Липсата на секс в семейството достатъчен повод ли е за развод?

  • 71 048
  • 666
# 420
Въх мърмалеле свят миса зави кат ви чета  Laughing
Виж целия пост
# 421
мъжете, които не проявяват щедрост и благородство, не се радват на подобни блага, за егоистите пък да не говорим. Сигурна съм например, че ти свирка виждаш веднъж на високосна, при това от немай къде. Това също е грижа и внимание към партньора, но ако партньорът се държи като ръб и нервно потропва с краче, изисквайки това и онова, ще види бързи свирки през крив макарон или срещу 20 лева на Лъвов мост

Ако жена ми ползва твоя грубиянски тон в къщи и ми каже "като искаш свирки, слагай 20 лева в джоба и върви на Лъвов Мост да си търсиш кой да ти прави" аз бих казал "върви тогава ти си търси кой да ти прави масажи като те боли врата, кой да търчи до денонощния като ти се прияде нещо, кой да пълни хладилника и да плаща всички сметки, кой да те води не знам си колко пъти в годината на море и на ски и на почивки, и нататък няма да продължавам че да не взема да кажа и по-тежки думи.

Мъжът има обикновено доста малки лични нужди и ако жена му не може и не иска да ги удоволетвори, ми се струва абсурдно да продължава да му се води жена и да очаква той пък да задоволява нейните нужди от внимание, грижа, нежност, подкрепа, шопинг, поддръжка на дома, удобен обект за поемане на оплаквания от деня, и т.н. и т.н. разбира се не мога да ги изброя всичките, те край нямат, вие си ги знаете по-добре от мен.
Виж целия пост
# 422
Отвращава ме начинът, по който говориш за семейството си, все едно бракът е договорка между мъжа и жената и всеки е длъжен да осигурява някакви неща, отвратително е и не бих могла да живея по този начин нито ден.
Виж целия пост
# 423
Янечек,прави ми впечатление,че винаги о постовете ти са пропити с жлъч и нененавист.Звучиш като неудовлетворен човек или пряко засегнат или наранен.
 Когато нещо не ни касае лично не влагаме толкова концентрация и чувства в него.
Виж целия пост
# 424
И аз исках да кажа, че писанията на Янечек ме отвръщават. Не знам за каква се е взела... ама то толко злоба, да не съм на мястото на мъжа и Crazy
Виж целия пост
# 425
Творенията на Янечек понякога са много спокойни, мъдри и обуздани, друг път - точно обратното, имам чувството че пише системно/вечно незадоволена жена, сърдита на всички и всичко.

Само тя си знае истината, може би просто има по-хаплив характер, който се проявява понякога. Разбира се, далеч по-интересно за четене щеше да е, ако пишеше по-улегнало през повечето време.
Виж целия пост
# 426
Бе не и се подмазвай.
Поне 80% от мненията и напоследък са пропити с "лошо"  Naughty
Виж целия пост
# 427
Е, детски простотии, кой на кого и за какво да се подмазва.  ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 428
Написах каквото усещам.
 Аз също съм хаплива и даже в тежка депресия в момента,но някак не мразя света и не лея жлъч . При все ,че имам основание ,но не намирам смисъл и градивност в това.
Виж целия пост
# 429
Като изключим един от мъжете, пишещи в темата, всички други са много негативно настроени с/у жените като цяло (не само в тази тема, от другите са ми впечатленията), явно животът ги е срещнал с неподходящите и са наранени, така че не им се сърдете...

...причината е физиологията й , не психиката й и не половата й немощ .. всичко е следствие на физиологичните й особености .. за всичко си има обективни предпоставки...
Чела съм го това изследване, обаче пропускат много важен фактор - ако една жена познава тялото си може да стигне до оргазъм без дори да бъде докосвана, нито от друг човек, нито тя сама себе си. Затова не смятам, че физиологията е определяща и дано по-малко жени са се вързали.
Виж целия пост
# 430
Аз пък се забавлявам, как мъжете говорят за шопинг и почивки Joy в 21 в. жените вадят същите пари, успех, сладурчета bouquet
Виж целия пост
# 431
Като изключим един от мъжете, пишещи в темата, всички други са много негативно настроени с/у жените като цяло (не само в тази тема, от другите са ми впечатленията), явно животът ги е срещнал с неподходящите и са наранени, така че не им се сърдете...

...причината е физиологията й , не психиката й и не половата й немощ .. всичко е следствие на физиологичните й особености .. за всичко си има обективни предпоставки...
Чела съм го това изследване, обаче пропускат много важен фактор - ако една жена познава тялото си може да стигне до оргазъм без дори да бъде докосвана, нито от друг човек, нито тя сама себе си. Затова не смятам, че физиологията е определяща и дано по-малко жени са се вързали.

Ако една жена ! Не всички ! Не давай примери с изключенията от правилото .
Разбира се, че хипотетично съществува такъв вариант някоя да свърши без да я докосне мъж и даже без тя да се докосва, но това не е нормалното състояние . Нормата се определя от болшинството, а не от изключенията ! Ако кажеш всяка жена .. а не една жена, просто ще станеш смешна, а за да даваш пример за норма или нормалност трябва да можеш да кажеш всяка. Иначе да, има даже световен рекорд поставен, мисля че беше от някаква британка ако не се лъжа 168 оргазма на ден получавала. Но това е болестно състояние, а не норма . Точно това казвам, че бъркате една голяма част, поставяте каручката пред магаренцето или с други думи сте неспособни да степенувате по важност нещата, а точно тази способност отличава умния от глупавия човек .

Не искам да кажа, че си глупава .. не ме разбирай погрешно, просто принципно говоря.
Виж целия пост
# 432
Като изключим един от мъжете, пишещи в темата, всички други са много негативно настроени с/у жените като цяло (не само в тази тема, от другите са ми впечатленията), явно животът ги е срещнал с неподходящите и са наранени, така че не им се сърдете...
Без генерализации моля. Жените като цяло и жените в БГ-Мамма, които пишат глупости и съскат не са едно и също нещо  Naughty
Виж целия пост
# 433
Ако една жена ! Не всички ! Не давай примери с изключенията от правилото...
Всяка, която познава тялото си може да го направи. Но докато вярват на глупости и приемат, че нищо не зависи от тях ще си седят така.
От темите обаче виждам, че и мъже, и жени масово нямат представа за какво става дума, така че не се учудвам на резултата.

Без генерализации моля. Жените като цяло и жените в БГ-Мамма, които пишат глупости и съскат не са едно и също нещо  Naughty
Няма генерализации, ясно е за кого точно говоря.
Виж целия пост
# 434
Като изключим един от мъжете, пишещи в темата, всички други са много негативно настроени с/у жените като цяло
Веднага ще ти дам контрапример със себе си. И баща ми не е стока, и първия мъж не е стока, пък вторият ми, както казах, и не ми повярва никой, е възстановен от сериозна зависимост. Еми не, не съм спряла да вярвам, че има и такива, които са стока. То ако загубиш вярата си в живота, закъде....? А може би съм непоправим отпимист, прекалено доверчива, наивна и т.н. - но - има и такива хора.
Бе не и се подмазвай.
Поне 80% от мненията и напоследък са пропити с "лошо"  Naughty
Ох бе, Дон Жуане, не разбра ли, че хората минават през различни периоди в живота си. Някой са на върха на кефа в момента, други са на дъното на пъкъла. Може жената да е в дупка, кой знае и кои сме ние, че ще я 'съдим'. Ти там ли си, знаеш ли какво преживява?
"..върви тогава ти си търси кой да ти прави масажи като те боли врата, кой да търчи до денонощния като ти се прияде нещо, кой да пълни хладилника.....
малиии, ти с такива жени ли се събираш? ау, мамини принцески златни, глезанки, да им пълни хладилника той, ясно...., учебникарска история
Абсурд, аз не разбирам какъв ти е проблема с мене, кой на кого какво виновен, изобщо не те разбрах, сакън човек да не сподели някаква лична подробност тука, ще го сравните със земята честно. Неслучайно 5-6 години не се вясвах.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия