"Завръщане"/SILA/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт-Тема 44

  • 59 039
  • 741
# 705
Оф от тела не мога да видя клипа  ooooh! само ми кажете бати пак ли е гол  Praynig  че ме гложди любопитството и сън няма да ме хване  hahaha
Диди  Hug според мен бати е като пчеличка  Crazy и винаги ев бойна готовност за ... опрашване  Mr. Green

ПП:  hahaha не издържах и си пуснах компа че да скивам бати ни кви ги върши  newsm62
бре той сега и в дресьор на кучета ли се префасонира  Thinking Rolling Eyes
много космалаци в този клип бе  ooooh! то кучески, то човешки  smile3506
косми да иска човек  smile3534
който разбира - тук да се спира  smile3532
Виж целия пост
# 706
Оф от тела не мога да видя клипа  ooooh! само ми кажете бати пак ли е гол  Praynig  че ме гложди любопитството и сън няма да ме хване  hahaha
Диди  Hug според мен бати е като пчеличка  Crazy и винаги ев бойна готовност за ... опрашване  Mr. Green
Коте, Бате е гол и дърпа от устата на Тони нещо, което е захапал! Това е от старата снимка, която вече сме виждали преди - примамването на Тони с нещото и дърпането от устата му, но сега е вече клипа от този "сериал" ! newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 707
Не е върху снимката, от дясно има имена, под снимките. Пише ГЛАСУВАНЕ и има 6 имена, кликвате в точката пред името на нашия Ага и натискате VOTE.
Голяма агитаторка си,  мерси за разяснението, няма кой да гледа вдясно , ooooh! но Агата, ще ме прощава. Stop
Виж целия пост
# 708
Брей този Брадатко ни подушва, пуска ни клипчета, замазва ни очите,  поддържа разговора ни и рейтинга си и ни гледа сеира. Grinning
От няколко месеца все едно и също - голо тяло, многовековно лице, кучета, гористи местности, джи джи биджи с младото гадже. Чак и занаят ни показа.
Тъй ще е  явно. Нищо ново под слънцето и пред марулята dontknow
Виж целия пост
# 709
То и под марулята нищо ново! newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 710


Виж целия пост
# 711
Добро утро девойки, прекрасен ден ви желая  bouquet

От мен кафе и един гладен Ага, явно обича да го хранят.

Ваня, тези снимки нови ли са бе мила, приличат ми на стари, от есента, тревата е много голяма и суха, есенно време  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Скрит текст:

Виж целия пост
# 712
Добро утро момичета  Hug
Силистра ако снимките са старо то и клипа ще е стар  newsm78
а на мен ми прилича на скорошен  Thinking
Виж целия пост
# 713
Добро утро Hug
Аз само надниквам!
Нищо ново???
Снимките, според мен са нови! Съда по кучетата, по голими са от фвруарските снимки!!!
Виж целия пост
# 714
Здравейте и от мен.Чудя се и се мая от снощи що за начин на живот ни демонстрира агата.Всичко се върти около тези кучета-колиби,къпане,поене,дресиране.Така ли си осмисля живота този мъж в разцвета на силите си.Явно е голям инат и като се е заКУЧИл,че няма да снима...Тези занимания подхождат на пенсионер.Вече почвам да се дразня,ама много.Хубав ден ви желая.
Виж целия пост
# 715
Здравейте и от мен.Чудя се и се мая от снощи що за начин на живот ни демонстрира агата.Всичко се върти около тези кучета-колиби,къпане,поене,дресиране.Така ли си осмисля живота този мъж в разцвета на силите си.Явно е голям инат и като се е заКУЧИл,че няма да снима...Тези занимания подхождат на пенсионер.Вече почвам да се дразня,ама много.Хубав ден ви желая.

Чики не си мори сивите клетки  Naughty не си заслужава  Laughing
аз пък вече даже не му се дразня, нито пък му се ядосвам, спрях да се замислям  Peace
продължавам да съм ТУК само и единствено заради ВАС момичета.

Скоро ще има продължение на "Любов на скорост"  Peace
Виж целия пост
# 716
Добра ви вечер ,момичетааааа... Hug Hug Hug Hug Hug

Притесних се ,че сте изписали темата  ooooh! #Crazy Whistling....да ,ама не... Naughty Joy Joy Joy

Гледам Мехметяяя...и му се чудя ... newsm09



И...отказвам  вече косми да броя,че глава ме заболя...
Преди беше веселба с това ,около онова...  Naughty hahaha
Сега ...боже мили...чудя се кой е това?
Като погледна нагоре ,отщява ми се да погледна надоле... Shocked
Ей,момче ,момче ...фащай момата и бягай от гората,
кучетата зарежи и деца си направи. Naughty bowuu

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост
# 717
Отново сме на път, но къде без музика.
https://www.instagram.com/p/BGK5BtTNrU3/?taken-by=alakurt79
Виж целия пост
# 718
Добрууууу труууу къзлар

Свет привет  Hug
не бой се джанъм  Naughty то космалаците отдавна ги проброихме  Peace
пък то и желание вече агата утрепа у всички  Crossing Arms
с много косми и горски терен  Shocked моабета ни секва от ден на ден  #Cussing out
да се взима в ръце  Naughty и да си прави дете  Mr. Green
че ако така продължава  Close накрая и момата ще избяга  Whistling
Виж целия пост
# 719
Здравейте девойки, хубав ден ви желая bouquet

Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия