Ловли по принцип, ако питаш някой дерматолог, ще ти препоръча да изхвърлиш памперсите като цяло и да използваш пелени, но като цяло 20-30 минути да диша дупето действа доста положително на кожата

Тъпунгерче с този крем е абсолютно сигурно, че ще изгориш .. ако се чудиш откъде знам - щото и аз си го правех преди, за да почернея .. какаовото масло се използва абсолютно от всяка една козметична компания в продуктите й за почерняване, защото привлича слънчевите лъчи .. на теория маслото от жожоба и кокос /за авокадо не съм чувала да се използва, тъй като то е богато на омега 3 мастни киселини, които от слънцето се разпадат до феноли, които пък са канцерогенни/, би следвало да са достатъчно защитаващи кожата, но на практика не е така .. тъй че ти наистина си го направи, но не очаквай резултата, за който си чела


Надявам се вече всички да са добре и повече болни да няма