"Откраднат живот" по Нова тв Тема - 7

  • 82 911
  • 735
# 390
Коя беше падналата на пода в края на промото?

Биляна, доколкото видях.
Виж целия пост
# 391
А сега познайте от първия път кой е героят, който ще я спаси.   Laughing
Виж целия пост
# 392
Биляна е падналата! Явно е от умните лекари, които веднага забравят, че са се уболи с игла от заразен пациент и изобщо не и пука от какво е болен! Ех тези сценаристи!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 393
Това в промото истина ли е? Наистина ли е бременна Буковска...беше легнала и я гледаха с ултразвук... newsm78
Аз гледам малко несериозно, извинете ме.  Embarassed
Виж целия пост
# 394
Биляна е падналата! Явно е от умните лекари, които веднага забравят, че са се уболи с игла от заразен пациент и изобщо не и пука от какво е болен! Ех тези сценаристи!  Rolling Eyes
Не, тя много се притесни даже, просто не разбра диагнозата, не беше там, а и Калин не ѝ каза.
Виж целия пост
# 395
Бе тоя Сашко мн.задръстен бе...секс с тениска да прави Stop Mr. Green Пълен смоттльо...

За лигнина...няма да коментирам!
Виж целия пост
# 396
Това с убождането го имаше и в Спешно отделение.
Виж целия пост
# 397
Не, тя много се притесни даже, просто не разбра диагнозата, не беше там, а и Калин не ѝ каза.

Тя се притесни, но после май каза, че е помислила, че се е убола. Неглижира го. Калин не знае за случилото се.

Виж целия пост
# 398
То и това с тровенето от вчера го имаше в Д-р Хаус мисля.
Виж целия пост
# 399
Бе, не е много трудно да се убодеш, риск на професията. И аз го поемам еври дей, лиги и кръв има и по силиконовите отпечатъци.
Да не говоря и от кърлежи, че съм силно застрашена, aма мой си проблем.😁
Виж целия пост
# 400
Престори се Биляна за пред сестрата, че не се е убола и не е притеснена.
Всъщност не съм притеснена и аз за нея, Алекс на бял кон ще оправи нещата.
Виж целия пост
# 401
Да, точно, коремният хирург Алекс ще излекува вируса на Бибито. Whistling
Виж целия пост
# 402
Ох, както не я харесвате Билянка, току виж сценаристите я разкарали. Joy
Много ми дойдоха екзотичните болести в този 33 епизод. Mr. Green
Виж целия пост
# 403
Пред любовта няма невъзможни неща, та какво тук значи някаква си специалност  Stop
Виж целия пост
# 404
Заветният епизод (хихи) се оказа доста пълнеж... Забравиха другите разкрития и драми, сега ще дебнем Бибето как ще се оправи от вируса. Ама то е толкова ясно, че ще се оправи, че чак интрига няма.

За номерата от болницата, които Кръстева каза на Калин и аз съм сигурна, че от там ще почнат разплитането. По някаква причина Генадиева ще изтърси нещо за това как още помни номера на гривничката пред сина си и ще се получи разминаване....  Най-малкото, би било абсолютно глупаво да включват този разговор на Кръстева с Калин, ако после не го вземат предвид.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия