ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 346
  • 2 101
# 1 725
От Бъзфийд оприличават някои от участниците на интересни хора/предмети
Нашето момиче е под номер 13  Laughing
В Тъмблър са отразили Поли също: цък
Виж целия пост
# 1 726
Обаче от цялата работа излиза, че в Русия няма кьорав българин.  Confused
То това малко като на семейни войни: Попитали 100 човека, но българите не са били сред първите 6   Laughing
Нали не мислиш, че ако 1000 българина в Русия са гласували, това се е отразило на телевота?!
Виж целия пост
# 1 727
Обаче от цялата работа излиза, че в Русия няма кьорав българин.  Confused
Нали не мислиш, че ако 1000 българина в Русия са гладували, това се е отразило на телевота?!

 Wink Сладка неволна грешка.
Ох, нищо не мисля вече. Знам само, че Поли можеше и по-напред да стигне, ако не бяха определени фактори. Но в живота без "ако" не може!  Grinning

Някой беше питал за нашенското журЕ:

Как гласува България?

Българските зрители дават максималните 12 точки на Русия, докато журито - Михаил Белчев, Теди Кацарова, Ангел Заберски, Йоанна Драгнева и Стоян Янкулов-Стунджи - я нарежда на 6-то място. Техният максимум от 12 точки отива в актива на Армения, която получава 8 точки от зрителите.
Виж целия пост
# 1 728
Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım
Yaşlığıma toyalmadım
Men bu yerde yaşalmadım

wo-wo-wo-wooo
Повече wooooooooooooo, ако може! Naughty hahaha hahaha
Виж целия пост
# 1 729
с тая част печели (е и яката кулминация де. затихване и пак започване - много хитро). щото на английски яко ме дразни, а и сменява стиловете. а като не знаеш думите си пееш wo-wo-wo-woo и се кефиш.
Виж целия пост
# 1 730
Обаче от цялата работа излиза, че в Русия няма кьорав българин.  Confused
Нали не мислиш, че ако 1000 българина в Русия са гладували, това се е отразило на телевота?!

 Wink Сладка неволна грешка.
Ох, нищо не мисля вече. Знам само, че Поли можеше и по-напред да стигне, ако не бяха определени фактори. Но в живота без "ако" не може!  Grinning
Пердон, от редактора на телефона е  Embarassed
Виж целия пост
# 1 731
Обаче от цялата работа излиза, че в Русия няма кьорав българин.  Confused
Нали не мислиш, че ако 1000 българина в Русия са гладували, това се е отразило на телевота?!

 Wink Сладка неволна грешка.
Ох, нищо не мисля вече. Знам само, че Поли можеше и по-напред да стигне, ако не бяха определени фактори. Но в живота без "ако" не може!  Grinning
Пердон, от редактора на телефона е  Embarassed
12 точки от мен! Българите гладуват в Русия! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1 732

12 точки от мен! Българите гладуват в Русия! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И от мен! 12 точки, за глада!
Виж целия пост
# 1 733
Много добър коментар в : temaonline.bg (музиката е мъртва, да живее политиката). За съжаление, не мога да копирам линка, но си заслужава да се прочете.
Виж целия пост
# 1 734
spam2 Защо сме без Морфи?  newsm78

В журито бяха Заберски, М. Белчев, дъщерята Кацарова, това са имената, които помня. Имаше едно, което никога не съм чувала.
Аха, и онзи с перкусиите.


Благодаря ти Нелка.

Питам защото не проумявам защо именно на Армения журито даде тези точки. Имаше къде-къде по силни песни. Може би, който разбира по-задълбочено от музика, ще има отговор.
Е, силните песни са ни пряк конкурент. С добра стратегия са гласували.
Виж целия пост
# 1 735
Нашето жури не е дало точки на Украйна. Как да кажа лоша дума?  Crossing Arms Чудно си е.
Виж целия пост
# 1 736
Нашето жури не е дало точки на Украйна. Как да кажа лоша дума?  Crossing Arms Чудно си е.
Направо ми идеше да ги разцелувам като видях, че няма ни една точка за неполитическата песен. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Въобще, всички бяха много добре организирани от българската страна. И Поли и екипът й, и журито със стратегическия вот, и БНТ с тяхната поддръжка, и българите в чужбина с тяхната мобилизация за гласуване.
Само мога да се гордея с България! Показахме, че, когато сме задружни в името на страната си, можем много. Wink
Виж целия пост
# 1 737
Много се радвам за Поли Генова. Дори не подозирах колко е важно да са обединени хората при гласуването. Този начин на гласуване ми се струва доста по-справедлив. Направи ли ви впечатление, че Гърция, Сърбия, Черна гора - въобще балканските държави не бяха гласували за България - дори една точка не бяха дали. Македония даде 10. За Гърците и Сърбите много се издразних,  защото при предишни гласувания, когато се гласуваше само със смс ние винаги сме давали доста точки за тях.
Въпреки всичко много се радвам за Поли.  bouquet
Виж целия пост
# 1 738
Освен че отдавам дължимото и благодаря на българите в чужбина, които са гласували за Поли  bouquet Hug Heart Eyes , се лаская от мисълта и че непредубедени слушатели също са гласували. Т.е., гласували са за България, защото песента и представянето на Поли наистина са им харесали и това е бил единственият им мотив.  Simple Smile
Виж целия пост
# 1 739
Нямам нищо против да харесвате песента на Украйна (на мен не ми харесва), нямам нищо против и да спечели, ако харесва на най-много хора.
Обаче съм твърдо против правилата на конкурса да се нарушават по политически симпатии - никой не може да ме убеди, че в тази песен не се пее за политическо събитие, което е забранено по правилата на конкурса.
Ако за едни е по-забранено, а за други може, това е подигравка с труда на всички останали участници! За мен е категорично неприемливо.
Второто неприемливо е, че в състезание за евро-песен се допускат страни от други континенти. Всички те трябва да бъдат изключени или конкурсът да се преформатира в друг вид.
Като цяло целият конкурс е за закриване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия