Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 190
  • 734
# 240

Да. Ще пътувах към далечно далечно място, но Крис ще бъде събуден със 100 год. по-рано, а от там той ще събуди Джен, която е журналист, ще се влюбят и ще стане нещо Whistling
Виж целия пост
# 241
 newsm78

Космическа романтика  Simple Smile ... цели 100 и кусур години, докато стигнат закъдето са тръгнали   Joy
Виж целия пост
# 242
Ами на далечно пътешествие са тръгнали, какво да ги правиш Laughing

Което ме подсеща за абсолютният абсурда за мен във втора серия на Денят на независимостта - за 20 години колко много, ама брутално много са постигнали американците.
Виж целия пост
# 243
Остава за 100 години да не си легнат по-някое време  Joy


П.П. Мерси за препоръката  Wink, ... Индипендънса е изтеглен , но не съм го гледала още  Blush
Виж целия пост
# 244
Нов сериал на SyFy.

https://twitter.com/IncSyfy/status/760909740004274180
Виж целия пост
# 245
Наскоро гледах 11/22/63. Препоръчайте ми нещо подобно за пътуване във времето. Но може и да не е сериал
Виж целия пост
# 246
Филм

Butterfly Effect 1,2,3, Deja Vu, Next, If only, The time traveler wife, Source Code , The Lake House,  Hot Tub Time Machine, Midnight in Paris, Kate and Leopold, Dark Knight,  Looper, Timecop,  Back to the future 1,2,3, , Pleasantville , Premonition, Click, 13 is going to 30, Just visiting... това се сещам,има сериозни, има комедии.



сериал
Doctor Who
Continuum
Fringe (но не е много във времето)
Outlander
12 monkeys
Alcatraz
Being Erica
Lost in Austen
Tru Calling


Виж целия пост
# 247
Благодаря. изгледах Next и The time traveler wife. Последният... много добър. Само Looper с Брус Уилис не можах да довърша.
Виж целия пост
# 248
Здравейте, препоръчаха ми From Dusk Till Dawn. Някой да сподели мнение за него ? Simple Smile
Виж целия пост
# 249
Здравейте, препоръчаха ми From Dusk Till Dawn. Някой да сподели мнение за него ? Simple Smile

Ако става дума за филма на Робърт Родригез от 1996-а, личното ми мнение, че е шедьовър, стига да гледаш с добро око на долнопробни B-movie простотии. Тъй като това е елементарна, кенефна история, писана и правена от много кадърни и талантливи хора. Плюс най-яката роля на Джордж Клуни  Mr. Green
Безобразно е на всяка крачка, една топла и мазна, лятна, жешка атмосфера, каквато само мексиканец може да ти сервира, прилично количество кръв, деформирани цици и лафове на поразия. Който и друг екип да го беше правил щеше да е негледаемо, но тия симпатяги са създали класика.

Между другото тази мацка прави доста добро ревю, където засяга нюансите, които издигат заглавието доста над типичното за жанра:



Много е лесно да се види колко зле можеше да е филмът, ако се набуташ с продълженията. Ужасни са. В лошия смисъл на думата.

За сериала нямам никаква идея.
Виж целия пост
# 250
^ Хей, благодаря за отговора. Може някой ден да видя филма, но аз имах предвид за сериала Simple Smile Благодаря отново!
Виж целия пост
# 251
Здравейте, препоръчаха ми From Dusk Till Dawn. Някой да сподели мнение за него ? Simple Smile

Не е лош. На мен ми хареса, малко брутален на моменти, ама нормално.
Виж целия пост
# 252
Филмът си е класика!
Виж целия пост
# 253
Съни, аз за сериала съм писал.
Иначе филма наистина си е класика. На мен любима сцена ми е Салма с танца и в края на филма.
Виж целия пост
# 254
А на мен ми е най-любимо какво стана след танца, бях седнала да гледам криминале...   hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия