Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 390
Някой с повече опит би ли могъл да ме светне относно заключвашият механизъм на люлката на трансформиращите легла? Оставам с впечатлението, че си отключваш и заключваш люлката когато си поискаш супер лесно. Обаче май не е съвсем така, защото навсякъде ми обясняват, че става с едни болтове, но май не е като да го правиш по няколко пъти на ден. Някакви идеи и съвети?

Не е по няколко пъти на ден Simple Smile. Отначало оставяш люлката, а когато решиш да остане само легло, без да се люлее, тогава застопоряваш с винтовете. Обикновено се прави след 1 годинка
Виж целия пост
# 391
Някой с повече опит би ли могъл да ме светне относно заключвашият механизъм на люлката на трансформиращите легла? Оставам с впечатлението, че си отключваш и заключваш люлката когато си поискаш супер лесно. Обаче май не е съвсем така, защото навсякъде ми обясняват, че става с едни болтове, но май не е като да го правиш по няколко пъти на ден. Някакви идеи и съвети?

Не е по няколко пъти на ден Simple Smile. Отначало оставяш люлката, а когато решиш да остане само легло, без да се люлее, тогава застопоряваш с винтовете. Обикновено се прави след 1 годинка
Интересно, аз защо си го представях другояче Simple Smile А на това бебе няма ли да му се завие свят от толкова люлеене, в смисъл, аз ще го люлея като искам да го приспя, ама всеки път като го взимам и оставям в леглото то ще се клати. ?!?
Виж целия пост
# 392
Аз да кажа , че успях с епилирането на краката днес, но ме заболя стомаха горе, дори към грътния кош и още ме боли, като бях сгъната и ми подпираше нещо в гърдите и сега боли Sad
Виж целия пост
# 393
Познато чувство. Аз днес си оправих ноктите на краката, все пак вече е и лято, трябва малко цвят да се сложи и въпреки че не се прегънах толкова, пак ми беше неприятно, но вече мина след 1-2 часа. Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Аз се лакирам и епилирам без проблем  newsm78
Виж целия пост
# 395
Аз лакирването за друг ден ще оставя, дано и при мен да мине, засега един ч ама още не е , за първи път ми се случва така , ама от предния път ми е пораснал доста корема
Виж целия пост
# 396
Някой с повече опит би ли могъл да ме светне относно заключвашият механизъм на люлката на трансформиращите легла? Оставам с впечатлението, че си отключваш и заключваш люлката когато си поискаш супер лесно. Обаче май не е съвсем така, защото навсякъде ми обясняват, че става с едни болтове, но май не е като да го правиш по няколко пъти на ден. Някакви идеи и съвети?

Не е по няколко пъти на ден Simple Smile. Отначало оставяш люлката, а когато решиш да остане само легло, без да се люлее, тогава застопоряваш с винтовете. Обикновено се прави след 1 годинка
Интересно, аз защо си го представях другояче Simple Smile А на това бебе няма ли да му се завие свят от толкова люлеене, в смисъл, аз ще го люлея като искам да го приспя, ама всеки път като го взимам и оставям в леглото то ще се клати. ?!?

Не се клати силно, амплитудата е доста малка Simple Smile. Ако слагаш детето внимателно - изобщо не мърда, трябва да залюлееш с ръка.
Виж целия пост
# 397
Май само заради вас ще си върна фейс бука Simple Smile) там ще дойде да сте по- активни
Виж целия пост
# 398
И тук сме си прилично активни Simple Smile

Задай тема и ще видиш как за половин час ще се изпишат 20 листа  Mr. Green
Винаги си добре дошла и във Фейсбук разбира се. Мен лично (и преди съм го писала) там ми е доста трудно да следя темите с отговорите и техните подотговори  ooooh!
Виж целия пост
# 399
Току що бях при доки 28 г.с. и 3 дни, бебо е малко над 1300грама.. ама много ми се виждат  newsm78
Виж целия пост
# 400
Супер, калкото повече, толкова по-добре, искам и аз да знам вече колко е моята беболина, в сряда ще разбера, аз ще съм 27+5 тогава, надявам се да е поне 1200, толкова я усещам Grinning
Виж целия пост
# 401
Току що бях при доки 28 г.с. и 3 дни, бебо е малко над 1300грама.. ама много ми се виждат  newsm78
Моята дунда в 26 г.с. беше толкова и казаха, че е с 2 седмици напред. 4 дни след прегледа пак ходих на преглед и беше 1500 . 200 гр. за 4 дни. #Crazy Сега чакам следващия преглед да видим дали е минала 2кг. че вече я усещам като една голяма корава топка в корема ми
Виж целия пост
# 402
На мен в 30та ми казаха близо 2 кила и малко се шокирах.  hahaha
Ние ужким вървим със седмица напред, но ще видим. Аз на тези мерки много-много не разчитам Simple Smile
Виж целия пост
# 403
И аз не разчитам ама се подготвям за юлско бебе. Струва ми се че до 40 г.с. ще е над 4 кг.  Joy
Виж целия пост
# 404
Вярвам само на това, което ми кажат на ФМ, обикновените ехографи доста послъгват за грамовете Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия