ЕВРОВИЗИЯ 20 - Финал

  • 135 333
  • 2 101
# 1 875
Бедните роднини. Като слушах Вяра Анкова да говори за бюджетите, ми стана бая тъпо.
Да и на мен. 30 000 евро да ползват ефектите. Sad
Виж целия пост
# 1 876
Ами ние нали заради това не участвахме една година, нямаха пари бнт, за да платят. Confused
Виж целия пост
# 1 877
Виждаха се кадри отстрани, докато говорителка разказваше за отзвука, на живо, от екрана по бнт, в момента от летището, как Поли супер спокойно, даваше автографи. Съвсем мило подписваше снимка след снимка от едно тесте с нейни снимки, които 1 жена сменяше като тесте от карти и Поли не само, че не изглеждаше отегчена, а напротив, с уважение го правеше и си говореше с жената. А има толкова артисти, които още нищо и никакви, а демострират отегчение в такива моменти. Още по-симпатична ми става  Heart Eyes



..... и в момента продължава да подписва милата Simple Smile
Виж целия пост
# 1 878
Вероятно нашият бюджет е бил най-нисък, което ме прави още по-горда от победата на Поли и нейния екип. Сплотеност, талант и желание могат да повдигнат планини, както се видя  Grinning

Най-вероятно догодина към Евровизия ще се присъединят и Щатите. Дано само не поканят и Китай, че иначе друг победител освен китаец надали ще има   Laughing

Виж целия пост
# 1 879
Ако се включат и индийците, и имаме Китай vs Индия, ще стане интрига ала Русия vs Украйна  hahaha
Виж целия пост
# 1 880
А, Меци, те до тогава ще сменят още няколко пъти регламента, че да не гласуват китайците Mr. Green
Виж целия пост
# 1 881
Добре, че беше вота на хората. Tired

Поли заслужава тази слава, толкова е чиста и мила. Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 882
Бедните роднини. Като слушах Вяра Анкова да говори за бюджетите, ми стана бая тъпо.
Да и на мен. 30 000 евро да ползват ефектите. Sad
30 000 евро за стената, която ползва Лазарев и куба на Дами Им. Wink На вечер.

Някой вече каза, но сега, когато Люси изреди всички страни, за които Филип Киркоров е работил на Евровизия - Беларус, Украйна (второ място), Русия тази година... Вярно, че трябва и за България, ако е такъв успешен. Grinning Grinning
Виж целия пост
# 1 883
На пет китайски смс-а ще се зачита един...  Mr. Green ужас, много ми се размива идеята с тези далечни участници, но всичко си е бизнес, пари.
Виж целия пост
# 1 884
Аз съм за азиатците  Peace Там какви таланти имат  Crazy Обаче като знам какви фен битки се получават там, тази между Украйна и Русия ще ни се стори детска игра  #Crazy
Дано стане световна визията  Praynig
Виж целия пост
# 1 885
Направо да го преименуват УЪРЛДВИЗИЯ, и който има кинти да участва.
Поли ще ни е последния участник. Не мойм се класира посмъртно. Crossing Arms
Виж целия пост
# 1 886
Аз пък не искам да става Уърлдвизия  Crossing Arms
Обичам си Европа и си искам Европейски конкурси, продукции и т.н. От другите има предостатъчно!
Виж целия пост
# 1 887
http://imgur.com/mGtrpMQ

http://wiwibloggs.com/2016/05/15/zero-points-21-juries-filip-kir … orov-call/142019/
Виж целия пост
# 1 888
Ако се включат и индийците, и имаме Китай vs Индия, ще стане интрига ала Русия vs Украйна  hahaha
Joy Joy
Виж целия пост
# 1 889
Аз пък не искам да става Уърлдвизия  Crossing Arms
Обичам си Европа и си искам Европейски конкурси, продукции и т.н. От другите има предостатъчно!
И аз не искам. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Чарът му е точно това, че не е световен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия