Звездни компромати- 285 част

  • 122 650
  • 731
# 675
Има ли известна песен този Павел ,на Филева гаджето
Виж целия пост
# 676
Има ли известна песен този Павел ,на Филева гаджето
Има ,ама с още един изпалнител  https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&s … v.122676328,d.bGs
Виж целия пост
# 677
А как се е изрисувал този Павел  Sick, защо ли въобще се облича, като татуировките му покриват почти цялото тяло /ей това е ужасно, една-две-три ОК, ама безброй и то големи  ooooh!/.
Виж целия пост
# 678
Скрит текст:
https://www.instagram.com/p/BFyPMCSv67J/
Николета, дъха ми на ц....ка, а иначе ми харесва принципно
Дарина и тя в Кан https://www.instagram.com/p/BFmf-vTgGq4/ хубаво зелено
Николета явно доста я е срам от татусите си, че на снимката са заличени всичките. От край време съм забелязала, че дори и на селфита избягва да се снима така, че татусите и да се виждат, а при професионалните кадри са тотално заличени.

тялото е много несъразмерно удължено- няма как да има толкова дълъг торс  ...

Да, рязано е доста и имплантите изглеждат много странно.

Михаела Филева е била ужасен кич на бала си Tired
Виж целия пост
# 679
А как се е изрисувал този Павел  Sick, защо ли въобще се облича, като татуировките му покриват почти цялото тяло /ей това е ужасно, една-две-три ОК, ама безброй и то големи  ooooh!/.

Кой е Павел от двамата, този с плитките ли?
Виж целия пост
# 680
А как се е изрисувал този Павел  Sick, защо ли въобще се облича, като татуировките му покриват почти цялото тяло /ей това е ужасно, една-две-три ОК, ама безброй и то големи  ooooh!/.

Кой е Павел от двамата, този с плитките ли?

Pavell
Виж целия пост
# 681
Ето ги Павел и Венци
Скрит текст:
Виж целия пост
# 682
Павел и Венци са си достатъчно известни и без Михаела  Laughing
Разбира се, ние не сме им в таргета.
Виж целия пост
# 683
Павел и Венци са си достатъчно известни и без Михаела  Laughing
Разбира се, ние не сме им в таргета.
С'а дърти ли ни наричаш, м?!?! Wink
По бг радио много им въртят "се таа брат", аз от там ги знам (не знаех как изглеждат даже, хаха), сега като ги видях - малки филмарчета някакви, ама са симпатяги. Повече ми харесват от другите подобни дуети и триота (Ангел и Мойсей, Иво и незнам си кой си).
Виж целия пост
# 684
На този младеж, ако не му провърви в музикалнта кариера, не знам какво ще прави с тия татуировки по лицето и пръстите на ръцете.
Виж целия пост
# 685
Много шарен тоз момък,бе! Grinning
Виж целия пост
# 686
С'а дърти ли ни наричаш, м?!?! Wink
Смея ли?  Flutter

Опитват се момчетата да правят музика, която не е толкова комерсиална, но предполагам не е лесно. Харесвам ги, но Венци ми е по-симпатичен.
Виж целия пост
# 687
Между другото като гледам "България търси талант" Павел доста често го виждам в публиката,нали Михаела е жури  Simple Smile
Виж целия пост
# 688
Не го мислете Павел хич. Ако не му потръгне кариерата, винаги може да ми стане млад любовник- ще го издържам и даже нови татуировки ще му подарявам.
(не ми се беше случвало досега да завидя за гаджето на българско селебрити, но Михаела ме накара да позеленея Mr. Green)
Виж целия пост
# 689
Е, добре, че има поне едно предложение, че иначе щях да го ожаля, миличкият,  Mr. Green не бих го погледнала даже.
А и като гледам хич не се избиват за него.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия