Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 60

  • 71 144
  • 792
# 480
ама си пеете каквото си знаете.
жената  е в холандия или белгия май беше.
там не е като нашите упойки, не е и спинална, някаква места слагат и си усещаш всичко.
и преди са споделяли жени правили опити там, гадно си е и трябва да се изтърпи.


Холандия Tired
Виж целия пост
# 481
Aya39,днес ли щяха да ти гледат фоликулчетата?
Успех  Hug
Виж целия пост
# 482
Момичета, около 50 фоликула, над 28 големи. В понеделник пункцията, подкосиха ми се краката като казаха бройката
Виж целия пост
# 483
Момичета, около 50 фоликула, над 28 големи. В понеделник пункцията, подкосиха ми се краката като казаха бройката
Shocked Shocked  Shocked
За първи път чувам такава бройка. Стискам палци всичко да е наред. Най-важното е да си спокойна и сигурна в док. bouquet
Виж целия пост
# 484
ама си пеете каквото си знаете.
Мен ли визираш? Просто написах, че при мен е било по-различно, т.е. упойката не е била пълна. Няма да "пея" повече, за да не нарушавам нечий деликатен слух  Tired
Ая, всичко ще е наред  Hug
Виж целия пост
# 485
И аз за пръв път чувам #Crazy Дано не получиш хиперстимулация Praynig
Ако ги помолиш да е пълна упойката предвид многото фоликули не става ли да направят изключение?
Виж целия пост
# 486
ама си пеете каквото си знаете.
Мен ли визираш? Просто написах, че при мен е било по-различно, т.е. упойката не е била пълна. Няма да "пея" повече, за да не нарушавам нечий деликатен слух  Tired
Ая, всичко ще е наред  Hug
не теб, а всичкото.
жената няколко пъти каза че няма да е с такава упойка, обаче всички и обясниха няколко пъти че тя ще поспи и то всичко ще мине  ooooh!
Виж целия пост
# 487
Aya39,това са 50 потенциални бебета  Kissing Heart  Hug
Само искам да те попитам с какви медикаменти и какви дози те стимулираха?
Виж целия пост
# 488
Не слагат пълна упойка, не е концерт по желание. Нямам избор Sick
Виж целия пост
# 489
Не се карайте, лекаря на място преценява, затова има и екип анестезиолози. Може да са ти казали местна упойка, но в хода на процедурата може да започнеш да шаваш с краката, да се надигаш, да изпитваш болка (комуникират постоянно с теб и те питат) и ако преценят отварят "кранчето"  Grinning на абоката и заспиваш.
Виж целия пост
# 490
В Холандия секциото без упойка ли го правят!? newsm78 това е шега, разбира се.. Незнам при такава бройка, как биха си позволили да си в съзнание. Според мен стреса е в пъти по- вреден. Айде 1-2-3 фуликула да са да търпи човек, ама 50  Shocked
Дано всичко мине леко и да постигнеш желаният успех Hug
Виж целия пост
# 491
В Холандия секциото без упойка ли го правят!? newsm78 това е шега, разбира се.. Незнам при такава бройка, как биха си позволили да си в съзнание. Според мен стреса е в пъти по- вреден. Айде 1-2-3 фуликула да са да търпи човек, ама 50  Shocked
Дано всичко мине леко и да постигнеш желаният успех Hug

Секцио правят в краен случай, за това се радвайте че сте в Бг.
Виж целия пост
# 492
В Холандия секциото без упойка ли го правят!? newsm78 това е шега, разбира се.. Незнам при такава бройка, как биха си позволили да си в съзнание. Според мен стреса е в пъти по- вреден. Айде 1-2-3 фуликула да са да търпи човек, ама 50  Shocked
Дано всичко мине леко и да постигнеш желаният успех Hug

Секцио правят в краен случай, за това се радвайте че сте в Бг.
То не знам дали е за радост?
Виж целия пост
# 493
Aya39,това са 50 потенциални бебета  Kissing Heart  Hug
Само искам да те попитам с какви медикаменти и какви дози те стимулираха?

Steffie, 6 дни сутрин и вечер Gonal F по 1мл, 7 ден по 0,75.  6,7 и 8 ден Orgalutran сутрин. Днес ме макараха да си бия пак Gonal F 1,5. Утре сутринта Orgalutran, а вечерта Pregnyl от 5000. В неделя нищо и в понеделник отивам на заколение Sick
Виж целия пост
# 494
Айя,успех дано всичко мине възможно най безболезнено Praynig Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия