"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 7

  • 82 911
  • 735
# 375
Ха-ха, телефончето на Галето го нема.😁
Боне, пишѝ, да! Много та бива! Heart Eyes
Виж целия пост
# 376
И къде е лигнина,а? А?
Виж целия пост
# 377
По-заспала и задръстена от Биляна НЕМА.
Виж целия пост
# 378
Сега ви намирам...иначе съм много запалена по сериала.Първоначално бях скептично настроена,а после за няма и 4-5 дни изгледах всички епизоди.
Жанра,актьорите,всичко ме кефи.Само едно много не ми харесва - според мен малко хлопа частта с възрастта на актьорите-не мисля,че е съобразена с работните им длъжности.Също ме издразни и в първия епизод Иван колко лесно се отказа от детето.Мисля,че там трябваше да вкарат повече драма..нищо, че личността на Иван като цяло е много безчувствена и безпристрастна.
Ще ви следя.  bouquet
Виж целия пост
# 379
По-заспала и задръстена от Биляна НЕМА.
Тотално се срина този образ - показа липса на всякакво самочувствие, на самостоятелност! Сашето я ритна и тя бегом при Калинко... много характер, много нещо...
Виж целия пост
# 380
Е, поне Миро е намерил телефона, не Вилито. 😁
Кой е гепил лигнина за домакински цели, а?  smile3532
Виж целия пост
# 381
Не разбирам решението на Биляна да унижава допълнително Калин като му говори тези неща. Не стига, че му  цъфна в къщата и той я прибра, сутринта и закуска й направи и тя му реди едни ooooh!

Бона, много добра! bouquet

"Кражбата" е безумна. Очаквах лекарства нещо, а то ooooh!

Лигнина е в такова количество, че няма начин никой да не забележи как се пренася Crossing Arms
Виж целия пост
# 382
Този Лигнингейт аз не го разбрах въобще, кой, защо, как... (edit: разбрах кой, ама пак ми се вижда странно, де)
Биляна сега да не се зарази със смъртоносна болест? Голяма е кухарка, начи.
Жал ми е за Галето, ама това е положението с женените мъже, не е приятно.
Виж целия пост
# 383
Майката на Галето много ме кефи!
Виж целия пост
# 384
Жал ми е за Галето, ама това е положението с женените мъже, не е приятно.

и нейният образ взе да "потъва"...
Виж целия пост
# 385
Коя беше падналата на пода в края на промото?
Виж целия пост
# 386
Не видях Биляна кога се поряза? Т.е. от какво ще се зарази? Ох, гледам с половин око ....
Виж целия пост
# 387
'Баси гадното, кримска хеморагична треска. ooooh!
Виж целия пост
# 388
Не видях Биляна кога се поряза? Т.е. от какво ще се зарази? Ох, гледам с половин око ....
Убоде се с игла, докато поставяше инжекция на пациента, който почина.
В промото тя ли лежеше на земята в последния кадър?
Виж целия пост
# 389
Тя, да, Биляна Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия