ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 382
  • 2 101
# 1 170
Може да ни мразят гърците, но точно те бяха дали 12 за Елица и Стунджи преди години.
Виж целия пост
# 1 171
Абе щом и гърците не ни дадоха 12 точки, май няма кой!
Чакай зрителския вот
Виж целия пост
# 1 172
Не искат да спечели европейска държава..
Виж целия пост
# 1 173
10 от Македония!!
Виж целия пост
# 1 174
Гърция показа позиция. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 175
И македонците само 10  Rolling Eyes

Албания на Украйна 100%
Виж целия пост
# 1 176
4 от Сърбия!!!

10 от Македония!!!
Виж целия пост
# 1 177
По абсурдно гласуване не съм гледала  Shocked Hug
Виж целия пост
# 1 178
Даже и Сърбите и македонците са избрали Украйна, не е за вярване просто.
Виж целия пост
# 1 179
4 от Албания!!!
Виж целия пост
# 1 180
А не познах, да не повярваш
Виж целия пост
# 1 181
На сърбите и гърците не им се откъснаха от сърцето 12т. Браво на Македония.

Викам Австралия да я прекръстя на Китай.
Виж целия пост
# 1 182
Станахме 6-ти  #Cussing out
Виж целия пост
# 1 183
Ох, ама сме напред все пак!
1т. от Украйна.
Виж целия пост
# 1 184
Стана ми жал за германчето, горкото е само с 1 точка...
е пак ли
миналата година бяха последни и тази пак май , а не беше лоша песента  , яд ме е че не пуснах за тях ...никой не ги френга швабите -само ги използват
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия