Бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 72 335
  • 741
# 450
Маслините имат ли годност?
Открих в шкафа една тенекиена кутия с черни маслини без костилка,но няма дата на годност,з-то са домашни. По спомени май са от преди 3-4год.На вид нищо им няма,безсолни са,но малко на металната кутия ми миришат. Мисля да сложа 1/2 в буркан със зехтин,а от останалите да направя маслинова паста.
Как да я направя,какви подправки се слагат?
Виж целия пост
# 451
Маслините имат ли годност?
Открих в шкафа една тенекиена кутия с черни маслини без костилка,но няма дата на годност,з-то са домашни. По спомени май са от преди 3-4год.На вид нищо им няма,безсолни са,но малко на металната кутия ми миришат. Мисля да сложа 1/2 в буркан със зехтин,а от останалите да направя маслинова паста.
Как да я направя,какви подправки се слагат?
Зехтин, чесън или лук, (аз го правя с лук), босилек - в блендера и в хладилника. За "неутрализараш обаче тенекиения мирис сложи чесън, а защо не и двете  Grinning

Доли, виж каква тема има за пастет, и това ще опитам.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31539

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=31539

Виж целия пост
# 452
Мерси за рецептите и идеите bouquet

В купения дали слагат лук и чесън?....,не съм усещала такъв аромат Thinking аз много обичам чесън,но моите в къщи- не....затова няма да слагам
Мисля да сложа зехтин,сол и риган,а може и малко орехи...дали ще стане?
Виж целия пост
# 453
Правя кюфтенца от киноа с пилешко и трябва да ги пека на фурна,но нямам хартия за печене,
мога ли да използвам вместо нея,алуминиево фолио.Дали няма да залепнат?
Живея на село и тук няма в магазина. ooooh!
Виж целия пост
# 454
Мерси за рецептите и идеите bouquet

В купения дали слагат лук и чесън?....,не съм усещала такъв аромат Thinking аз много обичам чесън,но моите в къщи- не....затова няма да слагам
Мисля да сложа зехтин,сол и риган,а може и малко орехи...дали ще стане?
Чесън не слагат, но всичко друго можеш. Важното е зехтин да има.
Виж целия пост
# 455
Лук и чесън не слагай щом домашните са капризни.
 Зехтин и лимонов сок за неутрализиране.
Виж целия пост
# 456
Маслините имат ли годност?
Открих в шкафа една тенекиена кутия с черни маслини без костилка,но няма дата на годност,з-то са домашни. По спомени май са от преди 3-4год.На вид нищо им няма,безсолни са,но малко на металната кутия ми миришат. Мисля да сложа 1/2 в буркан със зехтин,а от останалите да направя маслинова паста.
Как да я направя,какви подправки се слагат?

Въпрос на вкус. Simple Smile

Ето предложение - 1 чаша зехтин , 2 чаши черни маслини без костилки ,  риган, черен пипер, 1 скилидка чесън , розмарин, портокалова /лимонова/ кора , сол, орехови ядки(в количество, което искаме) по чаена лъжичка каперси, сушени  домати.
Подправките в количество според Вашия вкус, но не се увличайте. Всичко в блендер и на паста. За по дълготрайно съхранение, напълнете в стъклено бурканче и залейте отгоре със зехтин.
Виж целия пост
# 457
Правя кюфтенца от киноа с пилешко и трябва да ги пека на фурна,но нямам хартия за печене,
мога ли да използвам вместо нея,алуминиево фолио.Дали няма да залепнат?
Живея на село и тук няма в магазина. ooooh!

Ако са с яйца, може и да залепнат. Намазни добре фолиото и може и да се получат Peace
Виж целия пост
# 458
Галче благодаря,ще опитам както ти ме съветваш. Hug
Виж целия пост
# 459
Ако имаш от кафявата дебела амбалажна хартия я намазни добре и ще свърши работа. Едно време печахме риба в нея.
Виж целия пост
# 460
Нямам такава хартия,ще опитам да изпека няколко кюфтета с алуминиево фолио,ако залепнат,другите ще ги изпържа.Благодаря ти! bouquet
Виж целия пост
# 461
Здравейте отново,

моля, кажете рецепта за шоколадова глазура върху торта, която да не става много твърда. Иска ми се като отрежа парче торта да не се изпочупи цялата глазура  Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Здравейте отново,

моля, кажете рецепта за шоколадова глазура върху торта, която да не става много твърда. Иска ми се като отрежа парче торта да не се изпочупи цялата глазура  Simple Smile
Винаги ползвам една и съща рецепта от години и при нея грешка няма.
220 шоколад за топене на малки парчета, 30 г масло, 180 сметана висок процент и в добавка 1 капачка коняк. Ако ти хареса тази рецепта ти пускам как точно се прави. Елементарно е.
Виж целия пост
# 463
Здравейте отново,

моля, кажете рецепта за шоколадова глазура върху торта, която да не става много твърда. Иска ми се като отрежа парче торта да не се изпочупи цялата глазура  Simple Smile

200 г тъмен шоколад  с над 60% какао
200 мл сладка сметана за разбиване

Сметаната се кипва в съд на котлона, отстранява се от огъня, добавя се начупения шоколад и се разбърква с лъжица до получаване на еднородна смес. Оставя се да се охлади на стайна температура за 1 час. Ако сместа е все още течна се слага в хладилник да се стегне. Трябва да се получи с гъстота на течен шоколад и лесно да се нанася върху блата.
Виж целия пост
# 464
Направих кюфтенца от киноа,една част на фурна,друга на тиган/пържени в много малко зехтин/.
Станаха супер.
Искам да попитам с какъв сос да ги поднеса.Идеи? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия