Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 510
Добро утро момичета  bouquet
От сутринта ми се върти един въпрос в главата  Thinking
До колко според вас са от значение кръвните групи при започване на процедура?
Аз съм 0+,ММ е А-.
Преди време като питах в клиниката,ми казаха,че не пречело за забременяване,но можело да създаде проблем за износване,но да не съм го мислела предварително cry Сега взе и това да ме гложди,има ли момичета,които да имат наблюдения по този въпрос?
Виж целия пост
# 511
Стеф, до колкото знам, има значение резуса на жената, заради антителата които може да придобие при следваща бременност. За отрицателния при мъжа не съм чувала нищо newsm78
Виж целия пост
# 512
Това,което аз знам по ? е че няма отношение към забременяването.По време на бремеността  си бият инжекции,а след раждането се прави така наречената смяна на кръвта при бебето.Това е.
Виж целия пост
# 513
Aya, и от мен имаш силно стиснати палци в понеделник, всичко ще е наред!  Тая зашеметяваща бройка не може да не те направи мама  Hug
Виж целия пост
# 514
Aya, и от мен имаш силно стиснати палци в понеделник, всичко ще е наред!  Тая зашеметяваща бройка не може да не те направи мама  Hug

Много благодаря и аз силно се надявам, казаха че ако всичко е ок в четвъртък ще е трансфера.  bouquet
Виж целия пост
# 515
ама си пеете каквото си знаете.
Мен ли визираш? Просто написах, че при мен е било по-различно, т.е. упойката не е била пълна. Няма да "пея" повече, за да не нарушавам нечий деликатен слух  Tired
Ая, всичко ще е наред  Hug
не теб, а всичкото.
жената няколко пъти каза че няма да е с такава упойка, обаче всички и обясниха няколко пъти че тя ще поспи и то всичко ще мине  ooooh!


Бомбарда,

Те упойките не са различни за всяка държава ! Laughing

А каква упойка ще й слагат според Вас, след като жената написа , че ще е венозна?

И не си пееме , а се опитваме да я успокоим, че няма да е в съзнание!

 bowuu  bouquet

Обаче става по-заплетено... как така 50 Фоликула ?? Нямам идея... Моите са общо 19 налични..и расте по 2 при естествена овулация.

Квото и да  е - успех !
Виж целия пост
# 516
Бомбарда,

Те упойките не са различни за всяка държава ! Laughing
Е, само така не бяхме казвали на Бамба Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 517
Вики, keylla,благодаря ви за отговорите. bouquet
Четох,за жени,които помятали,защото резус факторът бил различен и се стресирах малко.
Знам,че рибата е още в морето,а аз вече тигана слагам.  Embarassed
но keylla,ще ми разясниш ли как става това със смяната на кръвта на бебето,че ми стана интересно?
Виж целия пост
# 518
ама си пеете каквото си знаете.
Мен ли визираш? Просто написах, че при мен е било по-различно, т.е. упойката не е била пълна. Няма да "пея" повече, за да не нарушавам нечий деликатен слух  Tired
Ая, всичко ще е наред  Hug
не теб, а всичкото.
жената няколко пъти каза че няма да е с такава упойка, обаче всички и обясниха няколко пъти че тя ще поспи и то всичко ще мине  ooooh!


Бомбарда,

Те упойките не са различни за всяка държава ! Laughing

А каква упойка ще й слагат според Вас, след като жената написа , че ще е венозна?

И не си пееме , а се опитваме да я успокоим, че няма да е в съзнание!

 bowuu  bouquet

Обаче става по-заплетено... как така 50 Фоликула ?? Нямам идея... Моите са общо 19 налични..и расте по 2 при естествена овулация.

Квото и да  е - успех !
Кое му е заплетеното???? Няколко пъти споменах, че тук нещата са по-различни! Упойката е по-скоро някакво болко успокояващо и си в пълно съзнание !  Моя приятелка в същата болница преди 4 години след стимулацията също е била с ужасно много фоликули и преди пункцията са и сложили свещичка само и хапче през устата, явно им е такава практиката!!!! Включих се във темата за да се успокоя малко, а не да чета неадекватни коментари! Хванала съм се на хорото и нямам избор!!!
Виж целия пост
# 519
Момичета, мен ме тормози друг въпрос. Естествено, че ще разговарям и с нашата лекарка, но все пак и вас да питам. Колко оплодени ембриона се връщат? Възрастта ли има значение?
Виж целия пост
# 520
Натали,2-3 ембриона обикновено връщат.Ако са с по-голям потенциал за имплантация може и по-малко.Възрастта не мисля,че има значение.
Виж целия пост
# 521
Благодаря ти много! И аз съм чела, че горе долу толкова връщат, но пак зависело от някои фактори. Уф колкото по-наближата толкова повече се притеснявам
Виж целия пост
# 522
5-дневните ембриони са с голям потенциал.
Виж целия пост
# 523
Aya39, не се връзвай на всяко нещо Hug Аз те прочетох и разбрах още първия път, но исках да питам дали има опция в информираното съгласие относно упойката. В смисъл, ако откажеш да подпишеш и посочиш като причина вида упойка, няма ли да се съгласят да променят нещо?

Разбирам, че търсиш успокоение, но с риск да те стресна, ще кажа, че 50 фоликула са наистина много за без или лека упойка. Казвам това, с уговорката, че не знам какво точно ще ти слагат и се надявам всичко да мине бързо и безболезнено за теб Hug
Виж целия пост
# 524
Стефи за съжаление не мога да ти го обясня медицински.Имам 2 приятелки коита са с - резус фактор и имат здрави дечица.Помня само че се поставят инжекции анти д гама глуболин,а на бебчето някаква система в първите часове след раждането.Най добре лекар да ти обясни точно и подробно,но не страшно.Вече медицината  в това отношение си е решила проблема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия