниско кръвно и за това попитах

За преметнатите мъже:
Цитат
Сега на 22.09 пет дена след цикъла ми се появи онова бялото като яйце дето уж е признак за ову....този месец нищо не правя...нито УЗ нито дявол. Дали да не взема тестове за ову     кво да правя...или да си мятам мъжа пък квото сабя покаже

За невинните момичета на "страшно крехката" възраст от 18 години:
Цитат
нямам почти никакъв опит в изчисленията и тн, незнам кога ми е овулацията и незнам кога рисковете на най големи и най малки
правила съм го 2 пъти и пих постинор повече от страх, може би не е имало наистина нужда, и сега съм голяма паника защото не искам бебе сега сам ужасно малка а и никой не ми казва две еднакви неща
Цитат
Използвайте презервативи.
Цитат
ами той това не го възприема, смисъл няма доверие на презервативи, а повече на себе си

И разбира се за "цветната" бременност:
Цитат
viarno li e 4e pri cvetna bremennost testovete ne sa verni. Sled kato mi doide gurdite mi ne spadnaha. Kakva e vuzmojnostta za bremennost?




Виж целия пост
# 4 886
За биологичните мистерии:
Цитат
Искам да попитам дали някой има подобни изживявания: към 18,19 ден от началото на овулацията получавам всеки път нещо като спукване на водите образно казано. Обикновено става след ставане от сън но може да ме свари и на работи. При тестване за овулация  с тестове почти няма такава. Какво може да означава това?

От описаното съдя, че се напикава.Joy

Цитат
Използвайте презервативи.
Цитат
ами той това не го възприема, смисъл няма доверие на презервативи, а повече на себе си

Това ме остави така Shocked. По метода "Пази сеее" ли ще я карат?


И разбира се за "цветната" бременност:
Цитат
viarno li e 4e pri cvetna bremennost testovete ne sa verni. Sled kato mi doide gurdite mi ne spadnaha. Kakva e vuzmojnostta za bremennost?
Щом й е дошло, вероятността да е бременна е 100 %.
Виж целия пост
# 4 887
Цитат
Здравейте отново!
Наблюдавах теста от 5та минута до около час и нямаше промяна.Цял ден не се промени изобщо от 5та минута. Но няма значение..направих тест отново и беше отрицателен! Но аз все още имам притеснения,защото все още ми закъснява и четох тук  някъде в форумите,че има случаи при които след 20 дни закъснение тестовете показват положителен резултат....  #Crazy Може пък аз да съм от тези редки случай... Ще ви споделя по подробно моята история,защото имам нужда да споделя на някой и бих искала да видя какво мислите вие Simple Smile
При мен нещата стоят така,че приятеля ми свърши в мен на 31 март. Няколко дни след това започна: 
- Главоболие ( не постоянно, но всеки ден ) силна умора и постоянна сънливост, а нищо не правех кой знае какво, за да се изморя. Имам чувството,че мога да спя ден и нощ,но когато спя не спя спокойно, будя се през 1 час и не мога да се наспя!
- Станах и доста раздразнителна ( ядосвам се за най-малкото и имам чувството че целия ми живот се е сринал за нещо абсолютно не значимо и след около половин час отново съм щастлива и весела и обратно..)
- Не постоянно, но имам световъртеж на моменти.
- Корема ми е подут и твърд
- Ето го и най-странното: От тогава съм направила 6 теста и всички отрицателни,но не знам защо имам това чувство че съм бременна.Не искам да забременявам точно сега,тъй като имам други планове за живота,но ако пък са станали нещата искам да знам вече.Няма да се успокоя докато не ми дойде или пък не видя тези 2 черти..  Shocked
Само да отбележа: Трябваше да ми дойде на 12 април

Извинявайте за дългия пост и Благодаря за отделеното време! Всичко хубаво ви желая Simple Smile
Виж целия пост
# 4 888
Цитат
Наблюдавах теста от 5та минута до около час....
Ееееее!  ooooh!
Виж целия пост
# 4 889
Всеки път си мисля, че НЯМА какво да ме разсмее повече в тая тема и айдееее.
От тогава съм направила 6 теста и всички отрицателни,но не знам защо имам това чувство че съм бременна

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия