Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема VIII

  • 87 187
  • 734
# 495
Аз само започнах. Честно казано - капитан и №1 жени, като втората се казва МАЙКЪЛ и е чернокожа...очаквам включване на гей персонаж и арабин.

Но още съм на първите 5 минути.

Орвил ми хареса. Лек, забавен, без претенции, с онази носталгична нотка и иронично намигане.

Електрическите мечти - и той ми хареса. Отвикнала съм обаче от късия разказ, някак ми е много кратко Wink всяка серия за себе си. И...Роб Старк като ченге Simple Smile Малко дървен, но не беше зле.
  Благодаря  Hug. Щеше да падне голямо теглене залудо.
Ще се въздържа тогава. Нарцисист съм и обичам да гледам бледолики от екрана  Grinning.
Виж целия пост
# 496
И клингоните и те са някакви негроидни повечето Grinning, че и ПЛЕШИВИ. Доста ме дразни начинът им на говорене - не им отива просто.
Първата капитанка пък е китайка.

Скрит текст:
Но тя е само за 1 епизод. После ще е друг капитан - бял мъж. Петя казва, че бил психо - не знам,
предстои да видим. Надявам се атмосферата на следващия кораб да не е така неприветлива. Прилича кораб от злата алтернативна вселена в старите сериали.

Виж целия пост
# 497
Клингоните винаги са ми изглеждали тъмнокожи. Сред новите има един светъл и всички го дискриминират - не разбрах защо е различен, обаче...
Виж целия пост
# 498
Китайците са симпатяги, но само заради едно хубаво личице, не си струва гледането на останалите  Grinning.
Но ще следя, ако има промяна, пуснете спойлерче  Hug
Виж целия пост
# 499
Капитанката-азиатка вече я няма. И в надписите (кредитите) до името й си пишеше, че е "специална гостуваща звезда". Я се появи повече, я не...
Виж целия пост
# 500
Absentia,сниман в България.Започна обещаваща,да видим....
Виж целия пост
# 501
Ха, не знаех че са го снимали в България, изгледах и аз.
Тъкмо снощи свърших Castle и бях тъжна, гледам Стана(изобщо не я познах от обложката).
Виж целия пост
# 502
Ха, не знаех че са го снимали в България, изгледах и аз.
Тъкмо снощи свърших Castle и бях тъжна, гледам Стана(изобщо не я познах от обложката).
Да,целия сериал е сниман тук.Да ме ми хареса първа серия ,да видим как ще е нататък
Виж целия пост
# 503
Е четох ревюто, това фантастика ли се води? newsm78
Виж целия пост
# 504
Засега е леко фантастично-криминален(я, измислих нов жанр).Grinning
Виж целия пост
# 505
Излязла е първа серия на Луцифер.
Виж целия пост
# 506
Както и първата на Gifted
Виж целия пост
# 507
Третата серия на Стар Трек определено повече ми хареса от първите две.
А и Джейсън Айзък си ми е много любим Simple Smile
Виж целия пост
# 508
И аз го харесвам, нищо, че е злодей. Grinning За сега, обаче си е прав - в условия на война, особено с такъв враг (т.е. враг за който не се знае почти нищо и с който не може да се намери общ език), всички методи и средства са оправдани.
Серията беше интересна, но прекалено мрачна с тези деформирани трупове. Прилича на друг космически сериал, не на Стар Трек, който винаги е бил светъл.
Виж целия пост
# 509
На мен пък точно това ми харесва, че е различен от старите сериали.
Не съм особено голям фен на Стар Трек, винаги ми е бил малко наивен и еднообразен.
Даже не съм изгледала всичко по темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия