ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 376
  • 2 101
# 1 200
Егати измекярското конкурсче.Австралия на някакъв колониален принцип е вкарана в Еврозоната?
Не. Специален гост са.
Виж целия пост
# 1 201
Даже и Сърбите и македонците са избрали Украйна, не е за вярване просто.

Точно това ме разби напълно!
Направо гледам и не вярвам на очите си!
Виж целия пост
# 1 202
Австралия печели ЕВРОВизия - Швеция - домакина втора!
Виж целия пост
# 1 203
австралийската песен така и не я чух Embarassed
Виж целия пост
# 1 204
Малта на 4-то??????  ooooh!
Виж целия пост
# 1 205
Шведите не ни отразиха изобщо.
Виж целия пост
# 1 206
убийте ме , не мога да си спомня песента на Австралия ...а ще спечели май ..ебати конкурса
Виж целия пост
# 1 207
Ако Австралия спечели ЕВРОвизия, мисля че е време да бъде закрита!
Виж целия пост
# 1 208
Браво Австралия. Гоуеми сте.
Виж целия пост
# 1 209
Журито ни поряза.. за мен жури вота си е чисто политически.
Нека да видим зрителския..
Виж целия пост
# 1 210
Тази ми е много инфантилна
Виж целия пост
# 1 211
Баси,яд ме е ,че гласувах.Хем знам,че всички такива конкурси са нагласени
Виж целия пост
# 1 212
убийте ме , не мога да си спомня песента на Австралия ...а ще спечели май ..ебати конкурса
Спокойно, ще я накарат да я изпее пак. #Cussing out
Виж целия пост
# 1 213
Потресена съм от вота на журито  Stop
Виж целия пост
# 1 214
Поне да сме в топ 5 дано дано
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия