ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 365
  • 2 101
# 1 335
Ето как гласуват поляци, руснаци и украинци зад граница.

А бе българите в чужбина са една шепа хора сравнено с украйнците и руснаците. Как може да сравнявате въобще

Не сравнявам, несравнимо е, разбира се.
Виж целия пост
# 1 336
Тези поляци са емигрирали из цяла Европа, нищо чудно, че получиха толкова много гласове. Самата песен не струваше. Украинската песен не струва, руската става, ама австралийката трябваше да спечели според мен. Вкъщи гласувахме за България и Австралия.

Къде могат да се видят точките по държави от СМС?
Виж целия пост
# 1 337
Това ли ни е най-доброто класиране, Елица и Стунджи пети ли бяха?
Да. Peace Peace

Много съм горда с Поли! Заслужаваше в Топ 5, но бях скептично настроена. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 338
От зрителския вот - 12 точки от Испания за ПОЛИ.
Къде може да се видят гласуванията на хората по страните?
казаха го по испанската телевизия току що
Е, това говори много .
Искам да кажа браво на българите в Испания - страхотни сте !
Виж целия пост
# 1 339
От България къде са отишли 12-те точки, някой знае ли?
Да, на голото бедро.

Малтийката ли беше това?
Виж целия пост
# 1 340
Ех страхотно, любимата ми песен тази година печели  Heart Eyes
Не знам по-каква причина не се харесва песента, но на мен от началото още тя ми беше фаворит.
Браво на Поли Heart Eyes добро класиране  Heart Eyes


А на какъв език пее девойката? Освен на английски, имам пред вид.
Виж целия пост
# 1 341
Аз пък харесвам песента на Украина. Много! Уникална е по своето звучене. Заслужава си победата според мен.
Виж целия пост
# 1 342
Украинската песен живо маане
Виж целия пост
# 1 343
Току що казаха по Кипърската ТВ ,че 12 те точки от Кипърската публика са за България.

Аз съм сигурна, че и от Гърция сме взели Peace.
Виж целия пост
# 1 344
Браво на Испания и Кипър
Виж целия пост
# 1 345
Австралия беше с прилична песен, но Украйна...   Sick Sick #2gunfire
Както някой каза - настръхнаха... всички косми, които ще останат наелектрезирани до края на живота ми или докато не ги обръсна  Joy Ужасна песен Simple Smile
Виж целия пост
# 1 346
Догодина българският изпълнител с песен за Турското робство!
Виж целия пост
# 1 347
Абе мама му стара, с извинение ама от съседките поне 12 точки очаквах де... Те ни орязаха като не знам.... Ако само те ни бяха дали по 12 точки /Македония и Сърбия/ и 3-тото място е готово... Пък тая Австралия.... Да не говорим, че тая идва от Корея, където пеят като богове... Айде,айде аз лично се надявах на топ 5 и моите надежди бяха изпълнени.
Македония и Сърбия дадоха по 12 т. за Украйна - нали са страни-кандидатки за ЕС
Виж целия пост
# 1 348
За мен това шоу стана вече откровено политическо.
Украинската песен сигурно е хубава, но лично аз смятам, че тази победа им беше подарена по политически причини.
Друг момент е, че руснаците догодина няма да участват, защото никой няма да може да гарантира сигурността на техния изпълнител.
Виж целия пост
# 1 349
Журито прецака и България, и Русия...
Нищо.
Честито на Поли ! България се представи достойно.
Другата година ще гласувам през крив макарон, журито да си гласува за тъпите им политически интереси.
А уж се гласува за песен  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия