"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 59 036
  • 741
# 15
Ха, добра ви  вечер отново!Аз си пиша в старата къщурка,пък вие тук новодомки го раздавате и се плицикате в хладни води.Сезонче,излизай,че ще ти изстинат детеродните органи и Агата ще гледа бебе само на старите си ленти.Имам чуденка от дни-откъде е тази фотка?

За мен това е колаж  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 16
Чеки, снимката е от два различни сериала. Фенска му работа.. Laughing
Брей, ама че верни дружки щом за моите органи трепетите. Hug
Довечера като сътворявам Чудото, наречено " Дете" пак ли ще ме мислете толкова?!
Разбира се,че ще те мислим.Ти си ни единствената надежда да гушнем и пипнем нещо Алакуртово.
Виж целия пост
# 17
Ха, добра ви  вечер отново!Аз си пиша в старата къщурка,пък вие тук новодомки го раздавате и се плицикате в хладни води.Сезонче,излизай,че ще ти изстинат детеродните органи и Агата ще гледа бебе само на старите си ленти.Имам чуденка от дни-откъде е тази фотка?

За мен това е колаж  newsm78 newsm78 newsm78
Разбира се, че е колаж.
Не си давам Хазалка на Алакурт. Crossing Arms Тя е прекалено младичка и фина за него.
Оригинала е с Хазал и Чаатай(от друг ъгъл) като ФЕмир, моите любимци №1 во век и веков.


А здравейте Simple Smile в новата тема и тенкс bouquet Свет за нея.
Виж целия пост
# 18
Еее Наде, голяма отбранителка си Grinning
Че Ко му има на нашия 35 годишен палавник.
Тя може да е финна, но и той може да се държи финно към една жена. Не забравяй нежните му филмови ръце към Съла в началните епизоди.

Хазал, май е дребничка за него. Как ще се целуват?! Joy
Виж целия пост
# 19
Еее Наде, голяма отбранителка си Grinning
Че Ко му има на нашия 35 годишен палавник.
Тя може да е финна, но и той може да се държи финно към една жена. Не забравяй нежните му филмови ръце към Съла в началните епизоди.

Хазал, май е дребничка за него. Как ще се целуват?! Joy
Никак. smile3516 smile3515
Иначе с Чачко я качваха на трупчета. Joy
Скрит текст:



Може да не е мястото тук, но да си кажа, Чачко направи зашеметяваща реклама за Колинс.

 Crazy Heart Eyes Flutter
https://www.youtube.com/watch?v=4qOor4x2Ycc


Наш Алакуртчик не може да играе неин любим, прекалено се набива на очи възрастовата им разлика, по-точно не толкова възрастта колкото начинът по който изглежда Мехмет, та тя пред него е момиченце, особено сега като е пет кила с мокрите дрехи.
С него горе-долу сме набори, но като се гледам мен и като гледам него разликата е от небето до земята в полза на мен.
Виж целия пост
# 20
И аз така си помислих,защото не съм чувала за техен общ филм(с изключение на Съла),но все пак да питам.Тенкс за отговорите.А Джансу защо има още едно име във ФБ(май фамилията на Бурак).Да не се е омъжила тайно?
Виж целия пост
# 21
То и аз съм почти наборка с него, ама и аз младеяяяяяя Laughing
Да, Хазал и Мехмет НЕ!!!!
Джансу и Мехмет ДА!
Но за мен той повече няма да играе във филм.
Ще играе във фантазиите ни, на някоя сватба, на любимата си би направил стриптийз и дотам.

Аз сега ви оставям, но утре със нови сили ще погледна кой е този Бурак - уж либето на Джансу.
Спокойна вечер!!!
Виж целия пост
# 22
Сезончееее, кажи две думи за рекламата,която Ви пуснах в скрития текст, не е ли the best, а!? Heart Eyes
Чакам, че и аз изчезвам.
Мехмет ако питате мен приключи с кариерата си на актьор.
Виж целия пост
# 23
Лелеее!
Отдавна, тук, не  се бях смяла така!!
Само като си представих МАА с розово бельо!!
Сезони прекрасна си!!
Но, Алакурт със сухар ли ще те спечели?????
Вярно е, че традициите не са това, което бяха!! Но сухара, няма как да замени златният комплект (Клеопата)!!!
Силистре, казвали/писаели сме го и преди; тези двамата луди, упорити магарета са един за друг! Цял свят го вижда! Само те; НЕ




Свет  bouquet hug за новата ни къщичка!
Виж целия пост
# 24
Еее Сезонче, на балкона си, но не искаш да си дадеш мнението. Crossing Arms
Ми чао Ви, няма да чакам повече.
Аз също харесвам Мехмет и Джансу като двойка, но кой ли ме пита, никой. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 25
Абе аз сухар не виждам - вечерях вече  hahaha ама в мрежа за риба  newsm78 какъв сухар ще има  Whistling
Айде Сезонче Алакурт да не те чака - чудото да сътворявате  Mr. Green
Уффф сън няма да ме хване нощес все ти и агата  ще сте ми в главата  Laughing с това родео дето го спомена   #Crazy пък аз съм с богато въобръжение  Blush да не ти приказвам какви картини ми рисува мисълта  Embarassed
Наде не съм видяла рекламата че съм на тела ама утре ще я погледна  и ще се изкажа  Peace
Хайде от мене лека и Сезонче действай полека  Mr. Green с въдицата мека  Crazy

Виж целия пост
# 26
Ееее,Коте,как мека въдица бе джанъм?Ние бебе чакаме,пък ти мека била.Ще разкандърдисаш Сезончето.
Виж целия пост
# 27
Еезее,Коте,как мека въдица бе джанъм?Ние бебе чакаме,пък ти мека била.Ще разкандърдисаш Сезончето.
Чики не бой се Сезончето е истинска тигрица  Crazy
На Алакурт въдицата е дълга  Peace но мека имах предвид - нежна и финна  Naughty
Айй стига сме ги дебнали че да направят бебето - много баби - хилаво дете та и нашта рабона такава  Stop
Дур да не се изплаши Акифа и да събере набързо такъмите  Naughty и ще забегне нейде по горите  Crossing Arms
Виж целия пост
# 28
Не бързай!Той още фотки качва,ама стари.Сега чете на аржентинки и бразилки словоизлиянията.
Виж целия пост
# 29
В Инстаграма има една фотка, някой да я качи, до полицейска кола. Нова ли е, има днешна дата, аз съм през телефона и не мога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия