Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 135
опитвай. Приготви  чаена чаша от 200 мл както ти е писала Жармен, но не слагай цялата. Ако трябва - тогава сложи. И ако все още трябва - добавяй по 2 лъжици и опитвай, ти си знаеш колко сладко обичате
Виж целия пост
# 136
Температурите са различни при шоколада и сметаната и има риск да се пресече .
  Но пък може и да стане .
 По- добре е течен шоколад + заквасена сметана.
Виж целия пост
# 137
Температурите са различни при шоколада и сметаната и има риск да се пресече .
  Но пък може и да стане .
 
Нещо не разбрах, защо да са различни температурите, на гореща сметана добавям парчетата шоколад, разбърквам до стопяване и ползвам....Категорично не се пресича- Винаги така действам, грешка нямам.
Виж целия пост
# 138
говорят за заквасена сметана  Peace
Виж целия пост
# 139
говорят за заквасена сметана  Peace
Ясно, ясно. Благодаря!
Виж целия пост
# 140
Да ви покажа моя експеримент със стръкчета джоджен във вода, за да пуснат коренчета. Simple Smile
За 20ина дни ей това е положението.



Виж целия пост
# 141
Да ви покажа моя експеримент със стръкчета джоджен във вода, за да пуснат коренчета. Simple Smile
За 20ина дни ей това е положението.
.......................
Ти си напред с материала, засаждаш и си готова.  Simple Smile При мен не стана, ама не съм ги чакала 20 дни.
Виж целия пост
# 142
Душа, моите са от саксията на мама, а не купешка връзка, може би това е причината.  Thinking
Виж целия пост
# 143
В хлебопекарната мога да правя и сладко. Но пък задължително се ползва желираща захар. Виждала съм такава, но в рецептурника пише "желираща захар 2:1". Какво ще рече това някой знае ли? Дали е тип захар или съотношение, напр. 2 кг. плод - 1 кг. захар? Решила съм да опитам със сладко от ягоди, че си го обичаме. Heart Eyes
Виж целия пост
# 144
Ако се ръководим от това, е плод-захар
 http://www.oetker.bg/bg-bg/produkti/dobavki-za-konservirane/gelfiks-ekstra.html
Виж целия пост
# 145
Един дълъг уикенд (при нас бяха 4 почивни дни) и толкова страници се събират, че не мога да ви изчета.  Whistling

Дали може някой да ми помогне - купих Pak Choi, нз дали е същото като бок чой, изглежда ето така:



Та подскажете как се готви това...  newsm78 За салата ми се виждат малко твърди листата, знам, че преди като купувах бок чой, беше леко горчиво... 
Виж целия пост
# 146
Криси, без да сръчкам гугъла... аз пък не съм чувала ни едното, ни другото.  Crazy
Виж целия пост
# 147
Един дълъг уикенд (при нас бяха 4 почивни дни) и толкова страници се събират, че не мога да ви изчета.  Whistling

Дали може някой да ми помогне - купих Pak Choi, нз дали е същото като бок чой, изглежда ето така:



Та подскажете как се готви това...  newsm78 За салата ми се виждат малко твърди листата, знам, че преди като купувах бок чой, беше леко горчиво... 

Отрязваш отдолу стъблото, отделяш и измиваш листата, по-големите листа и стъблата нарязваш на парчета.
Бланшираш. Слагаш да заври вода, като кипне, пускаш вътре кит. зеле. При повторно завиране, оставяш зелето още 3 минути.
Приготвяш съд пълен със студена вода и с помощта на решетъчна лъжица преместваш зелето в студената вода.

После най-често се готви на тиган в малко олио или масло с лук и чесън и джинджифил. Можеш да сложиш сол, пипер, соев сос и когато вкусовете се смесят добре след около 10 минути, сваляш от огъня и сервираш топло. Може и ядки да му добавиш, кашу, бадеми или пък тофу и като гарнитура на месо. Вариантите са по твой избор и предпочитание Hug

Виж целия пост
# 148
Скрит текст:
Един дълъг уикенд (при нас бяха 4 почивни дни) и толкова страници се събират, че не мога да ви изчета.  Whistling

Дали може някой да ми помогне - купих Pak Choi, нз дали е същото като бок чой, изглежда ето така:



Та подскажете как се готви това...  newsm78 За салата ми се виждат малко твърди листата, знам, че преди като купувах бок чой, беше леко горчиво... 

Аз лично не съм приготвял нищо с този зеленчук. Веднъж опитах салата с него в китайски ресторант и не ми допадна.

Тук има много рецепти. На руски са. Дано съм от полза.

http://allrecipes.ru/recepty/metka-1059/bok-choj.aspx
Виж целия пост
# 149
Биляна, благодаря. bouquet Вероятно е това. Ще видя с какви "екстри" е пълно и най-много пак да опра до котлона. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия