♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 37

  • 85 745
  • 738
# 420
Привет, момичета! Hug Hug Hug

Опитвам се да вляза в час, ама вие толкова красоти, песни и клипове сте постнали, че ще ми е трудничко. Rolling Eyes

Искам да честитя, макар и на патерица именния ден на всички, които носят името на светеца войн!
Да ви е живо и здраво името и бъдете победители! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Този туит е най-популярен днес и ми е много интересно за 30-те  секунди и личния живот....

Моля , ако може някой да го преведе. Praynig Praynig Praynig







ТемпиHeart Eyes снимката на Кориш и Ясемин е великолепна! Heart Eyes

Хубава вечер!
Виж целия пост
# 421
Скрит текст:
Привет, момичета! Hug Hug Hug

Опитвам се да вляза в час, ама вие толкова красоти, песни и клипове сте постнали, че ще ми е трудничко. Rolling Eyes

Искам да честитя, макар и на патерица именния ден на всички, които носят името на светеца войн!
Да ви е живо и здраво името и бъдете победители! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Този туит е най-популярен днес и ми е много интересно за 30-те  секунди и личния живот....

Моля , ако може някой да го преведе. Praynig Praynig Praynig







ТемпиHeart Eyes снимката на Кориш и Ясемин е великолепна! Heart Eyes

Хубава вечер!
Heart Eyes
Пише, че като погледаш снимката 3 секунди, дори и съгражданин да ти беше, пак би ревнувал.
 Whistling
Виж целия пост
# 422
Джули Heart Eyes Heart Eyes, благодаря!

Та, какво остава за половинките им! Joy Joy Joy

Мнооого готино!

Виж целия пост
# 423


https://www.youtube.com/watch?v=lZztFeP5lIQ
Виж целия пост
# 424
Дописвам се: сега загледах пак епизода.. в началото Корай говори за БУЛКА, в единствено число, или поне така се подразбира... на НЕЯ щял да каже за катъринга... според вас може ли пак да ни подхлъзват, както с Гало... колко време си мислехме, че говорят за него, а излезе, че е за нея...  Thinking Thinking

Пак сме на нощни снимки в дома на Йомер..  Thinking Rolling Eyes Mr. Green



Дафина, мома хубава.. ама и наивнаааа  ooooh! Laughing Laughing пак се е засилила към Йомерджим...  Whistling Whistling





https://scontent.cdninstagram.com/t50.2886-16/13209327_235918550 … _1906895636_n.mp4 - зад кадър, Йомер и Исо от последната сцена...  Heart Eyes Heart Eyes

И сега малко снимки с обърканите..  hahaha hahaha

Памир Peace Peace



Серен Flutter Flutter



Еда Rolling Eyes Rolling Eyes

Виж целия пост
# 425
Aбе какво дирят в Лондон Серен и Еда? Thinking

Ох, Памирко Crazy


Виж целия пост
# 426
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

Aбе какво дирят в Лондон Серен и Еда? Thinking

 Wink  Заслужена почивка  Laughing



От снимките преди един ден. Шокрю държи писма - дали Дефо няма да се добере до писмото Thinking
Виж целия пост
# 427
    Момичета кой епизод беше случката с хотела където Дефне не помнеше какво му е наприказвала? Все едно му беше казала, беше много сърдит.
  На един от клиповете в ютуб където взеха награда за филма пишеше че финала ще е на 20.05
Виж целия пост
# 428
Привет, момичета! Hug Hug Hug

Темичката ни на втора страница! doh

Да постнем малко красота! Heart Eyes






И един въпрос, който броди из нета... Бременна ли е Дефне??? А , Елчин??? newsm12  



И този мъж ли е причината???


Ömer İplikçi || Who Are You,Really?

https://www.youtube.com/watch?v=XluYp0RlUS8

Хубав ден, успешна седмица! bouquet
Виж целия пост
# 429

И един въпрос, който броди из нета... Бременна ли е Дефне??? А , Елчин??? newsm12  



И този мъж ли е причината???

Ади иншалах, дано е истина.. и за двете, и за двете..  Praynig Mr. Green Joy Joy
Виж целия пост
# 430

И един въпрос, който броди из нета... Бременна ли е Дефне??? А , Елчин??? newsm12  



И този мъж ли е причината???

Ади иншалах, дано е истина.. и за двете, и за двете..  Praynig Mr. Green Joy Joy



Темпи, Heart Eyes Ха, дано, ама на дали!!!

 Joy Joy Joy Joy Joy



  newsm03

https://www.youtube.com/watch?v=K5-L4Cd5P44
Виж целия пост
# 431
Скрит текст:

И един въпрос, който броди из нета... Бременна ли е Дефне??? А , Елчин??? newsm12  



И този мъж ли е причината???

Ади иншалах, дано е истина.. и за двете, и за двете..  Praynig Mr. Green Joy Joy


Темпи, Heart Eyes Ха, дано, ама на дали!!!

 Joy Joy Joy Joy Joy



Я виж как само им ходи... пу пу пу..  Flutter Flutter

Йомер бей и сериалите... hahaha hahaha кой ли гледа Тюркян тейзе..  Whistling Whistling

Виж целия пост
# 432
Привет момичета  Hug Hug Hug
не гледах епизода в петък но пък после го прехвърлих набързо с мишката  Crazy
обаче нещо не останах очарована   Crossing Arms
може би с превод ще ми се изяснат нещата  Whistling

не ми се вярва Дефне да е бременна,  Thinking защото Мерич такива ще ги заплете, smile3515 че и след още 5 сезона няма да се разбере кой, с кого, кога и какво ....  newsm62 newsm62 smile3534 smile3534

Скрит текст:

И един въпрос, който броди из нета... Бременна ли е Дефне??? А , Елчин??? newsm12 

 

И този мъж ли е причината???

Ади иншалах, дано е истина.. и за двете, и за двете..  Praynig Mr. Green Joy Joy



Темпи, Heart Eyes Ха, дано, ама на дали!!!

 Joy Joy Joy Joy Joy



Скрит текст:

Алексче
  Rolling Eyes Heart Eyes
Много са сладки и много им ходи .... ама дали  smile3506 smile3506 smile3506

Скрит текст:
Скрит текст:

И един въпрос, който броди из нета... Бременна ли е Дефне??? А , Елчин??? newsm12 

 

И този мъж ли е причината???

Ади иншалах, дано е истина.. и за двете, и за двете..  Praynig Mr. Green Joy Joy


Темпи, Heart Eyes Ха, дано, ама на дали!!!

 Joy Joy Joy Joy Joy



Я виж как само им ходи... пу пу пу..  Flutter Flutter

Йомер бей и сериалите... hahaha hahaha кой ли гледа Тюркян тейзе..  Whistling Whistling



Темпи
  Hug Heart Eyes
Тюркян не знам кой сериал гледа ....  Rolling Eyes може би техния  hahaha hahaha hahaha
ама Йомер бей като  - ученик на първа среща с бащата на момичето  newsm08 newsm62
Виж целия пост
# 433
Привети  Hug
    Момичета кой епизод беше случката с хотела където Дефне не помнеше какво му е наприказвала? Все едно му беше казала, беше много сърдит.
  На един от клиповете в ютуб където взеха награда за филма пишеше че финала ще е на 20.05
6-ти епизод

Момичета, имам питане и ще се радвам ако някой ми отговори. При опит да сваля 43 и 44 еп. на Ашката от Дата ми изписва"Грешка в торента. Системата неможе да намери указания път". Мое ли някой да каже каква е причината и как може да бъде преодоляна.  newsm78

Виж целия пост
# 434
Момичета, в момента гледам последния епизод /с руски субки/. Толкова сериали в последно време изгледах, толкова драма, раздели, смърти.......Единствено сега ми се доплака - сълзите на Исо за Ясемин! Толкова верен, истински................. Такив думи за Любовта!!! Браво!!!!!!!! Прекъснах, за да споделя и да се успокоя.....
Продължавам да гледам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия