ние от 5-6 дни въвеждаме глутен /с попарата все повече се спогаждат вече
ние от 5-6 дни въвеждаме глутен /с попарата все повече се спогаждат вече
Баща й я научи да се изправя в кошарата и сега това й е много интересно. За много кратко време научи много нови неща и се превъзбужда, съответно заспиването е много трудно. Уж й се спи, слагам я, тя се обръща и тръгва из кошарата като диво прасе


направо бях бясна на нашата докторка - не написала часа, който ми даде в нейния тефтер и каза, че не може да ни приеме, защото имала друг ангажимент. Ама и аз за първи път изхвърлих листчето с часа и само си го отбелязах на моя календар. Попитах я като не е днес часа кога е и тя си призна, че го няма в никой ден, сега сме с нов час за 31-ви. Че и дремах сума ти време в коридора, защото отидох 20-30мин. по-рано.

Иначе да, сега всяка свободна вечер, защото денят ми е ангажиран изцяло с детето, правя поканите. Вчера трябваше да пиша текста за поканата за родителите и нещо нямах муза. Отворих си една китайска бира (от азиатската седмица в Лидл) и воала! За 5 минути текста беше готов, щом и ММ се разчувства, значи съм успяла 



Ако плачеше и не се чувстваше добре никога нямаше да я мъча.

Препоръчани теми