Февруарчета 2017

  • 51 097
  • 747
# 300
Elbell, стиснати силно палчета от мен!
Aya31, ти сигурно си много организирана жена, щом при две деца успяваш да стигнеш и до време за "лежачка". Аз слава Богу този път не съм толкова сънлива даже точно обратното не мога да заспя понякога, защото първото дете си иска вниманието и тичането, и носенето.

И тук да ви питам... с първата бременност един хляб и две млека от магазина да донеса, защото нали бременните не трябвало да вдигат тежко, а сега влача 13-14 кила както се наложи. Взех да се замислям това до кога ли ще е ОК, и май следващия път трябва да питам АГ? Вие знаете ли?

Small Sun, бременността както знаеш, не е време за диети, щом проблема е чак наднормен, вероятно не е просто грешка в храната и режима и аз бих се замислила за ендокринолог, но за начало питай АГ. Относно храненето аз гледах да спазвам тези съвети предишния път и резултата наистина беше много добър, не чак като на Инес от статията, но +11кг при заседнал начин на живот и работа на бюро: http://fitnesinstruktor.com/%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D0%B … 0%BD%D0%BD%D0%B8/
Виж целия пост
# 301

Aya31, ти сигурно си много организирана жена, щом при две деца успяваш да стигнеш и до време за "лежачка". Аз слава Богу този път не съм толкова сънлива даже точно обратното не мога да заспя понякога, защото първото дете си иска вниманието и тичането, и носенето.
[/quote]





Децата ми са големи 16 год и 12 год  мъжкари ...просто раничко тръгнах по пътя  ...а в крайна сметка всички трябва да се включим за един успешен финал. Декември 2015 год имах спонтанен аборт, затова всички вежливо помагат Simple Smile
Виж целия пост
# 302
 Aya31, ясно -  някой ако очаква от мен трето, може след 10тина години Simple Smile Как се справяше с първите двама, те са горе долу с нашата живот и здраве очаквана разлика? Разбират ли се сега?
Виж целия пост
# 303
Aya31, ясно -  някой ако очаква от мен трето, може след 10тина години Simple Smile Как се справяше с първите двама, те са горе долу с нашата живот и здраве очаквана разлика? Разбират ли се сега?

Големия ми е малко проблемем..тресе го пубера яката ,,влюбен -загубен кой го знае. Днес е щастлив утре циври за пореднака кака, но пубертет..Малкия е просто на седмото небе ..гали ме по коремчето/което все още не си личи/ приказва й...казва Й защото и двамата искат момиченце..но божа работа . Мъжо просто не ми дава дори чашата с вода да вдигна ..абе дано Господ ми прати едно момиченце ,че този мъжки свят у нас взе да ми писва..пък ако са й две няма да откажа .Но както казах Божа работа . смятам като дойде бебо всичко ще се нареди ще помагат всички Simple Smile

Колкото до караниците ...Баткото не се свърта в вкъщи...малкия е по скоро тихо дете ...все край мен се върти.Не се карат може би защото не се засичат
Виж целия пост
# 304
Здравейте! Вчера ми мина първия преглед и се оказа, че нещата не са много добре. Има си пулс, но има две големи отлепяния плодния сак. Изписа ми Утрогестан 2 таблетки вагинално и Ношпа 3x1. И да спирам да вдигам малкия и да нося тежко. Стискайте палци да се закрепят нещата. Кървене не съм имала, за това и много се изненадах, че нещо не е наред Sad
Виж целия пост
# 305
Здравейте! Вчера ми мина първия преглед и се оказа, че нещата не са много добре. Има си пулс, но има две големи отлепяния плодния сак. Изписа ми Утрогестан 2 таблетки вагинално и Ношпа 3x1. И да спирам да вдигам малкия и да нося тежко. Стискайте палци да се закрепят нещата. Кървене не съм имала, за това и много се изненадах, че нещо не е наред Sad

нЕ ИСКАМ да те плаша при мен така започна спонтания само ,че имах и болки ниско долу и нещата се случиха за часове. Но проблема беше ,че въпросната гинеколожка не ми обърна внимание. Сега я смених и въпреки ,че нямам сериозни оплаквания ,,,съм на легло яка почивка .Пази се . Стискам палци и дано мине рисковия период и да си дебелеем заедно ... Hug Hug
Виж целия пост
# 306
Здравейте! Вчера ми мина първия преглед и се оказа, че нещата не са много добре. Има си пулс, но има две големи отлепяния плодния сак. Изписа ми Утрогестан 2 таблетки вагинално и Ношпа 3x1. И да спирам да вдигам малкия и да нося тежко. Стискайте палци да се закрепят нещата. Кървене не съм имала, за това и много се изненадах, че нещо не е наред Sad

нЕ ИСКАМ да те плаша при мен така започна спонтания само ,че имах и болки ниско долу и нещата се случиха за часове. Но проблема беше ,че въпросната гинеколожка не ми обърна внимание. Сега я смених и въпреки ,че нямам сериозни оплаквания ,,,съм на легло яка почивка .Пази се . Стискам палци и дано мине рисковия период и да си дебелеем заедно ... Hug Hug
Аз нямам болки. А на теб като са ти открили отлепяне, изписаха ли ти нещо? И аз се надявам да минат бързо нещата. А и другата седмица заминаваме на море, надявам се да нямам проблеми Sad
Виж целия пост
# 307

Аз нямам болки. А на теб като са ти открили отлепяне, изписаха ли ти нещо? И аз се надявам да минат бързо нещата. А и другата седмица заминаваме на море, надявам се да нямам проблеми Sad


Какво да ми изпишат аз директно в болницата ме взеха , почнаха да ме бодат дуфастон 3/1, папаверин 3 по една инжекция ношпа 3 /1 ...за другото не се сещам ..то кой ти казва де...сутринта ме приеха и вечерта всичко приключи. Затова сега още като се усетих  и видях двете чертички с мой познат лекар си издействах болничен и не възнамерявам да се връщам на работа въобще .

Тежко ми беше няма да те лъжа ,не толкова физически колкото психически. Но Господ си знае работата . Затова сега карам належачка .
Виж целия пост
# 308
Aya31 ужасно нещо ти се е случило. Дано не се повтаря повече и дано при мен не се случи такова нещо. Аз не мога да си почивам много, но не вдигам вече тежко. Каквото е писано, ще стане Simple Smile
Виж целия пост
# 309
Анелия така е на никоя жена която иска дете не го пожелавам . Но нали знаеш не можем да контролираме нещата . Нека поне до третия месец таткото да ти помага повече  или бабите . Хубаво е да си почиваш повече .
Нали знаеш пази се сам за да те пази и Господ. Именно затова се пазя много ..все пак не съм и първа младост Simple Smile Simple Smile но гледам да мисля позитивно и вярвам ,че на 11.07 като отида всичко ще бъде наред
Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Нали знаеш пази се сам за да те пази и Господ. Именно затова се пазя много ..все пак не съм и първа младост Simple Smile Simple Smile .....
Simple Smile
Момичета, няколко дни не бях влизала и днес ме притеснихте, на всички ви стискам палци. Пазете се много, работата не е заек нали Simple Smile Айче, ти къде се класира във втора младост, на твоята възраст масово жените раждат първо.
Виж целия пост
# 311
Нали знаеш пази се сам за да те пази и Господ. Именно затова се пазя много ..все пак не съм и първа младост Simple Smile Simple Smile .....
Simple Smile
Момичета, няколко дни не бях влизала и днес ме притеснихте, на всички ви стискам палци. Пазете се много, работата не е заек нали Simple Smile Айче, ти къде се класира във втора младост, на твоята възраст масово жените раждат първо.


Голд ,
Имам предвит ,че едно е да си бременна на 20 иии...друго си е на 30 иии....Егн-то си казва думата  Joy Joy Joy..ама да спомена само ,че на години може да съм дърта кошница , но на акъл повярвай ми по луда съм от мойте хлапета
Виж целия пост
# 312
Момичета имам въпрос нормално ли е след прием на утрогестан да имам замаяност все едно съм пияна и едно изтръпнало.приемам го перорално
Виж целия пост
# 313
Момичета имам въпрос нормално ли е след прием на утрогестан да имам замаяност все едно съм пияна и едно изтръпнало.приемам го перорално

Да аз имах същите симптоми,затова вечер го пиех,а сутрин го слагах вагинално . Консултирай се с АГ Simple Smile На мен ми го намалиха само вечер .
Виж целия пост
# 314
Момичета дано бързо ви преминат оплакванията и всичко с вашите бебоци да е добре и скоро да ни зарадвате с добри новини. Факт че см в най критичния период, нямам търпение да ида на преглед, така като ви чета изтръпвам и се моля да имаме все по често и повече добри новини в темата и накрая да се радваме да здрави бебчета всички Rolling Eyes Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия