Огледален свят/AFK Чаатай, Хазал, нови и стари проекти и партньори ♡ ТЕМА 477

  • 60 063
  • 735
# 360
Ще ходя на купон и минавам набързо ... Арасчо изобщо не го харесвам на външен вид и това нещо ме отблъсна от Марал.
Приятно прекарване Hug.
И аз не го харесвам визуално,  в интерес на истината и с актьорските му способности не съм наясно Thinking. Понеже поименно и сериали, и актьори знам много, но са малко тези, които са ме докоснали и съм им дала шанс за по- нататък Wink. Арас е сред тях- нито ми е симпатичен, нито ми е противен Peace, но никога не съм го отразявала специално. Отсвирих Марал в първите минути, понеже ми се видя скучен. Прилива нека не го коментирам- тъп и флегматичен едновременно Stop. След него си мислех, че съм приключила с Ча, отказах да гледам ДелибалА, за да не се разочаровам още повече... обаче надникнах в крайна сметка и останах приятно изненадана- много добър Чаатай видях, пренебрегвам и визията му там  и всичко, което не ми се понрави в историята. Очарована съм от начина, по който се раздава, роден е да бъде пред, а не зад камерата Naughty. За новият сериал не е като да съм без никакви очаквания и да ми е безразлично Wink. Трябва им  хубава партньорка... пък ако е и талантлива още по- добре. Ще е някоя, чието име не се е спрягало до момента, така както на Арас. Тувана Тюркай например е без дизи Grinning
Виж целия пост
# 361
 Марги    аткьорските умения на Арас   немам наблюдения върху тях  но казват че бил добър .    Ако стане шекер боза  дизито и аз мога го зарежа  .  Искам се поокастри   поне  малко  Дуди да го оформи в   причоската .  Тувана я харесвам но си мисла че партньорката ша е неко  която е играла в Япъма   както беше Лейлята Тугутлу  в Карадай . Там требва да  дирим  кои актриси са към Япъма    играли поддържащи роли   ша  му лепнат неко такава .

 Баджи виде ли за ко та карам за кастингите  Mr. Green   така се трупат кинти за къща в ЛА   като си в шоу средите  Joy

  Бел за сериала на Киво и той уж октомври ша почвал   . Четох в темата за Къванч  но те много не вярват . Съфорумки като обменяхме мнения и казаха че хита  ще бъдел дизито на Ча и Керем  Чатай  залага на него .   Отговорих им че рейтингите ще покажат но Керем бос отдавна залага на Чаатай  за проекти .  И ка нема като той в момента му е златната мина за печалби  и вече е утвърдено име сред младите актьори . Делибал   е успешен филм  . Голяма истерия беше  hahaha

 
Виж целия пост
# 362
Златна кокошка Феми, кокошка, а не мина Laughing
А Тувана Тюркай игра в КПА пак на Ай Япъм Peace  Ама вие да не мислите че всички снимали за биг бос са вечно закотвени за него Shocked Няма такова нещо- идват, тръгват си.... подписват договор за година примерно, за втори сезон, за трети... за игрален филм в почивката между сезоните, но никога не може да се каже че са конкретно на този или онзи продуцент! ГолЕмата звезда Сера къде е сега, а Лейля Лидия къде е и тя, да не са вързани за Керем Чатай м?И Берен снима 2 сериала за биг бос, но сега е в ТИМС....Всъщност доколкото ми е известно от жените единствена Берен два пъти се е снимала в главни роли за биг бос къмпани- останалите по веднъж и чао..... Та не се знае откъде ще се появи новата звИздЪ Laughing Едно обаче ще е сигурно- този път няма да е известно име, а някоя, която вероятно е била в пълнежа на някое дизи, като не е задължително да е на шефа.... Whistling Сега се сещам че години наред Баръш Фалай се снима за Ай Япъм, а след  финала на олигофренията отиде да се снима във втори сезон на Парампарчата- компанията Ендемол Wink То след тази лигава роля, която му бяха отредили, да играе звероукротител на шайка келеши с безобразно тъпи проблеми, сигурно е копнеел човека да играе ролята на мъжки мъж или поне е разбрал че заседяването на едно място не е полезно за кариерата Mr. Green Киво явно обаче не го е разбрал и си чака Ай Япъма ooooh!
Що се отнася до истериите, то те очевидно са съпътстващи проектите на биг бос и са леко подсилени от екипа му. Рекламната машина на шефа не е за подценяване Peace Преди време ви метнах тука една таблица според която се оказва че и АО с начинаещия Чаатай е дал доста добър резултат в бокс офиса- 1,200 млн. посещения, срещу 1,4 млн. за Делибала- нищо разлика като се има предвид че от АО изминаха 5 години, Чаатай вече е утвърден актьор, а не проходил в бранша преди има- няма половин година, както е по времето, когато беше сниман АО, сега  уж е по- известно име.....да не забравяме и рекламната машина на биг бос- видяхте то гали, то чудеса.... smile3555  В сравнение с представянето на Делибала АО мина с една вечеринка, колкото да не е без хич  Laughing Но цифрите са близки Wink което показва че и тогава Чаатай е докарал цифра и че с Делибала не откриват топлата вода по отношение потенциала на Ча да привлича зрители в киносалоните Wink Пак ще потърся таблицата, че явно бързо забравяте Laughing
Виж целия пост
# 363
 Не помна цифрите но помна ,че коментирахме АО и Делибала Peace
Така де    не са вързани  за Япъма    като им изтекат договорите за  дадения  проект   и не го подновът      преминават  към  други продуценски компании. Ча  е снимал   3 проекта с Ай Япъм  Меджезира ,Делибал и сегашния който предстои. След  това    сигурно ще си даде пауза  и ще  стои  в ЛА      Sad   та     дали ще снима още  нови проекти  с Япъма      ще покаже времето. 
Виж целия пост
# 364
Пак ще потърся таблицата, че явно бързо забравяте Laughing
hahaha hahaha hahaha

Цитат
шайка келеши с безобразно тъпи проблеми...
+ коскоджамити Кенан.

Скрит текст:

 Joy Joy Joy

Бегам да легам, че две не видим ooooh!. Лека! Wink
Виж целия пост
# 365

 Joy hahaha

Няма да се оплаквам, че ми е топло, че ми се спи и прочие Mr. Green. Пък всичко изброено е вярно де Mr. Green Mr. Green.
Вчера финализирали първият сезон на Любов под наем, по едно време се бях зарибила по този сериал. Лъжата/по скоро тайната на Дефне/ я асоциирах с лъжите на Фера Laughing, обаче онази героиня от прочетеното разбрах, че сама си е признала в деня на сватбата. Подходящо за финал на сезона Wink. Турците си мрат за драма, сЯ ще има и там главните да се цупят и тръшкат ooooh!. А и щом сериалът продължава наесен ще е пряк конкурент на Чачовия, понеже предполагам ще са в един ден, но не се знае де newsm78.
Виж целия пост
# 366
Аз имам на склад 22 неизгледани серии на Любов под наем.... В началото много ми беше харесал, свежа комедия, първия сериал който прикова вниманието ми от дълго време - на места съм се смяла до сълзи, особено с изпълненията на Кориша.... В един момент комедията заби в драма, а аз не обичам такива обрати и ги отсвирих... Като ще гледам комедия, искам докрай да си гледам такава! Може би ако ми харесваше Баръш щях да ги догледам, ама не съм му фенка.... Може би някой ден ще ги подкарам с мишката, а може би не....  33uu Убедена съм че след лятната почивка, този сериал ще се срине, не виждам какво толкова има още да показват, то не стига че една лъжа я влачиха 52 серии, а сега следва частта с овчите погледи и вината....не мерси ooooh!

Щото бързо забравяте, ето ви да се самоцитирам Peace



Съпоставка на цифрите на Делибал и АО! За първите 3 дни има осезаема разлика в посещаемостта, но в крайния резултат май няма кой знае каква- към 268-9 хил в полза на Делибала newsm78 И това при невижданата реклама на Делибала и премиерите във всеки град! Когато Ча снима първия си филм, народа го знаеше едва от половин година, реклама почти липсваше, а премиерата беше една вечеринка Peace
топлам означавало среща, събрание- може би в случая на тази таблица да е сбор?

Накратко, Чаатай още с АО е показал потенциала си да привлича зрители в киносалоните, при все че първия му игрален филм беше леко наивен, а той самия доста скован във въпросната роля.....Но пък беше много сладък Heart Eyes  Ясно е че Делибала е с по изпипана история ( не е моята казвала съм...) Заради Делибала очаквах няколко милиона зрители да се изпотъпчат в киносалоните, но очевидно не са, защото наистина разликата в цифрите между двата му игрални филма не е голяма WinkЧовек четейки хвалбствените дитирамби остава с впечатлението че от тоя филм по-голЕм нЕма, ама оказва се че резултатите му са близки до посредствения АО Wink
Виж целия пост
# 367
    Чаатай  беше в разгара на кариерата си  когато снимаше АО  . Фенките бяха луднали по Емир Mr. Green Crazy    и това допринесе   да се гледа АО  според мен .


 Ще има фестивал на в Рим на турското кино Енгин е качил  снимка  . Помните  че Ча беше там    с Кенан     и Габи  шашна маалътъ с  колажа от Рим  с Ча и Хазал  Mr. Green Wink Joy Вероятно и сега  Ча ще отиде   Thinking


 
Виж целия пост
# 368

Била нова, от ЛА Peace
Виж целия пост
# 369
Бел вчера беше финала на сезона на Любов под наем не беше кой знае какво освн,че Дефне каза на Йомер за сделката.
Профи  Hug приятно прекарване  Hug
Виж целия пост
# 370
  smile3506

 Новата снимка на Ча нещо    ooooh!  не ви ли се струва че има торбички под очите подути са му  Thinking newsm78    то от толкоз одене по баровете  Mr. Green    и тоя мустак на устната  ooooh!


 Марги  фемирски маргаритки  Hug


Виж целия пост
# 371
Той винаги си е имал кога по-малки, кога по-големи торбички, лошо е когато има и сенки....Но на новата снимка си е добре Peace



Я Прикачи-то работело Party
Аз пък мисля че на селфито от ЛА е с поокастрена брада, ама мустака е бая плътен.... Ай дано вечИ да му направят някоя нова визия че аман от космарляци ooooh! Мачослав най ми е 'aрен с тридневна брада  smile3508
То всъщност апоследък накъдето и да се обърна и все бради виждам- може да е модерно, но ми изглежда нехигиенично Sick

ПП Гале знам че снощи беше финала на сезона Peace По тоя случай си мислех какво толкова ще показват във втория и струва ли си актьорите да бъдат унижавани до последно, понасяйки неизбежните глупости в сценария, сринат рейтинг и т.н.... А това неминуемо ще се случи, последните години просто е така, превърна се в закономерност, няма сериал приключил с приличен рейтинг и смислен финал  Rolling Eyes А и 52 серии си е един отличен резултат, а от есента предстои да влязат в сблъсък с нови заглавия....рискуват ужасно! Много харесвам Елчин, а тук момичетата знаят че се надявах да видя огнените и коси около Ча  Laughing
Виж целия пост
# 372
Ах, колажитеее Laughing.

Феми, първото което забелязах на снимката е намаленото количество коса (а може и на мен да ми се струва Thinking), което се компенсира с уголемените бузки. Види се, че му е горещо щом е свалил коженото яке, да махне и козината вече де Crossing Arms.

Скрит текст:
Аз имам на склад 22 неизгледани серии на Любов под наем.... В началото много ми беше харесал, свежа комедия, първия сериал който прикова вниманието ми от дълго време - на места съм се смяла до сълзи, особено с изпълненията на Кориша.... В един момент комедията заби в драма, а аз не обичам такива обрати и ги отсвирих... Като ще гледам комедия, искам докрай да си гледам такава! Може би ако ми харесваше Баръш щях да ги догледам, ама не съм му фенка.... Може би някой ден ще ги подкарам с мишката, а може би не....  33uu Убедена съм че след лятната почивка, този сериал ще се срине, не виждам какво толкова има още да показват, то не стига че една лъжа я влачиха 52 серии, а сега следва частта с овчите погледи и вината....не мерси ooooh!

Щото бързо забравяте, ето ви да се самоцитирам Peace
Скрит текст:



Съпоставка на цифрите на Делибал и АО! За първите 3 дни има осезаема разлика в посещаемостта, но в крайния резултат май няма кой знае каква- към 268-9 хил в полза на Делибала newsm78 И това при невижданата реклама на Делибала и премиерите във всеки град! Когато Ча снима първия си филм, народа го знаеше едва от половин година, реклама почти липсваше, а премиерата беше една вечеринка Peace
топлам означавало среща, събрание- може би в случая на тази таблица да е сбор?

Накратко, Чаатай още с АО е показал потенциала си да привлича зрители в киносалоните, при все че първия му игрален филм беше леко наивен, а той самия доста скован във въпросната роля.....Но пък беше много сладък Heart Eyes  Ясно е че Делибала е с по изпипана история ( не е моята казвала съм...) Заради Делибала очаквах няколко милиона зрители да се изпотъпчат в киносалоните, но очевидно не са, защото наистина разликата в цифрите между двата му игрални филма не е голяма WinkЧовек четейки хвалбствените дитирамби остава с впечатлението че от тоя филм по-голЕм нЕма, ама оказва се че резултатите му са близки до посредствения АО Wink
Добре направи Laughing. Аз всъщност помня всички въпроси, които сме повдигали, но числата- тц. Веднага след като изляза от темата и считайте съм ги забравила Joy. Иначе за направената и по- рано съпоставка, абсолютно е така- та тези няколко хиляди е пресилено да се нарекат преднина Mr. Green. При невижданата реклама и най- вече утвърждаването на Чачослав след хит като Прилива, ееее и статистиката трябваше да говори друго  Whistling. А не е съвсем така Whistling.

Аз мнението си за Делибал го казах- не всичко ми е перфектно като започнем от непредставителната външност на Ча та стигнем до елементарното самоубийство. Мен то ме подразни Rolling Eyes, а малко преди това като видях маргаритките от умиление ми потекоха сълзи Blush. Мина обаче и замина, не ме влече да гледам още и още Peace.

Сега като видях писанията за Анадолски орли и си го пуснах просто, за да видя Ча за малко Blush. Оказва се, че ми се ще  го изгледам Laughing. Още съм в началото. Ся ще видя... може ли, не може ли... дали едното е за сметка на другото (визията и таланта), олелеЙ страОтно младоче Heart Eyes. Изчезвам, коментарите ми ще са след мача Mr. Green
Виж целия пост
# 373
 Марги  и аз го забелязах  че   се е подстригал но  си викам ша изчакам дали вие ще го забележите   че може да ми се е сторило но щом и ти го казваш  . Играла си с косачката      Mr. Green земи и мустакЯ му окастри че започна да ме дразни  тоя засукан мустак   SickС лека набола брада си е най   Crazy

 АО    кво ти кажа Ча е страОтен младок  и със страОтна визия Емирска  Crazy Flutter Дига самолета  бойнга   чакам  да напрайш анализ Mr. Green парньорката му Йозге Йозперичин    май така се казваше  стоят добре висока е  Joy
Виж целия пост
# 374
Баджаначке,  love001 за маргаритките.

Анализ ли?! ooooh! Ще имаш да вземаш Crossing Arms Crossing Arms. Що никой не ми каза да гледам Онур Ахмед /разместването е умишлено/ Mr. Green...
Превъртах на места, ама основното го видЕх Crazy. Ох, Чачоо  smile3508. Отвличаше ми вниманието от репликите Laughing. Много много хубав... Heart Eyes , на моменти изкуствен и несигурен Peace.
Те актьорите в АО са си доста, чак се учудих. Обаче нито историята е интригуваща, нито те навежда на размисли, нито извежда поука. Може би човек да следва мечтите си newsm78, подобно на Ахмет, който осъществи собствения си мерак: вдигна, подкара и приземи самолета Joy. И кат' му дойде кураж, кат' припна, БурджуууУ ида hahaha.

Целувка, да те гледат и да завиждат Айше и Йозлем Crazy.

Йозге ми е много симпатична на мен.
Ти Феми вероятно визираш другата- Ханде Субашъ Peace. И на мен ми харесва как стоят, независимо от ръста. Питам се дали в зависимост от ъгъла на заснемане и Ча е ползвал такозчета? Mr. Green Момичето е хубаво, не отричам Wink, ама и то е май от подиума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия