Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 668
  • 747
# 90
Аз се чудя откъде Джон ще вземе Старк дрехи.Тези,с които идват новобранците в Черен замък,имат ли навика да ги пазят? newsm78
И на Санса одеждите с извезаното вълчище... Thinking
Виж целия пост
# 91
Петир ще ги докара с обоза и армията на Долината hahaha
Виж целия пост
# 92
Петир ще ги докара с обоза и армията на Долината hahaha
  smile3532

Всъщност нямам търпение да ги видя "барнати" като Старки.
За Рикон спрях да мисля.Добре,че има спойлери и добри хорица,които да ги споделят. smile3501
Виж целия пост
# 93
Петир ще ги докара с обоза и армията на Долината hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 94
Защо Бриен не каза на Санса,че Аря е била с Хрътката?И Аря не искала да се разделя с този мъж,който не й желаел злото,пък нашата дама го опуха.Защо,а?
Виж целия пост
# 95
Защо Бриен не каза на Санса,че Аря е била с Хрътката?И Аря не искала да се разделя с този мъж,който не й желаел злото,пък нашата дама го опуха.Защо,а?

Тя каза, че била с някакъв мъж и, че Аря искала да остане с него, но не спомена, че го ступа  Mr. Green
Виж целия пост
# 96
Записвамм се и аз.  Peace

Гледам,че коментирате някви спойлери,но не искам все още да ги чета.Ще чакам да си излезе серията.
Много ми стана интересно за Ходор и се поразтърсих малко в интернет.Попаднах на теорията,че Ходор е бил варг като Бран.Както казаха последния епизод,ако прекараш прекалено много време в сънища ще се ''удавиш''.Поразмърдах си сивото вещество и ми дойде идеята,че Ходор може би се е ''удавил в тез сънища'' и затова не може да говори.Също така ми дойде на ума,че ако Ходор е бил варг може би е видял нещо...може би как белите избиват всички и това такъв шок му води,че просто си загубва сподобността да говори.  newsm78
Или пък,че е научил нещо много тайно и мистериозно и някой му ''затваря'' устата заради това.
Това са само мои предположения затова не им обръщайте много внимание.  Hug

 
Скрит текст:
   Много ми се иска,той да е героят който ще се появи.Не сме го виждали отдавна  Blush Пък и да даде малко мотивация на Данито,че са й потънали гемиите на нея
Виж целия пост
# 97

 
Скрит текст:
   Много ми се иска,той да е героят който ще се появи.Не сме го виждали отдавна  Blush Пък и да даде малко мотивация на Данито,че са й потънали гемиите на нея
ОООООООООООООООО И Аз искам да се появи Дрого  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 98
100% сте ги срещнали някъде из нета,но са толкова готини,че не се стърпях:
Скрит текст:








Виж целия пост
# 99
Дрого вече е изгнил  Peace
Виж целия пост
# 100
Язди на небето.Иначе стана на пепел. Grinning

Актьорът е хубав мъж,ама ролята...мерси.Ако се телепортирам в Света на огън и лед,не искам в никакъв случай да срещам дотраки. Sick
Виж целия пост
# 101
Пак гледах промото на 3 епизод - тоз Артур Дейн много хубав... Heart Eyes
Но няма да се привързвам, няма. Laughing
Виж целия пост
# 102
Язди на небето.Иначе стана на пепел. Grinning

Актьорът е хубав мъж,ама ролята...мерси.Ако се телепортирам в Света на огън и лед,не искам в никакъв случай да срещам дотраки. Sick
Хахаххах особено в последния епизод бяха много груби и извратени  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 103
Язди на небето.Иначе стана на пепел. Grinning

Актьорът е хубав мъж,ама ролята...мерси.Ако се телепортирам в Света на огън и лед,не искам в никакъв случай да срещам дотраки. Sick
Joy вярно, че го изгориха
Виж целия пост
# 104
Ако се телепортирам в Света на огън и лед,не искам в никакъв случай да срещам дотраки. Sick

Аз само с един мисля да се срещна  tooth
С Дрого разбира се  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия