Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 23

  • 49 411
  • 745
# 270
Честит рожден ден на Марти! Да е много здрав, по-малко палав и да бъде добър батко!  ura

Бамби - честит рожден ден и на теб! Пожелавам ти преди всичко здраве на теб и семейството ти и много късмет на следващия трансфер, за да донесе на Дебеланчо поне едно братче!  bouquet
Виж целия пост
# 271
Бамба- пожелавам ти много здраве и сбъднати мечти. Бъди обичана и уважавана жена и майка!

Моме- да ти здраво, палаво и игриво момчето! Да бъде грижовен брат и още по- грижовен син!
Виж целия пост
# 272
Благодаря  Simple Smile

сутринта ми пяха - "пепи бъдей ту ю, пепи бъъдей ту ю маамаа"  Mr. Green
и ми заръча да си купя торта с принцеси  Crazy

Моме, пепи бъдей у на твоето момче, да ти е здрав и гледай да не му подариш братчето точно на рожденния ден  Grinning

Виж целия пост
# 273
ЧРД на Марти,по вода да му върви.
Бамба,и на теб,здраве на цялото семейство.Късмет в начинанията,амаи да не стане виж какво добро дете имаш
ММ дойде да ни види  Heart Eyes ,та се пооплаках  Joy
Виж целия пост
# 274
Честит рожден ден на рождениците и от нас  bouquet

Ние вече имаме записана ученичка. Да видим какво ще бъде, че положението с образованието е трагично.
В нашия квартал освен градини, и училища няма и се влиза трудно в тях  Shocked
Виж целия пост
# 275
в кое училище ще ходи, че и ние трябва да избираме след 3-4г?
на колежката децата са в дианабад, едното и дете  го изключиха в първи клас заради глупостта на директорката, сега в другото училище уж е доволна, ама пак като я слушам с какво се разправя сякаш има много да се желае.
частни наоколо няма, пък и аз както с градините имам големи задръжки за тях, освен финансовите.

Скрит текст:
третия ни човек отива да дреме на студено, разделен на 8, без забележки уж.
сега съм в големи дилеми дали да чакам септември и тогава да е трансфера или както се е ентусиазирал мъжа другия месец.
той още не осъзнава, че друг опит няма да има  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 276
Ти ли реши повече да няма?
Виж целия пост
# 277
не, аз съм си дала срок края на тази година, има време за още един опит, ама доктора каза повече не.
сигурно ще се съгласи на донорска, ама аз не искам.
та силно се надявам на наличните замразени.
Виж целия пост
# 278
Бамба, аз съм за есента,, ще можеш спокойно лятото да отидеш до морето и т.н., да се откъснеш малко от клиниката, мисля, че ще се отрази благоприятно, при мен подобно беше, на 28 септември ми беше трансфера Simple Smile и си е готино пролетта като се родят бебетата Simple Smile в крайна сметка както го чувстваш направи, най-добре ще е  Simple Smile
Виж целия пост
# 279
в кое училище ще ходи, че и ние трябва да избираме след 3-4г?
на колежката децата са в дианабад, едното и дете  го изключиха в първи клас заради глупостта на директорката, сега в другото училище уж е доволна, ама пак като я слушам с какво се разправя сякаш има много да се желае.
частни наоколо няма, пък и аз както с градините имам големи задръжки за тях, освен финансовите.


В Дианабад, 105 училище.
Те там са две. В другото, на булеварда, никой не иска да ходи, не знам защо.
В частно и аз не искам, не само по финансови причини.

За какво може да се изключи дете в първи клас?
Виж целия пост
# 280
в 105 учиха и двамата ми племеника.
В момента на приятели две деца учат там. Всички са доволни от това училище.
Виж целия пост
# 281
Честит рожден ден на порасналото момче на Бамба  bouquet Да е жив и здрав и мн късмет да има занапред. А на теб, едни палци  Hug
Да, трудно се гледат деца на тези години. С ФЕли, сэм напълно съгласна.  И аз, исках по-рано, да станат, ама не се с случиха така нещата.
И съм се разровила из разни сайтове  Mr. Green за външното оценяване при учениците, отсега ги разучавам, тези у-ща  Joy
Виж целия пост
# 282
Честит рожден ден на порасналото момче на Бамба  bouquet Да е жив и здрав и мн късмет да има занапред. А на теб, едни палци  Hug

Бамба има РД.
Виж целия пост
# 283
Честит рожден ден на порасналото момче на Бамба  bouquet Да е жив и здрав и мн късмет да има занапред. А на теб, едни палци  Hug

Бамба има РД.
ж
Ами понеже споменавате Марти newsm78
Честит рожден ден. Здрава и изпълнени всички мечти ти желая.
Съжалявам за объркването.
Виж целия пост
# 284
Марти е момченцето на Момето  Mr. Green И той има РД.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия