Game of Thrones Teмa 21 - "Killing and politics aren't always the same thing!"

  • 71 668
  • 747
# 495
Според мен ще е така.
Аз забелязах, че в промото на следващия епизод, Бран среща the Night's King във видението си, без Триоката врана.
Скрит текст:
Явно се е научил да се връща сам, задържал се е повече от обикновеното и това ще коства живота на стареца.
Ще ми се да видя по-бързо Лиана.
 Дали ще се разбере, че нещата не са такива, каквито ги е представял Робърт. В книгата, тя в смъртта си стиска в ръката си цветовете на сините рози, вероятно от венеца на  Регар.
"Листата на розата, които се изсипаха от дланта й, бяха мъртви и черни."
Рикон съм го отписала, но ще ми е мъчно.
Мардж ще се справи, умничка е тя.
Виж целия пост
# 496
Скрит текст:
Не е ясно кой ще умре в КЧ. Аз съм по-склонна, че Марджи ще умре и затова се самоубива Томен. Не вярвам да убият Церсито.
Виж целия пост
# 497
Скрит текст:
Ама защо ще се самоубива  newsm78 Дали и в книгата? Там е детенце, може там Мирцела да се самоубие като убият Тристан, а Томен да го убият просто
Виж целия пост
# 498
Нови снимки:

http://watchersonthewall.com/new-photos-game-thrones-season-6-episode-5-door/
Виж целия пост
# 499

Всички горски чеда явно ще са женски в сериала.
Виж целия пост
# 500
Хаха, гледам вече на все повече места се говори за Ториен (Тормунд и Бриен) Simple Smile))
Виж целия пост
# 501
Скрит текст:
Ама защо ще се самоубива  newsm78 Дали и в книгата? Там е детенце, може там Мирцела да се самоубие като убият Тристан, а Томен да го убият просто
В книгата кой ще убива Тристейн?Имам спомен,че няма любовна история между Мирцела и Тристейн;имаше нещо,че тя е умно дете и редовно го побеждава на киваси.Ако вземем случилото се в сериала,книжната Мирцела няма да стигне жива Чертога.Все си мислех,че първо ще я короноват.За Томен идея си нямам какво е подготвил Мартин.Има един арт как е застанал под Железния трон и около него щъкат котенцата му.Винаги ми се свива сърцето като попадна на тази картина.
Виж целия пост
# 502
Кратко напомняне кой все още е жив от великите 4 дома

Виж целия пост
# 503
Скрит текст:
Не е ясно кой ще умре в КЧ. Аз съм по-склонна, че Марджи ще умре и затова се самоубива Томен. Не вярвам да убият Церсито.
Скрит текст:
Церсито ще я убие "валонкара". Впрочем Мардж отне ли й "всичко що й е скъпо", както предрече Маги жабата или има още? Wink /Джайм?/Ако не е, значи Томен няма да се самоубие заради смъртта й.
Виж целия пост
# 504
И какво сега, три сезона се превъзбуждаха романтиците от идеята Бриен-Джайм, но далеч от очите- далеч от сърцето? hahaha
(настоящите въжделения по биха станали реалност, но Бриен е такова дърво, че горкият Тормунд набързо ще спихне)
Виж целия пост
# 505
Скрит текст:
Не е ясно кой ще умре в КЧ. Аз съм по-склонна, че Марджи ще умре и затова се самоубива Томен. Не вярвам да убият Церсито.
Скрит текст:
Церсито ще я убие "валонкара". Впрочем Мардж отне ли й "всичко що й е скъпо", както предрече Маги жабата или има още? Wink /Джайм?/Ако не е, значи Томен няма да се самоубие заради смъртта й.
Скрит текст:
Аз си мисля, че по-младата и по-хубава ще е Денерис, а не Мардж. Или Санса.
Мардж не е по-хубава от Церсей Wink
Виж целия пост
# 506
Скрит текст:
Да, мислих си че може да е и Дани, но пък тя много се мотае нещо. Мардж е по близо. Grinning
Виж целия пост
# 507
Скрит текст:
Да, мислих си че може да е и Дани, но пък тя много се мотае нещо. Мардж е по близо. Grinning
Да, но валонкара е с Дани. Или със Санса.
Виж целия пост
# 508
За книгата не знам кой ще убие Тристайн, просто вкарвах логиката на д2
Виж целия пост
# 509
Какво е това валонкара ?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия