ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 342
  • 2 101
# 1 830
Те точно руснаците, съсипаха конкурса заради фикс-идеята да спечелят,
сега мрънкат, че с техните камъни по тяхната глава.  Tired
Кога пък са имали такава фикс идея,баси глупостите пишете вече.Тая песен украинската няма как да стане хит освен в Украйна и то от тия дето правиха майдана.,а певицата плилича на Кончита ,само че глатко обръсната.Дори на македонката песента бе по приятна, да не говорим ,че всяка друга песен,беше по добра от тази украинска досада.
Peace много правилна преценка
Виж целия пост
# 1 831
Чакат Поли на летище София , по БНТ.
Виж целия пост
# 1 832
И аз мисля, че украинците ще се откажат. На тях им е важен отзвука от самото спечелване.
Провеждането ще им донесе големи проблеми и не само финансови.
Само да не решат догодина да дадат наградата на Русия за компенсация.
Виж целия пост
# 1 833
Да, ще има живо предаване по БНТ - 1 час.
Виж целия пост
# 1 834
За българите в чужбина - мисля, че можете да гледате сега предаването за Поли тук http://tv.bnt.bg/bntworld/
Виж целия пост
# 1 835


Теория на конспирациите или кой спечели Евровизия  hahaha hahaha hahaha
Joy Joy
Виж целия пост
# 1 836
В момента гледам. Още не е кацнала, но обсъждат. В студиото са Елена Розберг и Любо от "ТЕ". Whistling
Виж целия пост
# 1 837
Гледам си новини тук(испания) и направо ми е смешно как нито дума не се споменава за конкурса Twisted Evil Laughing...мисля че все още не знаят как точно да реагират на огромния гаф които "създадоха" европейските журита .. по рано все пак показваха победителя,някоя дума за него казваха...ще гледам и централните ни новини Peace може пък там да наберат смелост....
Как по-рано са го показали????
Виж целия пост
# 1 838
Гледам си новини тук(испания) и направо ми е смешно как нито дума не се споменава за конкурса Twisted Evil Laughing...мисля че все още не знаят как точно да реагират на огромния гаф които "създадоха" европейските журита .. по рано все пак показваха победителя,някоя дума за него казваха...ще гледам и централните ни новини Peace може пък там да наберат смелост....
Как по-рано са го показали????
Има в предвид през други години, са показвали какво става с евровизията...а тази не са коментирали финала.
Виж целия пост
# 1 839
Те точно руснаците, съсипаха конкурса заради фикс-идеята да спечелят,
сега мрънкат, че с техните камъни по тяхната глава.  Tired
Кога пък са имали такава фикс идея,баси глупостите пишете вече.

Много ти е къса или удобна паметта.  Whistling
Защо изпратиха Билан втори път? Защо сложиха Плюша до него?
Да не говорим какво подбиране на песента беше втория път за Билан
А какво писане му бяха ударили по целия нет и всичките им телевизии за западна европа, за да размърдат диаспорите

Ето ти да си припомниш
http://www.eurovision.tv/page/history/by-country/country?country=34


Миналата година с Полина беше същото, но понеже загубиха от Швеция и не беше чак такава драма.

Това не значи, че не смятам че трябва да дисквалифицират украинката, точно обратното.  Tired
Виж целия пост
# 1 840
Дават и Люси Дяковска от Варна - с най-адекватните, за мен, коментари. Grinning

Поли кацна! Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 841
прекъсна  Shocked
Виж целия пост
# 1 842
Аа ясно, помислих, че по-рано са им казали нещо.


На мен още ми е смешно как като обявяваха журините точки само при нас имаше някаква какофония  Joy
Виж целия пост
# 1 843
Мерси, БНТ, невероятно предаване. Въобще не прекъсва и всичко разбрах. Живи и здрави. ooooh!
Виж целия пост
# 1 844
Ех, автърпартито... Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия