Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - 50

  • 142 370
  • 757
# 90
Защо да не са подходящи?
Защото едната половина винаги ще е скрита, няма да ти е удобно за работа
Ако си от София посети магазина на Салекс там имат прекрасна излоба имаги и двата типа врати
Виж целия пост
# 91
Е, плъзгащите могат да се плъзгат и в стената.
http://www.energon.bg/vrati/jap.php
Виж целия пост
# 92
За съжаление няма стена, в която да се плъзнат, но много благодаря за идеите, непременно ще отида до Салекс.
Виж целия пост
# 93
стената трябва да е  5 м  и кухнята по средата
Виж целия пост
# 94
Нямах представа за техническите спецификации.  Peace
Идея с хармоника.


http://tinyhousetalk.com/hidden-kitchen-design-for-small-spaces/
Виж целия пост
# 95
Този тип не съм го срещал в Бг, варианта които ти показах е почти същия с две врати в ляво и две  в дясно
В коридор на местото на гаредероб монтирах кухня с тези врати но при ширина 1,7 ммиялна, пералня и мивка
Виж целия пост
# 96
Тази хармоника е много интересна, във въпросната кухня има точно около 30см стена от едната страна само и ще стане чудесно, ако хармониката се отвори натам и застане на стената, така цялата кухня ще е достъпна. Някъде предлага ли се в Бг?
С варианта с механизма на Салекс само не ми става ясно - като отвориш вратите, за да ползваш цялото пространство на кухнята те на практика стърчат доста напред, нали? newsm78
Виж целия пост
# 97
Предполагам, че могат да я направят и тук.
Няма причина да не успеят да я изработят тези, които предлагат хармоники.
Виж целия пост
# 98
Тази хармоника е много интересна, във въпросната кухня има точно около 30см стена от едната страна само и ще стане чудесно, ако хармониката се отвори натам и застане на стената, така цялата кухня ще е достъпна. Някъде предлага ли се в Бг?
С варианта с механизма на Салекс само не ми става ясно - като отвориш вратите, за да ползваш цялото пространство на кухнята те на практика стърчат доста напред, нали? newsm78
( ширина на кухнята / 2)/2 = надстърчане напред
Виж целия пост
# 99
И още един механизъм
http://tedquality.bg/плъзгащи-врати-hafale
Виж целия пост
# 100

Dont DIY Studio са български дизайнери. И друг път сме обсъждали интериорите им. Сигурно може да се изработи и тук. Peace.
Виж целия пост
# 101
Предстои ни цялостно оправяне на апартамент (на шпакловка и замазка е). Ползвали ли сте услуги на интериорни дизайнери или всичко си го измисляте вие? Аз не съм от най-идейните. Знам какво ми харесва, но да направя една цялостна картинка...трудна работа
Виж целия пост
# 102
Работим с интериорен дизайнер. Аз имах нужда, не защото нямам идеи, а защото правихме по-завъртяно преустройство. Мога да кажа, че съм доволна, но не съм очаквала от него всичко да направи и ние да влезем с пантофите. Всичко обсъждаме заедно, голяма част от нещата сами ги движим, работим с наши майстори, защото всеки дизайнер работи с определени фирми и продукти, което не е лошо, но ние имаме някакъв опит и допълнителна информация. Ако ти нямаш майстори, не се интересуваш от алтернативи, можеш спокойно да ползваш предложените от дизайнера и да му се довериш той да движи нещата. За мен е полезно, защото той има професионалния поглед и знания за неща, за които на мен не ми хрумва. Другото полезно е, че има създадени контакти и може да купи някои от нещата, които трябват с определена отстъпка.
Виж целия пост
# 103
Работим с интериорен дизайнер. Аз имах нужда, не защото нямам идеи, а защото правихме по-завъртяно преустройство. Мога да кажа, че съм доволна, но не съм очаквала от него всичко да направи и ние да влезем с пантофите. Всичко обсъждаме заедно, голяма част от нещата сами ги движим, работим с наши майстори, защото всеки дизайнер работи с определени фирми и продукти, което не е лошо, но ние имаме някакъв опит и допълнителна информация. Ако ти нямаш майстори, не се интересуваш от алтернативи, можеш спокойно да ползваш предложените от дизайнера и да му се довериш той да движи нещата. За мен е полезно, защото той има професионалния поглед и знания за неща, за които на мен не ми хрумва. Другото полезно е, че има създадени контакти и може да купи някои от нещата, които трябват с определена отстъпка.

Ако не е тайна каква е цената и за какъв набор от услуги?  bouquet
Виж целия пост
# 104
здравейте!

имам нужда от съвет при разпределение на всекидневна/хол, но не мога да прикача .pdf файл, някакви идеи как да го направя?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия