Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 190
  • 734
# 255
А на мен най-любим ми е този :

Скрит текст:
Виж целия пост
# 256
А на мен най-любим ми е този :

Скрит текст:
 

Много е готин в сериала.  Heart Eyes

Благодаря за отговорите, аз започнах вече сериала (:
Виж целия пост
# 257
О, да, и аз го харесвам сериала  Peace
И Ди Джей и Зейн са сладури, а Ейса е много по-готина от Салма.



Между другото е излязла първа серия от трети сезон.
Поздрав, песничката е убиец  Grinning
Виж целия пост
# 258
http://www.imdb.com/scary-good/top-horror-tv-series/ls034491215?linkId=27697221

топ 20 на ужаси-сериали през последните 25 години .

Аз не съм гледала 15 номер, 13 номер, 8 само първи сезон гледах, 5 и 2  Laughing
Виж целия пост
# 259
И на мен се броят на пръстите на едната ръка,тези дето не съм гледала Laughing
Виж целия пост
# 260
От горните не съм гледала 10. Laughing
Виж целия пост
# 261
Аз три не съм гледала - Bates motel, някакъв Ash и анимацията.
Виж целия пост
# 262
Виж целия пост
# 263
Falling Water

Виж целия пост
# 264
Westworld Trailer (HBO)

Виж целия пост
# 265
дългоочаквания Star Trek Discovery - нещо не съм впечатлена от ефектите  Thinking

Виж целия пост
# 266
Доктор Стрейндж - този го чакам с нетърпение  Grinning

Виж целия пост
# 267
Бен Афлек и Мат Деймън ще правят сериал за Syfy - Incorporated


Виж целия пост
# 268
и един филм с Мат Деймън - Великата стена

Виж целия пост
# 269
Resident Evil 6: The Final Chapter
/любимия филм на ужасите на дъщеря ми, съответно се чака с нетърпение  Grinning/

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия