За сухарите - и аз търсих само ръжени, но във всички имаше и пшеница, а в някои и спелта дори, и още един куп зърна, затова накрая взех на Хип с възможно най-малко боклуци , а той ИЗОБЩО не ги хареса и сега пак търся....
За моя изненада хареса ръжено-пшеничен хляб, който яде баща му. Препекох и му дадох пет шест хапки, за да не прекъсвам глутена, но се страхувам да му давам повече.Дори и да ми се разсърдят, не бих рискувала да събера детето с болни деца!!!!!Режа всички ! !!! Който иска да се сърди!!!
Джинджира е направо "вълшебна"
Ползвам я от месец, и то не при всяка смяна. За дневни разходки от 50 фактор на Бочко съм доволна, утре мисля да открием плажния сезон и ще го намажа пак с него, надявам се да е ок.
И да ви застрелям с въпрос
, ако е ял овесено брашно, то овесени те ядки нова храна ли са?
. Много плака милото, а на мен ми омаляха краката. Все си мислех, че ще го опазя. Педито каза да следя координация крайници, зеници, да не повръща, да не е по-ленив и сънлив. Вие друго да знаете? 
Извинявайте, но...наистина много ми е тежко.
