ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 368
  • 2 101
# 1 350
Току що казаха по Кипърската ТВ ,че 12 те точки от Кипърската публика са за България.
B&C нещо да кажеш?
Виж целия пост
# 1 351
 Няма значение , политическите простотии винаги са били част от Евровизия .
Шоуто беше хубаво . Много , много добро представяне на Поли , това е важното .  Hug
Виж целия пост
# 1 352
Georgi Toshev
преди 33 мин. · Villasimìus, Italy ·

Поздравявам ви с водещата от Австралия! Тя е гост от Китай специално за Евровизия!


 Joy Joy
Виж целия пост
# 1 353
От България къде са отишли 12-те точки, някой знае ли?
Да, на голото бедро.

Малтийката ли беше това?

Армения, но това от журито. За зрителския вот нищо не съм чула.
Виж целия пост
# 1 354
Нямам думи, направо не мога да повярвам какво се случва  Shocked Cry

Все пак съм горда за Поли. Публиката гласува много по-адекватно и ако не бе тъпия вот на журито нещата щяха да са доста по-добре изглеждащи.

За поредна година ми бе приятно да съм част от коментиращите по темата  bouquet
Виж целия пост
# 1 355
Догодина българският изпълнител с песен за Турското робство!
Задължително!  Laughing
Виж целия пост
# 1 356
кой беше последен ..пак ли Германия както и миналата година  Rolling Eyes колко тъжноооо

Май Чехия.


Нямат емигранти да гласуват.
Виж целия пост
# 1 357
Единственият прецакан тази вечер беше полякът. Получи общо 7 точки от журито на 41 държави, а беше на 3-то място по вот на публиката Shocked
Виж целия пост
# 1 358
Догодина българският изпълнител с песен за Турското робство!
Подкрепям  Grinning
Виж целия пост
# 1 359
Сега гост беше Австралия, догодина може да поканят Папуа Нова Гвинея.
Виж целия пост
# 1 360
Jury vote сме трети нали? Което е добре. И пети май от хората. И крайно място - 4. Успех голям.
Виж целия пост
# 1 361
Догодина българският изпълнител с песен за Турското робство!

Ти пък, нас ще ни дисквалифицират с такава песен Joy.
Единственото, което ме е яд, че трудно ще извадим отново такъв продукт в следващите години, когато може да няма чак такава нужда да се връчи наградата на определена старан.
Виж целия пост
# 1 362
Ех страхотно, любимата ми песен тази година печели  Heart Eyes
Не знам по-каква причина не се харесва песента, но на мен от началото още тя ми беше фаворит.
Браво на Поли Heart Eyes добро класиране  Heart Eyes


А на какъв език пее девойката? Освен на английски, имам пред вид.
Татарски
Виж целия пост
# 1 363
И на мен ми настръхнаха всички косми от украинската врещялка, пълен ужас и е песента  Sick
Виж целия пост
# 1 364
Много отдавна Евровизия е политически конкурс  Peace  Поли подобри резултата на Елица и Стунджи, които бяха 5-ти. Явно идеята е била да побутнат Австралия, но зрителите ги прецакаха

Началото на белгийската песен не ви ли прилича на един хит от тази година на една мулатка с руса коса ?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия