Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 47 276
  • 746
# 405
здравейте  Peace
и аз идвам от преглед...30+5 а моя малък мъж е 1500....това нормален размер ли е.... newsm78
в смисъл моето ли е малко или вашите са големи  Joy bouquet
Виж целия пост
# 406
здравейте  Peace
и аз идвам от преглед...30+5 а моя малък мъж е 1500....това нормален размер ли е.... newsm78
в смисъл моето ли е малко или вашите са големи  Joy bouquet

Съвсем добре е. Моята девойка в 31+3 беше 1604 гр, но и първото дете ми беше едро. Освен това не забравяй, че сега качват горе-долу по 200-250 грама на седмица.
Виж целия пост
# 407
Аз се притеснявам, защото ММ се е родил 4,100  #Crazy и не ми се иска да раждам толко голямо бебе  Crossing Arms
Виж целия пост
# 408
Моите и двете се родиха малко под 4 кила, та да ти кажа в последствие въобще не изглеждат големи.  Laughing
Виж целия пост
# 409
Аз се притеснявам, защото ММ се е родил 4,100  #Crazy и не ми се иска да раждам толко голямо бебе  Crossing Arms
Само за статистиката, не че има общо с моето бебе но се плаша много от това:
Аз-4кг, ММ-4800, брат ми-5200, баща ми 4700.
Та направо...  Shocked
Виж целия пост
# 410
Тук всички сте отличници с грамажите на бебчетата. Моето си върви нормално за седмиците. В 31 г.с. Си беше 1600 грама. В срада съм на лекар, ще видя в 33 г.с. колко е наддало.
Виж целия пост
# 411
Как дезинфекцирате пералнята Преди прането на бебешките дрехи
Виж целия пост
# 412
И на мен ми е чудно това с пералнята, тя нашета и мирише на гадно вътре, май нова трябва
Виж целия пост
# 413
Как дезинфекцирате пералнята Преди прането на бебешките дрехи
Аз купих от Лидл един специален препарат за почистване слагам го на мястото на праха и пускам пералнята на 90℃ на програмата за почистване. Ако нямаш такава програма и не можеш да намериш препарат купуваш лимонена киселина и слагаш 5-6 пакетчета на мястото за праха и 5-6 в барабана пускаш на 90℃ и като приключи още веднъж на 90℃ но празна. Работи безотказно и за премахване на миризмите.
Виж целия пост
# 414
Чувала съм и за оцет и сода, после пускаш на 90 градуса и уж се дезинфекцирало.
Виж целия пост
# 415
Да, пералня може да се почисти с оцет и сода. Имам и рецепта, но все отлагам да я пробвам
Виж целия пост
# 416
И това какво означава, че за да изпера веднъж, преди това тр да пусна два пъти пералня по 2-3 часа , горе доло за 9 часа ще приключа с прането? А колко ток и вода? Май на ръка ще се пере. Те тези на 90 градуса програми перат по 3 ч
Виж целия пост
# 417
И това какво означава, че за да изпера веднъж, преди това тр да пусна два пъти пералня по 2-3 часа , горе доло за 9 часа ще приключа с прането? А колко ток и вода? Май на ръка ще се пере. Те тези на 90 градуса програми перат по 3 ч

Аз това го правя веднъж в месаца за да поддържам пералнята чиста ако го правя преди всяко пране не знам къде ще му излезе края  #Crazy
Виж целия пост
# 418
Не, такова почистване се прави профилактично веднъж на няколко месеца (може и направо веднъж годишно). А може и въобще да не се прави. При мен се налага, защото водата е малко кофти.

P.S.
Между другото - оцет не трябва да се ползва често в пералнята, защото скапва уплътнения и тръби.
Виж целия пост
# 419
Аз разбрах, че всеки път преди да се перът бебешки дрехи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия