Звездни компромати- 286 част

  • 110 827
  • 740
# 135
Новият дом на Барак Обама, в който ще се премести със семейството си през януари. Харесва ми - уютен и стилен е
http://www.vesti.bg/galerii/foto/sledvashtiiat-dom-na-barak-obama-1829/25083393
Много уютно наистина Peace не ми хареса само кухнята. Навява ми на преустроен апартамент, в който не е имало място за нея и са я сбутали в коридора...
На мен не ми отваря линка.
Виж целия пост
# 136
На мен пък не ми харесва новата им къща.
Виж целия пост
# 137
И на мен  Whistling
Отделни детайли ми допадат, но като цяло - съвсем не.
Виж целия пост
# 138
Амбър Хърд е страхотна красавица, хубавите жени са за това - да бъдат обичани, мъжете да си губят акъла и парите по тях, така, че не мисля, че има за какво да я плюем.  Grinning
Виж целия пост
# 139
Амбър Хърд е страхотна красавица, хубавите жени са за това - да бъдат обичани, мъжете да си губят акъла и парите по тях
Такова мислене е отвъд инфантилно и не подхожда и на 12-годишна  Peace
Виж целия пост
# 140
Може да ти изглежда инфантилно, но както виждаш е доста печелившо, освен че е масово. Crazy
Виж целия пост
# 141
Явно не се разбрахме, ама темата е твърде встрани от компроматите, та айде да не се обясняваме Hug
Виж целия пост
# 142
Амбър Хърд е страхотна красавица, хубавите жени са за това - да бъдат обичани, мъжете да си губят акъла и парите по тях

Амбър Хърд е олицетворение на мечтата на Найлона. За Джони остава паралела с Божинов, мислех че е по-умен.
Виж целия пост
# 143
Заради Амбър ли заряза Ванеса?
Виж целия пост
# 144
Заради Амбър ли заряза Ванеса?
Да.

Крис, Джонката винаги е бил леко нефелен, ама едно време не му придиряхме, понеже беше хубав Mr. Green
Виж целия пост
# 145
Мъжете харесват красиви жени. Няма лошо да искат да бъдат с такива, а начините....всеки както го разбира и може най-вече. Толкова, колкото му позволява умствения багаж, портфейла или други особености на мъжката природа Wink
И, все пак има красиви и умни жени. Не знам дали Амбър е от тях, не ме и интересува, стигнала съм до това заключение от преките си наблюдения в живота! Не ми трябват доказателства.
Виж целия пост
# 146
ей сега е моментът да се съберат с Кейт Мос Wink
много подходяща двойка са, без ирония.
Виж целия пост
# 147
Освен красота и ум аз лично смятам, че човек трябва да спазва и определена хигиена в поведението, иначе колкото и да е хубав и/или умен, остава чисто и просто този, който се разкрачва към успех. Независимо дали се казва Амбър, Белла, Николета или онзи, който ревеше, че Соня Васи вече не искала да го издържа.
Виж целия пост
# 148
Хич не съм в течение на връзката на Жонито с Амбър, но не е ли възможно пък наистина да го е харесвала и да се е влюбила в него. Само че съвместният живот с пиянде-лошо момче, да не се е оказал толкова приятен и забавен като джиткането с такъв Thinking
Виж целия пост
# 149
Хич не съм в течение на връзката на Жонито с Амбър, но не е ли възможно пък наистина да го е харесвала и да се е влюбила в него. Само че съвместният живот с пиянде-лошо момче, да не се е оказал толкова приятен и забавен като джиткането с такъв Thinking
И аз така си мисля. Колкото и да харесваш даден човек, ако трябва само да го подпираш по разни светски партита... всичко писва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия