Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 674
  • 747
# 135
Скрит текст:



 hahaha
Виж целия пост
# 136
Нали имаше изтекли снимки на Тирион с Варис и Шае, да не става дума за нея?
Виж целия пост
# 137
Аз я мисля тази нова червена жрица каква е? Нещо не ми харесва.... Thinking
Откакто Мел върна любимото ми Жони, ми е много симпатична. Та появата на новата, да не значи край на старата?



Виж целия пост
# 138
Дано само не гори (живи) деца,и въобще хора.
Горкият Давос,как ли ще се почувства като разбере какво се  е случило с Шайрийн? Sad
Виж целия пост
# 139
Торос никого не изгори и пак беше по-добър в "занаята" от Мел.
Давос ще й откине главата, ако разбере, но дали остана някой жив след битката, че да му каже?
Виж целия пост
# 140
Къде видяхте нова жрица?  newsm78
Не че няма нужда от нова. Мелисандра поостаря  Joy
Виж целия пост
# 141
Елора, не следиш внимателно. Има я на промото на новия сезон.
Тази -
https://s.yimg.com/iu/api/res/1.2/qqRtFFkBAuuGXVEbgsS9Ig--/YXBwa … gofut-1bgog3h.png
Виж целия пост
# 142
Актрисата,която играе Мелисандра е бременна и за това няма как да участва.
Виж целия пост
# 143
Тя и Лина беше бременна и роди, нищо не пречи на Карис да роди преди началото на снимките
на новия сезон, стига Мелисандра да е жива. Вече трябва да е напреднала с бременността.
Виж целия пост
# 144
Тя обяви бременноста си след края на снимките. До новите може и да роди. Не мисля че е това.
Виж целия пост
# 145
И сега на Джонито мечът ще свети ли,няма ли?Или ще му се наложи за убие нещо скъпо за него. newsm78
Виж целия пост
# 146
Аря давам, Санса - не
Виж целия пост
# 147
Елора, не следиш внимателно. Има я на промото на новия сезон.
Тази -
https://s.yimg.com/iu/api/res/1.2/qqRtFFkBAuuGXVEbgsS9Ig--/YXBwa … gofut-1bgog3h.png

Ахаа. Как ли ще я вмъкнат?  Mr. Green
Виж целия пост
# 148
Най ме вълнува в перспектива някой ден ако Джони умре, ще бъде ли истински умрял или не съвсем
Виж целия пост
# 149
Най ме вълнува в перспектива някой ден ако Джони умре, ще бъде ли истински умрял или не съвсем
Ми то и сега си беше истински умрял.Просто имаше начин да го върнат от отвъдното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия