Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 190
  • 734
# 270
И на мен ми беше любим до третата част  Laughing
Виж целия пост
# 271
Бен Афлек и Мат Деймън ще правят сериал за Syfy - Incorporated



Това ще го гледам със сигурност - вече нямам търпение да започнат есенните сериали  Simple Smile
Странно, как главният актьор прилича (много) на Оскар Айзък в някои сцени, а в други - никак.
Виж целия пост
# 272
дългоочаквания Star Trek Discovery - нещо не съм впечатлена от ефектите  Thinking



Мисля, че опростеността е търсен ефект, напомня на първия кораб от 60-те.
Чакам да видим повече от каста и сюжета.
Виж целия пост
# 273
последен сезон на Teen Wolf

Виж целия пост
# 274
Официално ли е, че ще е последен?
Виж целия пост
# 275
Аз го спряла на не знам кой сезон,сега кво правят там,интересно ли е Thinking Да го довърша ли? Crazy
Виж целия пост
# 276
Официално ли е, че ще е последен?

На края на трейлъра пише "the final season".

5-ти сезон беше доста добър, и страшничък, с ужасните доктори.
Само Дерек ми липсваше. Но пък май разкараха Кира, че не я понасям.
6-ти ще е за "дивия лов" от скандинавската митология.
Дано направят добър завършек на сериала.
Виж целия пост
# 277
The Man in the High Castle - Season 2

Виж целия пост
# 278
Plami, на мен си ми харесва доста, особено интрото  Grinning
Виж целия пост
# 279
ВВС Америка правят римейк на Дърк Джентли, холистична детективска агенция по Дъглас Адамс.
Книгата ми е много любима, а британския вариант със Стивън Манган е страхотен.
Ще ги видим и американците какво ще направят.
Трейлър:




Какво е общото между една мъртва котка, един компютърен гений, Електрически монах, който вярва, че светът е розов, квантовата механика, двестагодишен хронолог, Самюъл Тейлър Коулридж (поет) и пицата? Очевидно не е много, докато частният детектив Дърк Джентли със странния си стил на работа не се заеме да докаже фундаменталната взаимовръзка между нещата, като разкрива едно мистериозно убийство, помагайки на един мистериозен професор, разнищващ мистериозна мистерия (загадка) и изяждайки много пица. Да не говорим, че междувременно спасява цялата човешка раса (човечеството!) от гибел (изчезване!) — безплатно.   Heart Eyes
Виж целия пост
# 280
оххх само интересни неща ще излизат  #Cussing out
Виж целия пост
# 281
И аз така.
Как ще ги сместя и кога ще имам време да ги гледам не знам.
Виж целия пост
# 282
И аз тъй като гледам,ще бъде тежка програмата отново,а и реалита сега ще  се пръкнат ooooh!
Виж целия пост
# 283
Tях аз май ще пропусна
Виж целия пост
# 284
А фермата ще я следя,макар че тия известни,дето ги вкарват,ме изнервиха,ама няма как  Rolling Eyes
Мастаршеф на пролет ще стартира,нали? Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия