Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 83

  • 104 141
  • 773
# 615
За днес отчитам Дупемания 10.

Браво Ню! Искам те всеки ден тук, с отчет  Hug Ще следя!  Twisted Evil  Hug
Виж целия пост
# 616
Здравейте!
Беси  Heart Eyes оооххх!!!
Аманда  Peace , аз пък те подкрепям. Знам какъв положителен тласък може да има няколко ударни дни/седмици върху психиката, ако си се навила, дерзай. Когато човек обича да си хапва, няма страшно да започне да кара на две черешки на ден за дълго  Grinning .
Ню  Hug
Би, оправяй се!
Отчитам в последния момент в 20.10ч Хард корпс Тони, кардио 1...  За малко да пропусна днес, нещоо сутринта не бях на кеф, снощи имах дълъг изнервящ разговор с едни туроператори на Острова, фффф, голям зор беше да се оправим, след сто разговора и сигурно навъртях 20 лева , се оправихме . уж. И за това днес ми беше едно тъпо. Ама това им е хубаво на тези тренировки, ако имах по програма 60 минути, хич нямаше и да почна. А така се наритах, особено като знам, че е и лесна. Добре ми идват тези лежерности, ще видим кога ще почна сериозната работа. Храната ми е тези дни "не ми пука". Опитвам се да не мисля за режими и глупоси, да ям като ми се прияде,по малко. За  сега съм удържала фронта на ниската граница от броенето на калории, но да започна истински да слабеяя ... не знам. До "морето" със слаби мадами /като на Аманда/, имам месец и половина. Надявам се да се напъна поне едно килце да сваля. Пу, пу.
Пак се разприказвах, айде лека вечер  bouquet
Вивкооо  Hug Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 617
Отчет, Петък 10 Юни
Day 33/44 - Джилиян - Killer Body - Core

Отчет, Вторник 14 Юни
Day 34/44 - Джилиян - No More Trouble Zones
Виж целия пост
# 618
Би, точно сладкото с бели череши ли трябваше да споменеш  Heart Eyes Колкото и да не ме привличат сладката ме изпрати 30 години назад във времето с една носталгия по селския двор ...

Отчет 4 мили, довечера мисля да направя и една тренировка от Фит30 - хем да си изкарам тренировките по план, хем да не налитам на вино  Rolling Eyes
Вчера ходихме до REI да си купим това-онова за пътешествието.  Минахме и покрай Sports Authority, но цените им са даже по-високи от обичайно ... надявам се все пак преди да го затворят напълно да паднат цените.  Ако видите нещо, да се обадите, ей!

И въпросче към Мери и Вив, както и всеки, който прави Дупемания.  Аз съм загледала 12-седмичния календар и се чудя дали кардиото да го заменя с бягане - идеи?  Или пък да спра известно време бягането и да си карам просто по програмата ...
Виж целия пост
# 619
Сега четох нещо за въртенето на калориите и се сетих за Аманда. Дано да ползваш английски, може да ти е интересно. https://authoritynutrition.com/calorie-cycling-101/
Виж целия пост
# 620
Привет!
За днес БР 5. Много са ми трудни ластиците и ме озорва третият кръг. Добре че има още веднъж да я въртя петицата, дано задобрея.
От неделя нещо се чувствам все едно имам топка в корема. Тежко ми е, без да съм яла много и вчера едва се влачих. И от чий зор после реших да ям едно парче диня преди лягане, да ме пита човек. Имах чувството, че само си прехвърлям корема от ляво на дясно през нощта. Днес много малко ядох.

Ню, а така с отчетите. А и тежестите не са ти хич малки. Както се вижда, може и от началните нива на БР да се докара мускулна треска.
Виж тук за меренето на крачки по време на шофиране. Мернах някъде, че предлагат да въвеждаш driving като activity и така ти изваждало евентуално направени крачки.
Аз съм забелязала, че стълбите не ги мери точно, особено като има много силен вятър навън. Не знам нещо с налягането на въздуха ли се бърка, или аз ходя наведена напред. Grinning Но и стълбите са ми последното нещо, което гледам.
Само ако не те затруднявам за книгите на Джули, няма да откажа. Hug

Бесито, евала за сладката, една къща за палачинки да отвориш, ама здравословни.
Виж целия пост
# 621
Добавям 30 минутна тренировка с корабното въже+плио с работен интервал 30 секунди.  Heart Eyes

Виж целия пост
# 622
Добро утро.
За днес Cardio 1. Вече си имам и мускулна треска на задно бедро и дупе  Laughing На ръцете си продължава мускулната треска, че даже и се засилва. Събота и неделя сигурно няма да мога да мърдам вече.
Това ми е трета седмица на БР, но мускулната треска си е постоянна. С Шон това го нямаше.  Wink
Пропилях си времето с Шон май. Трябваше с БР да се захвана, но нищо де, поне видях, че Шон не е за мен.  Laughing
Виж целия пост
# 623
Добро утро. Аз вчера бях на БР2. Стори ми се по-лесно от БР1 и почти не ме озори  newsm78 Дали го направих правилно, не знам  newsm78 Иначе имам мускулна треска на ръцете и малко на краката от БР1.
Днес-кардио1.
Относно храната-направих си мой режим на ядене. Сутрин ям кисело мляко с малко микс от смлени семена, на обяд ям смесено, понеже се храня на стол, вечерям протеини. Чувствам се добре, да видим дали и ще отслабна  Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Добро утро!

По план Кардио 1. Окъпах се в пот тази сутрин. Голяма жега е в нас.  #Crazy

Ню, хубава статия. 500калории по-малко ми се струва постижимо. Както споменах в началото така хапвах първите 3-4 дена към 800кал, после увеличих на 1000 и сега гледам да не надвишавам 1700. Не знам колко калории е нормално да приемам с моят режим, но 1700 кал е стандартният прием и се съобразявам с него. Достигнала съм желаните кг и затова сега се старая да ги задържа.

Мечтая си за дупе като на мацката от последната снимка  Heart Eyes Crazy Перфектна е!
Виж целия пост
# 625
Отчитам Кардио 2 от БР. Карам кардиото по план, защото вече втори път забравям, че трябва да си сваля на флашката кардиата, които ми предложихте за разнообразие. И у нас е жега, апартаментът е изцяло южен и се напича по цял ден. Добре, че поне сутрин няма слънце. Това ще ни е четвърто лято без климатик, ММ не дава и да се чуе. Обимслям поне вентилатор да си взема да ми вее, докато тренирам... Laughing
leia2015, със сигурност не си си пропиляла времето с Шон! Laughing
Бях запланувала разходка до Седемте рилски езера в неделя, а днес гледам, че го дават да има бури. Пууууу!!! Така ми се ходеше някъде на високо, на слънце и чист въздух! Tired
Виж целия пост
# 626
Nuclear, благодаря, аз това се опитвам и да направя - за известен период да намаля калориите, дано се получи. Ще направя и един друг експеримент с храненето, за който сега ,баш в спортна тема, няма да споделя, че със сигурност ще се ужасите... Става въпрос не само за калории, а за  тип храна.
Благодаря на всички и за подкрепата, и за критиките. Знам, че искате да ми помогнете в постигането на целите. Мъжът ми разправя, че нещо съм луднала, че съм си била добре, ама той ми казваше и на 20 килограма плюс след ражданията, че съм "тамън", та не му вярвам Laughing Хитър е и знае какво да говори Laughing.
Днес по план почивка.  
Виж целия пост
# 627
За вчера total body cardio fix -от два дена оправих храната и махнах боклуците  Tired че наистина много се олях,въпреки,че вчера слушах един подкаст в който се казваше ,че от време на време е добре за психиката и тялото да му отпуснеш края  Mr. Green еми хубаво бешее Crazy После ще пиша за днес ,ай целувкиии bouquet
Виж целия пост
# 628
Все по-рядко почнах да се отчитам, но днес се поправям, че да не ме забравите  Mr. Green
В понеделник - гърди, ръце и корем. Вчера - крака и дупе. Днес ще пропусна тренировката, но утре продължавам по план. Имам едни емоционални сътресения напоследък, с които се надявам скоро да се справя. В резултат обаче и тренировките, и храната не са качествени. Тренирам лежерно и почти не ям. Това с яденето е лошо, защото после ще ми излезе през носа... А вчера от нерви ме болеше буквално всичко - глава, зъби, корем, всички вътрешности, кости, мускули... Надявам се скоро да изляза от дупката. Мене много мЪ е срам, но почнах да пуша, а не съм го правила от повече от 6 години  Embarassed Знам, че е период и скоро и това ще отшуми.
Непокорна, и ние сме без климатик. Но аз вече спрях да настоявам. Ще си караме така и това лято.
Шефът на Антонио, добре ми звучи начина ти на хранене. Споделяй какви са резултатите  Hug
Все се каня да отчитам целите тренировки, нищо че са в зала, а не просто за коя мускулна група са. Дано не ви отекча така.
Виж целия пост
# 629
Отчитам тренировка 15 HIIT от Фит30.

Ню, ЙойаHug
Аманда, все пак успех с експериментите!
Мама Мил, накъде се запътвате?

Последните дни съм много скапана, отдавам го на шантавото време и ПМС. Сутрин си правя тренировката, но стигна ли на работа, съм като пребита. Почти всеки ден от събота насам ме боли глава, което не ми се е случвало от години  Crossing Arms Но пък реших да ходя на един плажен музикален фестивал през юли, което ме разведрява  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия