Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 300
Момичета, някоя от вас на терапия с Дексаметазон за дробовете на бебето?
Виж целия пост
# 301
Аз съм 30-та седмица и моето е почти 1500 и ми се струва голямо. Ама май не е...?

Моето го измериха 1800 и да - едрички са  Laughing
Но не забравяйте, че това са ориентировъчни размери, ехографите дават отклонения. Щом докторът казва, че всичко е ок, значи е така  Grinning
Виж целия пост
# 302
Върнах се от преглед Simple Smile Момата е 1 кг и е дупето надолу. Рита като луда. Много е добре. Следващия месец доки иска още една ФМ за всеки случай. Другата седмица пък ще пускам изследвания за захар- някакви три взимания на кръв през час Sad А как ми се накара за килцата ми. Качила съм около 15 от началото. Да намаля вредните храни. Какви вредни храни? Аз ям домати, краставици, месо само на скара. Няма сладко, тестено, хляб. Пустото му лечение преди да забременея. Тогава качих и докато отслабна, забременях. А да. Познайте- иска да раждам нормално ! Не искам от сега да мисля, че вече изгубих ума и дума.
Мамита , споделете някоя ако е на хранителен режим какво включва.
Виж целия пост
# 303
Аз съм 30-та седмица и моето е почти 1500 и ми се струва голямо. Ама май не е...?

Моето го измериха 1800 и да - едрички са  Laughing
Но не забравяйте, че това са ориентировъчни размери, ехографите дават отклонения. Щом докторът казва, че всичко е ок, значи е така  Grinning
Да, наистина е ориентировъчно, защото на повечето ми приятели разликата е с около 500 гр преди и след Simple Smile Нека си расте детето, просто и двамата с мъжа ми сме родени около 3 кг, а и не искам да раждам някое голямо бебе, че все ми се ще да е нормално Simple Smile
Виж целия пост
# 304
Аз съм 30-та седмица и моето е почти 1500 и ми се струва голямо. Ама май не е...?

Моето по мерки върви 2-3 седмици напред- и така сме още от 18 седмица. 3 лекари потвърдиха размерите и килограмите, просто бебето е голямо. т.е. в момента отговаря на 30 седмица почти.
Виж целия пост
# 305
Забелязах, че гърдите ми тези дни са станали много меки. Според вас защо е така?  Laughing
Виж целия пост
# 306
А как ми се накара за килцата ми. Качила съм около 15 от началото. Да намаля вредните храни. Какви вредни храни? Аз ям домати, краставици, месо само на скара. Няма сладко, тестено, хляб.  
Мамита , споделете някоя ако е на хранителен режим какво включва.

Спокойно, както написах- аз съм + 23 килограма. И на мен ми се кара много, каза от тук насетне най-много 5 кила мога да кача??? аз аз качвам по 5 на месец. Ужас, минавам на диета.
Виж целия пост
# 307
На мен вече ми е много интерестно колко тежи бебката, сега съм 26 сед, на преглед ще съм на 08.06 , тогова ще съм почти 28 ,предполагам че трябва да е най-малко 1 кг тогава, надявам се повече, засега върви едра и малко напред . Аз и ММ по 3,500 сме се родили, дори той май малко по-малко  Grinning  . Аз съм +8 , за два месеца съм ги качила, преди 5 мес не качвах, бях на минус, макар, че ядох много повече тогава, първите месеци постоянно бях гладна , сежа не съм така ама пък качвам
Виж целия пост
# 308
То не е много подходящо сега да се спазват кой знае какви режими, освен ограничения със сладко и тестено.....Пък и плодовете по пазара 100% са бъкани с нитрати. Да се чуди човек какво да яде.
Аз съм +5кг засега. Започнах да качвам от 5 месец май. Че преди това беше някакъв ад.
А сега как ми се ядат сладолед и праскови/диня/череши, направо не е истина. По 1кг мога да ям на ден от всичко.  hahaha
Виж целия пост
# 309
То не е много подходящо сега да се спазват кой знае какви режими, освен ограничения със сладко и тестено.....Пък и плодовете по пазара 100% са бъкани с нитрати. Да се чуди човек какво да яде.
Аз съм +5кг засега. Започнах да качвам от 5 месец май. Че преди това беше някакъв ад.
А сега как ми се ядат сладолед и праскови/диня/череши, направо не е истина. По 1кг мога да ям на ден от всичко.  hahaha
Аз плодове не ям . Оххх- говори ми за сладолед, диня, прасковки.... Simple Smile
Ох не знам какво ще правя с тия килца. Чак забравих че ме е страх от нормално раждане Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Аз от началото все искам нещо свежо за ядене - плодове, салати. Имах един период, когато озверявах за сладко и се бях разяла много. За отрицателно време качих 1-2 кила. След това го понамалих малко, а и спря да ми се яде толкова и за последните 25-28 дни съм качила 700-800 гр. Тестяно почти не ям, може би колкото и преди да забременея. Също така се и движа много. В крайна сметка всеки организъм е различен и има жени, които задържат много вода, която изчезва скоро след раждането. Можете да се следите по старите дрехи- аз влизам във всичко, само не мога да се закопчея и знам, че съм качила почти само на корем.
Виж целия пост
# 311
Аз плодове ям, зеленчуци не ям може да се каже, само домати и краставици ям, зеле и марули ми се ядат но не ям  Sad  , все ме е страх , че не могат да се измият хубаво и да хвана нещо от тях. Сладко и сладолед от скоро ми се яде много, в началото не можех да ги погледна, та хапвам си Simple Smile
Виж целия пост
# 312
Яжте, видяло се е, че после ще се сваля. Всеки организъм различно му понася бременността, така че...и с ограничения, и без - все тая.
Виж целия пост
# 313
Здравейте мамита Simple Smile Аз утре съм на консултация 27 с и 2 дни, но нямам търпение да гушна малкото човече. По принцип с килограмите на майката и на детето е много относително. Когато бях бременна за 1 път качих 13 кг, а родих бебе 4.800 Grinning За сега съм 6+ а имам чувството, че ям по-малко от преди да забременея. Най- смешното е, че след раждането качих повече в сравнение с бременността. Имам предложение Grinning искате ли да си направим Facebook  страница и да си пишем там ? С мамите от 2012 имаме и е яко Simple Smile
Виж целия пост
# 314
Здравейте мамита Simple Smile Аз утре съм на консултация 27 с и 2 дни, но нямам търпение да гушна малкото човече. По принцип с килограмите на майката и на детето е много относително. Когато бях бременна за 1 път качих 13 кг, а родих бебе 4.800 Grinning За сега съм 6+ а имам чувството, че ям по-малко от преди да забременея. Най- смешното е, че след раждането качих повече в сравнение с бременността. Имам предложение Grinning искате ли да си направим Facebook  страница и да си пишем там ? С мамите от 2012 имаме и е яко Simple Smile

Има фейсбук група, пиши на Калей да те добави, май в началната страничка е обяснено
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия