) и да тръгват на разходки!За хапването нощем - Валери също яде един път през нощта (от както спрях нощното кърмене и започнах да му давам АМ е така,явно не го е засищала кърмата ми,преди се будеше за храна 3-4-5 пъти
).Череши съм давала вече,да опита от моята ръка.Няма такъв кеф,щом му дръпна черешата и почва да пищи хихи Също в мрежичката за плодове съм му давала банан.И става мазало - ръцете,устата,блузата,има банан до ушите дори хихи
Нашите хранения са общо 5 за денонощието - 4 през деня и едно нощно.Опитвала съм се да му давам по-начесто,но той като не е гладен не иска....
Шапчица съм му купила,но все още не сме я ползвали.Навън започнах да му слагам чадърче в количката,но той упорито все го бута и ги премества и накрая се оказва на слънце

Прозореца от снощи вече се отваря през нощта.Просто ще се задушим,ако не го отворя.И много ме беше страх бебчо да не изстине....оказа се,че дори спа по-добре.Спи с дълъг ръкав и чорапи,и го завивам с много тънко одеало.Ама като се замисля май трябва по-тънко да го обличам

Слънцезащитен крем не съм слагала.....
Искам и да ви попитам за глутена....нали първоначално бяхме чели (май от Маги Пашова),че колкото по-късно се въведе,толкова по-добре,за да се избегнат алергии в бъдеще.Но сега като гледам май повечето от вас са го въвели или ще го въведат всеки момент....Обърках се вече,коя е най-подходящата възраст за въвеждането му? Аз от кашите дотук съм дала оризова и царевична.Тези дни ще дам и елда...



