Гърция, почивки All Inclusive и HB /Тема 2/

  • 172 172
  • 759
# 510
Благодаря ви за отговорите!Ще се надявам да се оправи времето и поне да не вали дъжд,защото тогава е голямата драма,особенно с малки деца!Миналата година тръгнахме от тук в дъжд,в Гърция си беше супер,имаше и няколко ветровити дни,но тогава обикаляхме ръкавите.Ще се включа с актуална прогноза в понеделник. Peace
Виж целия пост
# 511
Здравейте! Някой дали има отзиви за този хотел на о.Закинтос - http://www.zanteroyalpalace.gr/ newsm78
Виж целия пост
# 512
Здравейте! Някой дали има отзиви за този хотел на о.Закинтос - http://www.zanteroyalpalace.gr/ newsm78

Показвам ти мои снимки от хотела ТУК намерих ги за теб.
Привлече ме със страхотната гледка, кацнал на хълма. По-добра гледка има само Balcony Hotel, също наблизо.
Хотелът е 3 звезди и отговаря на тях, нищо повече.
Виж целия пост
# 513
Здравейте! Някой дали има отзиви за този хотел на о.Закинтос - http://www.zanteroyalpalace.gr/ newsm78

Показвам ти мои снимки от хотела ТУК намерих ги за теб.
Привлече ме със страхотната гледка, кацнал на хълма. По-добра гледка има само Balcony Hotel, също наблизо.
Хотелът е 3 звезди и отговаря на тях, нищо повече.
Става въпрос за друг хотел, който се намира във Василикос. Peace
Виж целия пост
# 514
Здравейте! Някой дали има отзиви за този хотел на о.Закинтос - http://www.zanteroyalpalace.gr/ newsm78

Показвам ти мои снимки от хотела ТУК намерих ги за теб.
Привлече ме със страхотната гледка, кацнал на хълма. По-добра гледка има само Balcony Hotel, също наблизо.
Хотелът е 3 звезди и отговаря на тях, нищо повече.
Става въпрос за друг хотел, който се намира във Василикос. Peace

Ясно, съвпадение в част от името... Имаше неприятна информация скоро в дадени случаи. Не помня от кой и кога...И дали беше тук. Виж потърси мнения в нета. Има на 100%.
Виж...ТУК
Виж целия пост
# 515
Здравейте,

някой с мнение за този хотел Grecotel Egnatia Alexandroupoli 5*.

Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 516
Здравейте,

някой с мнение за този хотел Grecotel Egnatia Alexandroupoli 5*.

Предварително благодаря!

Преди малко ми писаха точно за този хотел. Аз съм леко резервирана от престоя си там.
Страхотен замисъл, добро разпределение. Но много не си дават зор да го поддържат. Както него, така и плажа. Има пясък, но и камъни, както и често мръсотия. И водата често е мътна. Но добър изглед.
Храната икономична, доста износено като база. Закуска горе-долу. Но ако искаш обяд, вечеря ще платиш доста на място.
Тоест не могат да ги задържат тези 5 звезди, махаме поне една.
По тези причини за него има и прилични цени като за 5 звезди, ама не...
Трябва да знаете, че има реновирана част. Не всичко е еднакво.
Виж целия пост
# 517
Обещах актуална прогноза от Халкидики,Ситония.От вчера слънце и хубаво време!Цяла седмица преди това казаха че превалявало.Надявам се да остане такова.Водата е студена още(освен за децата,на тях все им е добре).Блу Долфин не ми допадна много,особенно плажа,само го видяхме и едва ли ще се върнем на него повече.Самият хотел няма въобще добър мениджмънт,но инфраструктурата е приятна и е подходящо за деца,а нас това ни устройва.Не бих го избрала обаче отново и бих го препоръчала на абсолютно непретенциозни туристи.Трудбо се намира нещо вкусно за ядене,а закуската си е направо скромна.Вечер се чака на опашка за маси,все неща които не са ми любими.Ако някой се сеща нещо да пита.
Виж целия пост
# 518
Момичета, искам да попитам за този хотел http://www.thrakipalace.gr/, какви са цените в ресторанта и бара на обикновените неща - кафе, вода, кола, сандвич ... Далеч е от града, което означава, че трябва да ползваме основно неговите заведения, но да не са ужасно скъпи  newsm78
Виж целия пост
# 519
Момичета, искам да попитам за този хотел http://www.thrakipalace.gr/, какви са цените в ресторанта и бара на обикновените неща - кафе, вода, кола, сандвич ... Далеч е от града, което означава, че трябва да ползваме основно неговите заведения, но да не са ужасно скъпи  newsm78

Вие може да вземете както обяд така и вечеря към резервацията. Това ще ви реши проблема.
Свободните цени както обикновено са по-високи от реалното, но не много.
В стаята ще имате поне 2 бут. безплатна вода + плодове. Не ви пречи да носите и в колата.

Хотелът е хубав, особено ако малко са го подновили. СПА центъра е добър, но се плащаше отделно, 12 евро преди време.

Плажът е много особен. Стена от горната част, тясна ивица пясък. В този район има и камъни. Подържа се...
Виж целия пост
# 520
Ние сме със закуска и вечеря, но и през деня децата трябва да хапват нещо, кафета, вода, сладолед, сокове ... Вечер алкохол за нас  Crazy Ориентировъчно едно кафе колко е на бара /пием доста кафе/? Едно узо?

ПП. Тия две води на ден ли или за целия престой? Децата много пият вода ...
Виж целия пост
# 521
Ние сме със закуска и вечеря, но и през деня децата трябва да хапват нещо, кафета, вода, сладолед, сокове ... Вечер алкохол за нас  Crazy Ориентировъчно едно кафе колко е на бара /пием доста кафе/? Едно узо?

ПП. Тия две води на ден ли или за целия престой? Децата много пият вода ...


Водата и плодовете са за Добре дошли !!!
Вода не купувам в Гърция, винаги си нося наша. Не заради цената(има дори по-евтина), качеството ?

Казвам цени с уговорка, че в този хотел не съм била скоро....

Но съвсем пресни са ми цените от преди дни в тези хотели...
Кафе от 3 евро...Фрапе 4-5 евро.
Пакетиран сладолед малко повече от два пъти над нашите цени...
Узо малка бутилка(така се сервира) 0.200 мл. от 6 евро...според вида.
Бира 3.50 - 6 евро

Ето и това...
Скрит текст:
Виж целия пост
# 522
Благодаря, за сайтовете за прогнозата за времето.

 Сигурно е глупав въпрос, но ще ми трябват ли "плажни обувки" за морето? Ще бъдем на първият ръкав на Халкидики  newsm78
Виж целия пост
# 523
Зависи на кой плаж ще ходите.Ние вчера бяхме на Касандра.Ходихме на един доста безлюден плаж пясъчен,но имаше морски таралежи.За мен винаги е добре да си носи човек аква обувки.
Виж целия пост
# 524
Ние сме със закуска и вечеря, но и през деня децата трябва да хапват нещо, кафета, вода, сладолед, сокове ... Вечер алкохол за нас  Crazy Ориентировъчно едно кафе колко е на бара /пием доста кафе/? Едно узо?

ПП. Тия две води на ден ли или за целия престой? Децата много пият вода ...


Водата и плодовете са за Добре дошли !!!...

Благодаря ти за отговорите, Блед, тук и на лични! Flowers Sunflower Изобщо не се притеснявай, че отговаряш по-бавно. Имам още 20 дни, така, че не ми е проблем Simple Smile
Предполагам, че в Траки палас приемат плащане с карта?
И още - трябват ли аква обувки в този район?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия