Забавни въпроси за бременността

  • 1 411 142
  • 18 324
# 4 860
Цитат
И сега въпроса - мога ли да забременея без да изпитвам "класическия" оргазъм, т. е. без матката с контракциите си да "засмуче" сперматозоидите.

Цитат
Vazmojno li e da se zabremenee ne po vreme na ovulaziata - ima li takiva sluchai?

Цитат
Възможно ли е да има проблем ако АЗ съм 0+ и Съпруга ми 0+, чувам много страшни неща

Цитат
Имаме един доста глупав проблем. За някои може да е смешен, обаче на мен ми е притеснено. Значи след секса и гушкането, когато стана от леглото, спермата започва да "извира". Усещам я как се връща и ако продължавам да стоя права, просто си потича..... Embarassed
На сайта прочетох, че трябва да се лежи повече време. Почнах да се мисля че може нещо да възпрепятства "вливането" на спермата.

Цитат
Този месец  около 3-4 след овулацията ми се събудих от чудовищни болки в  яйчниците. Станах и събудих мъжа ми и припаднах-може би от прекалено силната болка и от това че съм с постоянно ниско кръвно и тялото ми не е издържало на силната болка.Кървене не съм имала. Прегледа ме гинеколог и каза че сам напълно здрава гинекологично. Прекалено е рано да знам дали не сам бременна,но се питам дали е възможно да съм и това да е някакъв процес на вгнездяване на яйцеклетката.
Виж целия пост
# 4 861
 Joy Joy Joy
Козирогче, пак си имала време да се ровиш из нета. Убиваш ме просто.
Виж целия пост
# 4 862
О, първия цитат е уникален.
Виж целия пост
# 4 863
О, първия цитат е уникален.

Те всичките са кой от кой по-цветущи..... Mr. Green

А за кръвната група пък цепи мрака!!!!
Виж целия пост
# 4 864
 rotfImao rotfImao
Виж целия пост
# 4 865
Леле, направо си представих матката като някое зъбато чудовище, което смуче ли смуче горките семчовци. Whistling
Виж целия пост
# 4 866
 ooooh!

***

Снощи по "Господари на ефира" даваха Гала и тестовете за бременност. После М. Кръстев я спука от бъзик. Joy

Скрит текст:
http://gospodari.com/%D0%B2-&quot%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%84%D0%B5&quot-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D1%8F%D1%82-%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82-video126329.html
Виж целия пост
# 4 867
аз съм 0+, мъжът ми също е 0+.
страшното нещо е вкъщи.
10-годишно.
и то е 0+ Shocked Laughing
Виж целия пост
# 4 868
Леле, направо си представих матката като някое зъбато чудовище, което смуче ли смуче горките семчовци. Whistling


Това е, ако оргазма е от "класическия". Ако не е от него, не ми се мисли.
Виж целия пост
# 4 869
аз съм 0+, мъжът ми също е 0+.
страшното нещо е вкъщи.
10-годишно.
и то е 0+ Shocked Laughing
10 годишното няма какво друго да е в случая.
Ама представяш ли си след време, ако вземе да се ожени и то за 0+? Направо не ми се мисли  Joy
Леле, направо си представих матката като някое зъбато чудовище, което смуче ли смуче горките семчовци. Whistling


Това е, ако оргазма е от "класическия". Ако не е от него, не ми се мисли.
Аз явно съм от по-простите, моля някой да ме светне какъв е "некласическия" оргазъм
 newsm78 Joy
Виж целия пост
# 4 870
Аз явно съм от по-простите, моля някой да ме светне какъв е "некласическия" оргазъм
 newsm78 Joy

Тъкмо и аз си зададох същия въпрос... newsm78 Личи си, че сме от старото поколение, туй новите моди не ги разбираме.  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 871
Не знам, аз откакто го прочетох и за това мисля. Кой оргазъм е класически и кой не. Много ме впечатли това  Joy
Виж целия пост
# 4 872
И аз в кюпа. Blush
Виж целия пост
# 4 873
Много сте задръстени! И аз съм дърта, ама знам, че има различни видове оргазми – орални, анални, театрални...
Виж целия пост
# 4 874
Много сте задръстени! И аз съм дърта, ама знам, че има различни видове оргазми – орални, анални, театрални...

 hahaha класически иде да е театрален, ако съм схванала идеята  Sunglasses

комедиен, ако се  престарае, класически ако охка и ахка като в класическа пиеса Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия